Jump to content
Game-Labs Forum

Velizariy

Members
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

1 Follower

About Velizariy

 • Rank
  Able seaman
 • Birthday 05/02/1982

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ukraine/Kyiv

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Додайте туди вибір корабля і без проблем. Хм... може в навчання включити тестування різних кораблів.
 2. Чи можна зробити у грі якусь комунікацію між націями на рівні лідерів кланів чи лідерів бойових груп різних націй? Іноді необхідно узгодити спільні дії, або попередити про ненапад. І ще подумав що режим перегляду кораблів можна розширити до одиночного "невеликого виходу в море" як в навчанні. Подумалося що такий режим дасть можливість робити невеликі відео та скріни в спокійному режимі.
 3. Є пропозиція зробити повідомлення "Контракт виконано" більш змістовним. Зокрема вказувати ціну (за одиницю і разом) за яку був проданий лот. Це необхідно для того щоб знати що і за яку ціну було придбано/продано. Ці повідомлення зберігаються і мають бути більш інформативними.
 4. Виникло питання щодо прокачки торговельних кораблів (на слоти книг) - чому досвід за переходи між містами не записується в досвід керування торговим кораблем?
 5. Мне кажется что-то мало за час - я имею в виду даже без перка. По поводу качества рыбы (количества провизии з переработки 1 рыбины) - тут все зависит от места рыбалки.
 6. А навіщо було створювати два однакових по дії модулі?
 7. Було б непогано для торговельних кораблів давати досвід за плаванні в книги.
 8. Було б непогано мати місце де були б зібрані разом всі книги та модулі які використовуються у грі з описами характеристик - саме в грі (про https://na-map.netlify.com/ знаю). І до речі в карті na-map.netlify - вже реалізували порівняння кораблів з різними модулями та книгами. От оце було б дуже корисно бачити в грі.
 9. Риючись в ютубі з подивом відмітив майже повну відсутність GMV кліпів з відеорядом Naval Action. Як на мене такі відео з яскравими моментами боїв та кораблів можуть підняти інтерес до гри. Може варто зробити конкурс на створення GMV по грі з призами.
 10. Виникла думка що кожен новий рівень, який гравець отримав, можна відмічати у вигляді листів. Таких самих які приходять при компенсації корабля чи захисті міста. В кінці кінців кожен рівень - це поважне офіцерське звання яке надається гравцю певної нації і дає можливість вербувати більший екіпаж. Можна навіть розіграти отримання рівня з маленьким квестом - наприклад, для отримання "патенту" після набуття певного рівня хп, вам приходить лист зявитися в столицю нації для аудієнції з губернатором - і він вже вручає гравцю патент на наступне офіцерське звання. Це було б красиво. І якусь красиву заставку в місті для цього діла можна зробити.
 11. Подумал пару дней об индикаторе мачт. По простому не выйдет. Так как каждая мачта имеет верхнюю и нижнюю часть - и соответственно количество индикаторов на мачты возростает. Единственное что из разумного приходит в голову - индикация как с рулем и помпой. В случае когда от мачты остается 20% - появляется флажок который предупреждает об опасности потери мачты. А вот индикацию состояния корпуса и правда разумнее перенести к пушкам.
 12. Griff_RUS, сообщения об состоянии помпы, руля и порохового погреба в виде иконок (из нового дизайна) желтого и красного цвета можно разместить справа за кружком носового орудия. И так же маркировать и корабль противника. А на их месте, под контуром корабля, поставить мелкие кружки соответствующие количеству мачт + бушприт с изменением цветов как описал Malcolm3. Аналогично на состоянии корабля противника. Размещение кружков мачт можно подвязать к их расположении на контуре корабля.
 13. Це з "класичної" версії. Переклад є - але чомусь не підтягує.
 14. При телепортації чи буксирування кораблів - у вікні з малюнками форпостів, варто додати якись флаг чи символ до якої нації (або нейтральний) він належить. Бо ряд міст мають схожі назви (Лас Авес- Авес, Ла Тортуга - Ла Тортуе - це наприклад пари в моєму списку). А так відразу буде видно нейтральне місто і національне.
×
×
 • Create New...