Jump to content
Game-Labs Forum

Velizariy

Members
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

1 Follower

About Velizariy

 • Rank
  Able seaman
 • Birthday 05/02/1982

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ukraine/Kyiv

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Виникло питання щодо прокачки торговельних кораблів (на слоти книг) - чому досвід за переходи між містами не записується в досвід керування торговим кораблем?
 2. Мне кажется что-то мало за час - я имею в виду даже без перка. По поводу качества рыбы (количества провизии з переработки 1 рыбины) - тут все зависит от места рыбалки.
 3. А навіщо було створювати два однакових по дії модулі?
 4. Було б непогано для торговельних кораблів давати досвід за плаванні в книги.
 5. Було б непогано мати місце де були б зібрані разом всі книги та модулі які використовуються у грі з описами характеристик - саме в грі (про https://na-map.netlify.com/ знаю). І до речі в карті na-map.netlify - вже реалізували порівняння кораблів з різними модулями та книгами. От оце було б дуже корисно бачити в грі.
 6. Риючись в ютубі з подивом відмітив майже повну відсутність GMV кліпів з відеорядом Naval Action. Як на мене такі відео з яскравими моментами боїв та кораблів можуть підняти інтерес до гри. Може варто зробити конкурс на створення GMV по грі з призами.
 7. Виникла думка що кожен новий рівень, який гравець отримав, можна відмічати у вигляді листів. Таких самих які приходять при компенсації корабля чи захисті міста. В кінці кінців кожен рівень - це поважне офіцерське звання яке надається гравцю певної нації і дає можливість вербувати більший екіпаж. Можна навіть розіграти отримання рівня з маленьким квестом - наприклад, для отримання "патенту" після набуття певного рівня хп, вам приходить лист зявитися в столицю нації для аудієнції з губернатором - і він вже вручає гравцю патент на наступне офіцерське звання. Це було б красиво. І якусь красиву заставку в місті для цього діла можна зробити.
 8. Подумал пару дней об индикаторе мачт. По простому не выйдет. Так как каждая мачта имеет верхнюю и нижнюю часть - и соответственно количество индикаторов на мачты возростает. Единственное что из разумного приходит в голову - индикация как с рулем и помпой. В случае когда от мачты остается 20% - появляется флажок который предупреждает об опасности потери мачты. А вот индикацию состояния корпуса и правда разумнее перенести к пушкам.
 9. Griff_RUS, сообщения об состоянии помпы, руля и порохового погреба в виде иконок (из нового дизайна) желтого и красного цвета можно разместить справа за кружком носового орудия. И так же маркировать и корабль противника. А на их месте, под контуром корабля, поставить мелкие кружки соответствующие количеству мачт + бушприт с изменением цветов как описал Malcolm3. Аналогично на состоянии корабля противника. Размещение кружков мачт можно подвязать к их расположении на контуре корабля.
 10. Це з "класичної" версії. Переклад є - але чомусь не підтягує.
 11. При телепортації чи буксирування кораблів - у вікні з малюнками форпостів, варто додати якись флаг чи символ до якої нації (або нейтральний) він належить. Бо ряд міст мають схожі назви (Лас Авес- Авес, Ла Тортуга - Ла Тортуе - це наприклад пари в моєму списку). А так відразу буде видно нейтральне місто і національне.
 12. Питання по нагороді - бонуси ми отримаємо після закриття тесту?
 13. Див - "Ранг - гармат - Модулів - Палуб - БР" Накладання тексту та значень. Хоча місця досить....
 14. НПС стали цікавіше атакувати. Тепер проти 1-го рейду вони намагаються пройти за кормою й вибивають екіпаж. Досить іноді кумедно виходить коли зупиняєшся і не даєш НПС місця для маневру і він теж зупиняється допоки не зможе проти позаду замість розвороту в інший бік чи проходу повз.. Було б непогано додати в вікно огляду трюму захопленого/потопленого корабля кнопку сортувати власний трюм. Іноді треба розкидувати швидко лут з підбитих кораблів і треба впорядкувати дублі. Також хотілося б мати можливість зберігати логи боїв - хоча б на власному компі. Дивно, але старе вікно абордажу (прозоре) якось нормально і виглядає ... Те що сховані дії НПС - ну все одно вони діють за шаблоном, який читається в логу, а от для того щоб зрозуміти як буде працювати нове абордажне вікно треба проводити ПВП бої з абордажем.
×
×
 • Create New...