Jump to content
Game-Labs Forum

Українська спільнота [CAP] Cannons and Pistols


Recommended Posts

Доброго дня.

  

Набираемо гравців у спільноту [CAP] Cannons and Pistols

 

Граємо за Голландію

 

Спільнота для гравців з України та СНД

  

Спільнота створюється з метою об'єднати гравців з одного часового поясу і не тільки.

  

Хто зацікавився пишіть в темі.

 

Дякую за увагу.

Edited by Amphibian
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

В чому причина? :)

Причина в тому. Що люди які грають за Швецію. Не прислухаються до думки оточуючих. Хочуть битися з Данією а це безрезультатно. Навіть з тими союзниками що з'явилися у шведів вони все одно нічого не можуть зробити. Нам стало не цікаво грати і битися з Данією тому як там гравці за рівнем набагато краще ніж у Шведов. І вони не розумію що скільки б ми не атакували Данію біля їх остравов нічого не вийде. Вчора Шведи атакували вже в шосте Сетелмент і знову нічого.

Link to comment
Share on other sites

А за кого перебралися? Були за шведів, а стали за голландців?

Доречі, я учора до Сетлменту так і не дістався. Якісь дивні хлопці на фрегатах мене перехопили біля порту у туман чи зливу вшістьох. В решті тримали у бою з пів години, і щойно я вийшов, то не дотягнув до бою три метри, як туди зайшов останній учасник за Данію. Але навпроти був інший бій зі шведами, куди я успішно приєднався. На подив, шведи не втікли відразу, а дали бій та програли, хоча БР, скоріше за все у шведської сторони був приблизно такий самий, як у нас. Врешті ми не втратили жодного корабля. Заради справедливості, в нас був корабель третього рангу, а у шведів найтяжчою виявилась конституція. Це був, може, початок справжнього бою :)

 

А пізніше, коли данці рушили на Авес, був трохи зайнятий, але потім вирішив приєднатися до інших. Пливу собі на Авес через океан, коли знову мене шведи перехопили (нещастя, і знайшли ж). Штук сім. Думав, кінець прочці, але ні, пройшов крізь них так близько, що міг плюнути в око капітанам одразу двох кораблів, став на курс та якось утік :).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Приветствую старого друга, когда планируешь возвращение? Пиши если что, я за Польшу иногда непись бью

Edited by Jecka Puls
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...