Jump to content
Game-Labs Forum

Mikocen

Members
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

236 Excellent

About Mikocen

 • Rank
  Midshipman

Recent Profile Visitors

916 profile views
 1. Naval Pay For Action? If you feel that it is a good way to take ppl out, then i dont agree and thats all. You cant buy skill, thats impossible, otherwise game would be dead for months. But buying at least small advatage is kind of pay 2 win, and I cant agree with something like that in pay to play game. However, only the first screen shot makes sense if we are talking about DLC ships impact and if you are trying to tell me, that it is not big, so as i believe, other two are posted only to show good battles : - )
 2. On screenshots posted above i see non-DLC ships aswell. Most of them were you victims while using Herc. Whats more, the only sank ships on your side is Rattlesnake Heavy. I understand, that you are good player who can use every ships and kill your enemies on it, but average player experience is that DLC ship is the only way to win against other DLC ships. So please, dont try to prove your rights when rediii and Pala pointed something which is pretty much destructive for the game. No proszę cię kumplu : - (
 3. As i think better word would be still Now Jeg spytter på deg even more than you at me... Why!? Why you destroyed everything for what we fought!? What was your plan when you were joinig to this shitty war making sides unbalanced? I trusted you! When the light side became so strong inside your heart?
 4. All i want to say is, when HAVOC in VP attacked Poland, then old PFK hid behind Swedish fleet and HAVOC was outnumbered. When DK attacked Poland, new PRIV hid behind HAVOC. @rediii YOU DISAPPOINTED ME! (Dont punish me, master ;-;)
 5. I will vote yes, if rediii will rename his main account into his real nickname which is Horatio Hornblower
 6. I believe that it will be craftable. Such a big ship in current DLC model would only destroy eco, cause why somebody should craft an Endymion or something else, when can get Consti for moreless free. I believe, that Devs have plan to release this game and earn some more money, than try to get as much as it is possible from current player base and decrease it once again. I believe that Naval will be Pay to play, no pay to win. Oh, and i forgot to add, that I am an idealistic optimist : - )
 7. My i doświadczeni gracze. Weź już nas nie przeceniaj, kumplu D:
 8. What are you talking about? Of course they will! They are doing it for more than 2 years and look, they are great! However maybe not in fighting, but in storytelling : - )
 9. Zgadzam się odnośnie tego, że wedle systemu podanego przeze mnie wyżej pojedynczy gracze zostaliby całkowicie usunięci z gry, ale to akurat efekt przypadkowy. Po prostu nie wypisałem wszystkiego co tam sobie w głowie wykoncypowałem w trakcie marzeń o poprawie sytuacji w NA, a post zawiera jedynie hasła antynacyjne :D. Tym niemniej, tym wszystkim moim koncepcjom bliżej do wizji @Leku. Nacje widzę raczej jako organizacje odgórne dla których gracze mogą pracować, a nie nimi być. Nacje miałyby wtedy swoje safezony, które moim zdaniem mogłyby nawet posiadać wszystkie materiały do craftowania fregat (bądź możliwość zamówienia takiej w nacji) (liniowce to temat rzeka, tutaj jedni chcą ich więcej, inni mnie, dlatego się ich nie tykam) etc. Notabene przynależność do jakiejś nacji dla takiego niedzielnego gracza mogłaby być oparta na systemie reputacji, który wtedy mógłby mieć koneksje historyczne (Lubisz się z Brytolami? Hiszpanie cię nie za bardzo) i znowu widzę kolejną grupę graczy zadowoloną z swego rodzaju poprawności historycznej. Idąc dalej klany również mogłyby z takimi nacjami współpracować w zamian za różne bonus, materiały, okręty, wsparcie etc. Pole do popisu dla projektanta. Idąc jeszcze dalej, klany mogłyby się łączyć w większe grupy, nazwijmy to kompanie handlowe, które miałyby np. ograniczenia co do ilości zatrudnionych klanów i graczy, ażeby chociaż spróbować uniknąć zergów. Ale jak mówię, to są na razie tylko takie hasła, nigdy nie ubierałem tego w sprawiedliwy i dopracowany system dopieszczony do końca, bo nie widziałem sensu wkładania w to własnej pracy w momencie, gdy deweloperzy prą w zupełnie inną stronę : - (
 10. I will destroy your dreams, but this wall of text is copied from Star Wars episode III film script and just edited. No worries, it took 5 minutes
 11. Nacje w formie jaka została nam przedstawiona w grze są problemem. Ludzie grając chcą mieć możliwość gry z ludźmi, z którymi się dogadują, kooperują bądź po prostu lubią. Sam fakt zmiany systemu Port Bitew na oparciu ich o relacje między klanowe wewnątrz nacji pokazuje, że ludzie tego chcieli i raczej dalej chcą (raczej, bo może to jednak ja jestem ekstremistą). Obecny system zmusza ludzi nieraz do kooperowania z osobami których nie lubią w grze, która traktuje głównie o walce okrętami i nie możesz zaatakować tego nielubianego przez ciebie gracza, bo "jesteście jedną nacją!!!", a wręcz chcąc nie chcąc udostępniasz mu zasoby swojego klanu ze zdobytych miast, o ile przebije twoją ofertę cenowo. Dynamika w nacjach znów wskazuje, że ludzie tego właśnie chcą, swobody w budowaniu własnych społeczności. Doświadczeni gracze skaczą jak kangurki szukając aktualnie dobrego miejsca do swojego stylu gry. I ten precedens będzie jedynie kultywowany, Devsi nie zamkną graczy w nacjach na stałe o ile nie chcą zamknąć gry. A czy jest szansa na usunięcie nacji? Przed wydaniem DLCka głęboko w to wierzyłem. W tej chwili deweloper pobiera pieniądze za możliwość zmiany nacji i jeżeli nie wymyśli czegoś w zamian (nie jestem pewien jak to jest uwarunkowane prawnie) to musimy siedzieć w tym grajdołku. Ale nawet zakładając, że prawo nie zabrania deweloperowi usunięcia nacji w momencie, gdy sprzedaje zawartość na nich opartą, to wyobraźcie sobie reakcje tej społeczności, która w grze pozostała. Także Devsi udowodnili mi jak na razie tylko jedno, w nieprzemyślanych decyzjach (nieprzemyślanych dla gry, ale również ich portfeli, bo wybierają zysk krótko terminowy w postaci idiotycznych DLC zamiast postawić na dobrze wydany produkt, bądź sprzedaż przedmiotów kosmetycznych) są absolutnymi mistrzami. Sami wpędzili własną grę w stadium w którym ani w lewo, ani w prawo pójść nie wypada, a przed tobą tylko przepaść. I tak będziemy zapewne sobie stali w miejscu posuwając się małymi kroczkami w kierunku tej przepaści jak to robimy do teraz, chyba, że w drużynie deweloperów ktoś zacznie w końcu myśleć przyszłościowo (jak na razie to takie Carpe Diem bym powiedział w tej ekipie panuje). No albo po prostu zaczniemy się cofać, tak też bywało No to tyle smutów, nie wiem jak wy, ale ja i tak mam zamiar cieszyć się Navalem tak długo jak mogę, bo co by nie psioczyć, bitwy wciąż są miodne i warte uwagi : - )
 12. In this video all i see is that you made green v gree cause you didnt care who you will damage, all you wanted was to explode. God dammit, its just a prove, that you are guilty!
×
×
 • Create New...