Jump to content
Game-Labs Forum

Parchin

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Excellent

About Parchin

 • Rank
  Landsmen
 • Birthday 04/15/1997

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  : Poznań, Poland

Recent Profile Visitors

494 profile views
 1. Porównywanie NA do Mordhau nie ma zbyt dużego sensu, to kompletnie inne gatunki. Obecnie na serwerze gra bardzo mało ludzi ze względu na wipy. W ciągu ostatnich paru tygodni były dwa wipe (ekonomiczny i drugi resetujący porty na mapie). Przed oficjalnym wypuszczeniem gry będzie kolejny wipe więc ludziom się nie chce grać skoro i tak za kilka tygodni będą zaczynać od zera. Po wypuszczeniu gry graczy będzie znacznie więcej, a przynajmniej taka jest nadzieja społeczności.
 2. Can we make Carribean Great Discussions thread?
 3. It would be cool to make Fir/Cargo space ships
 4. Dużo osób odeszło z polskiej nacji po przegranych bitwach o Barahonę i Les Cayes, a z tego co mi wiadomo to głównie poszli w stronę GB i prusaków. Podobno jest teraz duży zastrzyk nowych graczy, więc może Commonwealth zyska kolejne porty.
 5. Wood types makes shipbuilding more flexible and affordable to people that can't afford to have all ships Teak/WO or LO/WO. Wood system also motivates to capture specific ports making particular wood type, if you would want to have access to higher quality wood. Also - it makes profit to someone who will manage to cap that X port and starts to export wood exclusive to a strict list of ports. Merging woods wouldn't have any sense now.
 6. Dobry materiał. Fajnie, że nadal gracie i stawiacie opór ruskim. Gratulacje odbicia Vieques.
 7. 998 points, last ship was sinking (0 structure) and server crash.
 8. I think screening is RVR. It's okay, until you are doing it for RVR purposes, otherwise thats just griefing.
 9. That is not the first time PEC/OCB is doing this stuff. Once we were chasing them after they ganked a brit near Nassau. One of them tagged us getting a battle, he didn't attacked us and just left asap, but because of that his friends escaped to open port.
 10. Parchin

  Stuck on loading

  Nic innego mi nie przychodzi do głowy, a takie rozwiązanie pomogło w moim przypadku. Powodzenia z rozwiązywaniem.
 11. Parchin

  Stuck on loading

  Jeżeli masz internet 3G/LTE w telefonie który ma opcję Routera i masz możliwość użycia wi-fi na komputerze, możesz spróbować się zalogować do NA korzystając z tego internetu mobilnego. Mi pomogło, a miałem podobny problem. To nie rozwiązanie na dłuższą metę, ale może oznaczać problem z portami/połączeniem.
×
×
 • Create New...