Jump to content
Game-Labs Forum

Mikocen

Members
 • Content count

  110
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Excellent

About Mikocen

 • Rank
  Able seaman

Recent Profile Visitors

326 profile views
 1. One server, 24hr + eu time locks (ports listed)

  Its funny that empty number is the most important thing for you. I agree that this game needs more players, but also needs at least two servers for different time zones. Server merge is not an answer for everything, it wont give you huge numbers of players in EU or US prime time. For many players it would be only an anoying reason for quit the game. NA suffers because of lack of content, there are not many activities, there is nothing challanging (but devs did one small step in this way with better epic events). Server merege wouldnt change that, for huge group of players game still would be boring. You are looking for solutions, that nice, but try to look in different place. Merge is dead end which would change nothing.
 2. [PVP EU] battle results

  Thanks for battle : - ) Was really hard (i was truerly close to sink) and its why was fun. (after battle screenshot form Ca-Francais. It doesnt show that Marcus (SE player) sunk aswell)
 3. Patch 13 + Hotfixes PL

  Oficjalnie tylko na Open Worldzie. Niemniej wciąż.
 4. Good fights Battle(pvp,pb) video reports

  Its not his power, it is a gift from Santa. He wrote about it, i dont know how you missed it.
 5. This topic is connected with rvr on eu server, so that means you have nothing to do here and can leave.
 6. Polska nacja w grze!

  Czarny dzień dla Rosjan to był. Niemniej świetna zabawa dla ich wrogów <3 Czekam na rewanż, który już obiecali Mowa o Rosjanach, czy Duńczykach?
 7. Polska nacja w grze!

  Moja osoba dla ciebie znaczy tyle, ile twoja dla mnie. Tu się akurat w pełni zgadzamy : - ). Tak czy inaczej oglądam filmiki, bo zawsze fajnie było zobaczyć jak sobie radzicie. Jak na forum baituje i pewnie baitował będę, tak nigdy źle PFK nie życzyłem i byłem w rozmowach względnie miły. No, aż do dzisiaj, niemniej to tam trochę nie ważne. Co do cudownych przysłów jakimi operujesz. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego? W PFK przekonałem się jedynie o pierwszej części tego zdania, więc oboje chyba go nie słyszeliśmy (no opcjonalnie w końcu druga część do was dotarła). A co do ptaka, to to zkalane gniazdo opuściłem, więc nie jest taki zły ten ptak. No to teraz trochę mniej śmieszków (no a może więcej), skąd wniosek, że nie posiadam rodziny, domu, pracy i od chuja obowiązków? Tak, studia to nie praca, ale wciąż obowiązki zmuszające do zabiegania. Kolejny taki typowo polaczkowy argument, kolejny który przedstawiasz. I możemy pośmiać się razem I trzymajmy się tego, że nie załapałem. Tak będzie dla ciebie łatwiej, taka prosta droga dla prostego, zalatanego człowieka : - ) Powodzenia i pomyślnych wiatrów! (Zapomniałem dodać, nie uważam się za króla PvP, jest bardzo wielu graczy lepszych ode mnie, co udowadniają mi praktycznie codziennie kiedy sobie wesoło tonę wyciągając coraz to kolejne lekcje wieczorne. Tak więc tak o to ten superaśny prztyczek ma tyle samo sensu co reszta twoich wypowiedzi. (Podpowiem, odpowiedzią jest liczba 0))
 8. Polska nacja w grze!

  No to teraz zrobiło się personalnie. To nie krucjata, jak na razie to same fakty. Chociaż mogłem sobie zatrzymać taką fajną bellonkę. A PFK opuściłem oddawszy wszystko co od klanu miałem, bez namawiania nikogo więcej do opuszczenia klanu. Nie wiem o jakim stylu mówimy w takim razie, więc może mi uświadomisz o nim na PW. Niemniej od dzisiaj krucjaty zaczynam i niemiły dla nacji polskiej będę. Mogę. Nie żebym mógł jakoś dużo zrobić, po prostu będę niemiły. : - ) A o bitce wspomniałem, że się jedynie dziwię, jeżeli widzisz tu zaczepkę, nic nie poradzę. Dulay za to pitoli trzy po trzy. Więc czekam na budowę waszej ekonomii. Daj jakiś sygnał czy coś jak ją zbudujecie (chociaż znowu, słyszałem że zapasów macie w tysiącach, więc na troche walki to chyba wystarczy
 9. Polska nacja w grze!

  Nie nieźle. Przeczytajmy to jeszcze raz Więcej zbliżenia proszę No to teraz takie finalne z wytłuszczeniem Sale - Trou, wczoraj jeszcze free town, ważna port bitwa przeciwko piekielnie groźnym 6 konstytucjom. Bani, z tego co wiem do niedawna Duńskie, czy ktoś mi powie czy aby w ogóle bronione? (Czy również wydarte z łap botów?) Tak, przydałoby by się. Z takim zapasem doświadczenia przydałoby się wiedzieć gdzie ma się port bitwe (Barahona i Azua to trochę dwie różne nazwy xD). Typowa wypowiedź osoby, która nie ma bladego pojęcia o co z ułożeniem wysp szwedzkich chodzi, gdyż PvP poznał przed kilkoma dniami. Mam nadzieje, że misje fajnie się robiło w ostatnich miesiącach : - ) Reasumując, nie mam bladego pojęcia co z twojej wypowiedzi wynika, ale przynajmniej dowiedziałem się, że pojęcia o tej grze nie masz żadnego. Miłej zabawy : - )
 10. Polska nacja w grze!

  Pod gustavią wyplynie wielka flota przechwytująca, rusków bili. Haiti jest teraz jednym z najlepszych spotów pvp. Polacy, rosjanie, duńczycy i lamona z której pływają brytyjczycy. Przykro mi Bart, przygotuj się na więcej takich sytuacji. Ludzie chcą sie bić, a wy trafiliście w środek tej nawałnicy
 11. Polska nacja w grze!

  Do neutralnego portu wystarczy 3 graczy, 6 to juz i tak tłum. Ale spoko, szanuje decyzję (chociaż straciliście kogoś na zewnątrz z tego co widziałem).
 12. Polska nacja w grze!

  E tam, wczoraj z Peterem sobie powalczyliśmy. Co prawda zabrał mi moją Wase, ale ta gra polega na PvP i nie ma co się fochać za to, że ktoś cię atakuje, czy blokuje twój port. Taka ta gra po prostu jest. Notabene dziwie się, że nie wykorzystaliście tej sytuacji do dużej bitki, takie zawsze są fajne xd
 13. Server Merge Poll

  I don't think so. There is a reason why in nearly every multiplayer game servers are divided between NA, EU and some more categories. You can think about it, and when you will discover an answer, then back to this topic. (Ping is not the only reason, but is important aswell) ??? So where is difference between 2 servers and your idea? That i will be able to gank American players during night, or what? So maybe lets make map smaller, because then result would be moreless the same
 14. Server Merge Poll

  I dont like agreeing with you, but this time i must. You behave like small jealous kid, because EU server prosper better tha global, so i will speak with you like to the kid. We dont want to play with you, so take your toys and go back to your mum!
 15. Sonda na temat polskiej flagi

  Źle to wyraziłem, niemniej chodziło o ich szybsze "nie próżnowanie w materii". A co do jednoczenia się, to naprawdę powinniśmy? Możemy, ale powinności tu nie widzę.
×