Jump to content
Game-Labs Forum

SeaHuns - The Hungarian Community


Recommended Posts

Sorry mates, Hungarian only! :P

 

 

Tengerre Magyarok!

 

 

Magyar játékosokat keresek, akik vevők lennének valamifajta együttműködésre a játék nyilt világában. Érdekelne valakit egy magyarokból álló klán vagy flotta?

Edited by AnFionn
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 months later...

Szervusztok!

Lett valami végül is a magyar klánból? Melyik szerveren vagytok? Milyen nemzetiség alatt, hányan?
Nemrég szereztem be az EA keretében a játékot, egyelőre még nem volt (ill. egy hétig nem is lesz) lehetőségem kipróbálni, de mindenképp szívesen játszanék magyarokkal, ha lesz egy használható méretű flottánk! :)

Üdv.
Geri

Link to comment
Share on other sites

Szervusztok!

Lett valami végül is a magyar klánból? Melyik szerveren vagytok? Milyen nemzetiség alatt, hányan?

Nemrég szereztem be az EA keretében a játékot, egyelőre még nem volt (ill. egy hétig nem is lesz) lehetőségem kipróbálni, de mindenképp szívesen játszanék magyarokkal, ha lesz egy használható méretű flottánk! :)

Üdv.

Geri

Szia ! Én eddig még nem találkoztam magyarral... :D Én a Briteknél játszok... De ha tudsz valamiről ne tartsd vissza... Csináltam egy Facebook csoportot is, de még senki se jelentkezett... Naval Action Hungary... HA van kedved ott jelentkezz vagy Steam vegyél fel Yozu néven... Próbáljunk meg valamit összehozni ha gondolod... :D Szép napot !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sziasztok,

 

En is a Brit zaszlo alatt hajozom.

 

Andrzei, szerintem tegnap egyutt harcoltunk St Nic kornyeken. Sajna nem sult el ugy, ahogy akartuk, de jo csata volt. 1 Constitution, 1 Trincomalee es egy St Pavel nem csatlakozott hozzank a csoportbol. Boven eleg lett volna, hogy a merleget magunk fele billentsuk. Minden esetre jelentos eroket kotottunk le, akik igy nem tudtak segiteni a varos vedelmenel. 

 

Wick

Link to comment
Share on other sites

Szeva,

 

így van, te voltál a 3rd rate-el, én a friggel. Nekem is 1 dura-ba került a tegnapi csata, de szerintem megérte, mert meglett St. Nic. :) Majd keress meg játékban, ha nincs magyar klán majd kreálunk egyet. Én amerikaiakhoz meg angolokhoz nem lépek be egyetlen külföldiként, akkor inkább nyomom soloban.

 

A.

Link to comment
Share on other sites

Tegnap este osszeakadtam egy Holland Constival, sajnos nem emlekszem a nevere. Rovid idon belul kiderult, hogy o is /Magyar es hogy kb 30 magyar van a Hollandokkal, Egy kozepes klanra valo. Erdekes volt.

 

En mindenkepp egy nagy klanhoz akarok csatlakozni ahol reszt lehet venni varos foglalasokban, nincs parja a 20+ hajos bohom nagy csataknak.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...