Jump to content
Game-Labs Forum

slik

Moderators
 • Content Count

  1,709
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

slik last won the day on December 13 2017

slik had the most liked content!

Community Reputation

872 Excellent

5 Followers

About slik

 • Rank
  Commander
 • Birthday May 30

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,902 profile views
 1. Це так би мовити ваш банківський рахунок, все що туда попадає не може бути відібране ніким. Тільки в налаштуваннях гри. Якщо чесно, то я не в курсі поки що.
 2. slik

  1st rate challenge weekly event

  This bug should be fixed, you will be able to claim your reward tomorrow.
 3. Можна покликати когось для захисту Ну і свої додаткові кораблі додати в флот
 4. Вже були, але якось не дуже зайшло, особисті домовленості виявились цікавішими
 5. Количество миссий тоже варьируется в некоторых пределах, каждый день другое. Сегодня будет фикс.
 6. Ігри практикують трохи інший підхід. Не всі і не завжди можуть слідкувати за поведінкою інших, тому в іграх зазвичай ідентифікація робиться візуально читаємою (червоний - ворог, для прикладу). Тут же все будується не на чітких трігерах "хороший/поганий", а на суб`єктивному сприйнятті гравців іншими гравцями, відповідно, це не підпадає під компетенцію гри.
 7. Обговорювали обі ідеї вже давано і багато, і ніодна не вижила. З першою велика проблема в доброчесності, якщо нема можливості її контролювати, то і сенсу в самій фічі нема (плюс там ще були якісь моменти, не пам`ятаю вже). По другій ідеї - тоже не підходить, бо в грі життя команди/вартість товару не ціниться, відповідно майже 100% вірогідність, що цим будуть користуватись всі при найменьшій небезпеці не виграти абордаж, це відповідно буде нівелювати старання іншої сторони по захопленню корабля/товару, що приведе до зменшення пвп.
 8. При перезагрузке сервера генерируется новый список миссий. Возможно появится аналогичная, но не факт.
 9. Обмежень немає, навіть з 2 людьми можна взяти на абордаж
 10. Каждому игроку доступны 20 миссий, они одинаковые для всех в одном порту, но берутся индивидуально, воровство миссий невозможно.
 11. Якщо питання саме про пожежу, то та, вогонь може перекидатись з корабля на корабель, а ще є шанс вибуху крюйткамери..
 12. Missions are generated for ports, different players in the same port see the same list of missions, but they are taken individually, so there can't be "mission stealing", even more, if you find a mission with a good reward you can tell your friend where to find it, and they will take it too.
 13. Книжки дають якийсь бонус капітану, раз і назавжди. Деякі бонуси можуть не працювати/працювати за деяких умов (є книжки накі працюють лише для первних класів корабля).
 14. Раніше можна було нападати на своїх, тоді автоматично ставав піратом, зараз взагалі не можна на своїх нападати, не можна заходити в вже існуючий бій проти своїх; пірат же може заходити за любу команду, при умові що бій не почав інший пірат. З цього виходить, що якщо є можливість напасти - то це залізно і ніяких штрафів за то не буде.
 15. Колись давно була можливість голосувати за дружбу/ворогування з різними націями, гравці хотіли точно бачити "зелених" і "червоних", але то не прижилось, бо політика в грі - річ чисто соціальна, тобто як договорились, так і роблять (або не роблять, і потім розборки проводять). З технічної сторони - всі всім вороги (крім своєї нації).
×