Jump to content
Game-Labs Forum

Velizariy

Members
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

1 Follower

About Velizariy

 • Rank
  Midshipman
 • Birthday 05/02/1982

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ukraine/Kyiv

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Уважение упорства достойна малая нация, которая несмотря на невзгоды стойко идет вперед. А N-й штурм Картахены РИ.... ну такое... ну было, ну будет и дальше. Может даже и захватят. И что с того. Игра станет лучше и разнообразнее?
 2. Если бы они это делали под польским или пиратским флагом я бы понял. А так... 😆
 3. А як так гравці миттєво зникають? Плив противник, його почали тегати, а він узяв та й зник.... Наче ж було що корабель хвилину стоїть у морі. Прибрали це? ЗІ. А мечі битви можуть зникнути для однієї із сторін швидше за іншу. Може він увійшов у битву яку я вже не міг бачити?
 4. Наразі у гравців є можливість в порту оцінити повний перелік всіх своїх кораблів у різних портах, але нема можливості глянуть без переходу які предмети лежать на складах інших форпостів. Це дуже незручно і тому варто розмістити в вікні "склад" випадаючий список із форпостів - і відповідно переглядати наповнення складів у інших форпостах. Без можливості розділення й переміщення предметів, але з можливістю огляду характеристик. Аналогічна ситуація із промисловими будівлями - варто додати інформацію про кількість накопичених ресурсів в будівлях інших форпостів.
 5. Є пропозиція маркувати зону входження в порт по периметру плаваючими бочками. А також ввести як варіант розвитку порту - маркування кольоровими бочками мілини. Деякі глибоководні порти мають мілини що перешкоджають заходження в порт (Yaguaraparo наприклад). Маркування їх, як на мене, нормальний варіант розвитку порту. + хоч якась різноманітність. Маяки в принципі теж можуть бути етапом розвитку міста. Бо іноді при поганій погоді та вночі важкувато орієнтуватися. А світло маяка це те що треба для стомленого мандрівника.
 6. На тактичній мапі є "клітинки - водяні знаки". А сторона такої клітинки - це скільки в метрах? Дивлюся на них та думаю про те як їх використати у визначенні відстані між кораблями.
 7. Баг з відображенням екіпажу. Репорт відправив. ЗІ. ХХХХ зникли при спробі змінити екіпаж в морі. Тепер знов цифри. Повідомлення при спробі забрати із складу два однакові блупринти - обидва за раз не дає забрати.
 8. https://www.rijksmuseum.nl/nl/collectie/SK-A-2163 Battle of Gibraltar in 1607, Cornelis Claesz. van Wieringen, c. 1621 A Spanish flagship is hit amidships by a smaller Dutch warship. It explodes in the middle of the Bay of Gibraltar. 25 April 1607: this is the first sea battle the Dutch fleet fights out with the Spanish beyond their own waters. It meets with great success. The Spanish losses are extensive: Spanish soldiers are catapulted into the air and drown in the sea. The painting is thus also meant to celebrate this spectacular Dutch victory.
 9. Зараз в чат можна кидати назви модулів, книг та ресурсів і при наведенні вискакує віконце з описом. Не вистачає аналогічної функції з віконцем характеристик корабля. Дуже зручно було б кидати повідомлення про продаж/пропозицію корабля простим лінком на віконце з характеристиками.
 10. А хтось може пояснити яка механіка тримає корабель якому дали завдання залишити бій, а він спустив вітрила і не рухається із зони впливу супротивника.
 11. Те що я бачив - це скоріш крафтові місії. Поклади 5000-15000 дублонів і через 24 години забери 5000 колод цінної деревини. Ну.... таке... Я знаю вже де їх купити дешевше... Просто зараз навіть бочкові місії заставляють гравців рухатись по всій мапі - і зараз торговці постійно заходять у всі міста нації (я за себе як за голландця кажу) виконуючи доставки та набираючи місії. Але цю ситуацію адміністрація ніяк не використовує, а це ж гарна можливість зробити якусь цікавішу економічну модель. Ви вже змусили гравців рухатись по містам - треба щось далі думати і перетворювати цей рух з бочками та пасажирами на щось більше. + вже зараз почалися рейдерські атаки на торговців, а отже гравці вже самі створили собі рейдерські місії. + я сам бачив як гравці збираються разом в торговельні конвої. Бачив раз конвой більш ніж із 10 гравців на Індіаманах.
 12. Там два нейтральных города - они их и создают.
 13. Виникла думка щодо агресивності НПС. В режимі мапи, при наведенні на столицю регіону показуються всі підлеглі порти + кола навколо їх. Я думаю можна продумати механіку згідно якої ці області автоматично є районами контролю НПС флотів регіону. Відповідно атаки ворожих гравців в цій зоні на гравців, що належать до фракції яка контролює регіон, будуть супроводжуватись подходом НПС допомоги через кілька хвилин бою. Це можно розглядати як оперативний патруль регіону, що контролює навколишні води. Також якщо атакуючою стороною є гравці місцевої фракції - вони можуть викликати НПС підкріплення (опціонально). Питання половичастого контролю за регіоном можна також цілком вирішити за рахунок звуження області контролю НПС флотів підтримки. Але по нормальному тут ще треба думати як буде система працювати під час захоплення регіону, або присутності в регіоні більше ніж 2-х національних портів. А от кількість та якість такого патрулю - це вже залежить від кланів-володарів портів. Ця механіка дає змогу створення ще одного напрямку у розвитку портів (крім видобутку ресурсів, башт та портових бонусів) - підтримка оперативного патрульного флоту. Його кількість та рівень буде залежати від вкладень кланів. Адже зараз багато портів стоять без покращень - це один з цікавих напрямів розвитку портів. Цікаво, що такі флоти можуть бути корисними і в скрін операціях під час ПБ (але за умови працюючої системи альянсів).
 14. Виникла думка про надання вільним містам статусу "регіонів вільної торгівлі". Мінімальний торговий податок. Можливість продажу/купівлі за дублони. Специфічні місії доступні лише вільним містам. Генерування коштовних компонентів та модулів. І ще, щодо нейтральних міст. Було б непогано зробити невелику зону навколо міста в якій гравці не можуть нападати один на одного. Бо зіткнувся з дурною ситуацією (і бачив її ж на стрімах) коли люди тупо стоять на виході з міста й проклікують тих хто виходить з міста. А останні просто стоять в точці й чекають останніх секунд таймеру щоб пригнути назад. Дайте гравцям навколо вільного міста маленьку зону безпеки.
×
×
 • Create New...