Jump to content
Game-Labs Forum
Sign in to follow this  
slik

Питання - відповіді

Recommended Posts

А хтось може пояснити яка механіка тримає корабель якому дали завдання залишити бій, а він спустив вітрила і не рухається із зони впливу супротивника.

20190924235850_1.thumb.jpg.74efe9b2d03d1f41e5cb7ce118baee8b.jpg

13 hours ago, Velizariy said:

А хтось може пояснити яка механіка тримає корабель якому дали завдання залишити бій, а він спустив вітрила і не рухається із зони впливу супротивника.

Важко сказати, треба детальніше розбиратись.

На тактичній мапі є "клітинки - водяні знаки". А сторона такої клітинки - це скільки в метрах?
Дивлюся на них та думаю про те як їх використати у визначенні відстані між кораблями.

20191004104900_1.jpg.7f77e034ecfc91b2b5e579835ec635c2.jpg

А як так гравці миттєво зникають? Плив противник, його почали тегати, а він узяв та й зник....
Наче ж було що корабель хвилину стоїть у морі. Прибрали це?

ЗІ. А мечі битви можуть зникнути для однієї із сторін швидше за іншу. Може він увійшов у битву яку я вже не міг бачити?

Edited by Velizariy

12 hours ago, Velizariy said:

А як так гравці миттєво зникають? Плив противник, його почали тегати, а він узяв та й зник....
Наче ж було що корабель хвилину стоїть у морі. Прибрали це?

ЗІ. А мечі битви можуть зникнути для однієї із сторін швидше за іншу. Може він увійшов у битву яку я вже не міг бачити?

Одна з причин - гравець міг зайти в Kill Quest, який видно лише одному гравцю. Тому

12 hours ago, Velizariy said:

Може він увійшов у битву яку я вже не міг бачити?

це скоріш за все і трапилось.

Вітаю, люди досить сильно розпорошені між націями: РІ, пірати, Франція. Власне я плаваю під голландським прапором - у нас там невеликий український клан GOGB. На жаль багато людей зараз неактивні, але ми раді бачити нових активних капітанів. :) 

• Like 1

У налаштуваннях під скріншоти та якісні скріншоти зарезервовані 2 кнопки F9 та P. Обидві не працюють.
Працює лише F11 - але там скріншоти поганої якості.

Як мені зробити гарний скрін корабля?

Руна це класно!!!! Це класний фан.

Мене кинуло на торговий Ле Гросе проти щебеки - от гравець здивувався нахабному торгашу. Набив йому корпус трохи та втік. :)

http://i.piccy.info/i9/0a14c4edbe83b0031db9b032e8af000d/1572165358/252204/1342479/20191027010651_1.jpg

Edited by Velizariy

On 10/26/2019 at 5:50 PM, Velizariy said:

"книжка"

При використанні на карті показує бої в певному радіусі від гравця, до яких можна долучитись.

А чи можете пояснити бонуси від книг що продаються за комбат медалі. Ті де бонуси йдуть у сотих долях. 

4 hours ago, Velizariy said:

А чи можете пояснити бонуси від книг що продаються за комбат медалі. Ті де бонуси йдуть у сотих долях. 

Це специфіка деяких атрибутів, там 0.001 це 1%, відповідно 0.01 це 10%. Відображення буде випралено разом з іншими, але коли точно не скажу.

Ну, так і думав.
Просто різниця між бонусом та ціною дуже велика. Що наводить на думку про те що там є ще щось. Десь я бачив інформацію що ці книжки колись зарізали (бонуси), і в подальшому можуть їх переглянути в більший бік. 

Posted (edited)

Доброго дня. В меня питання такого характеру, часу на гру небагато, багато працюю та власне маю можливiсть грати по пiв години у буднi та по декiлька годин по вихiдним. Чи цiкаво грати на пве серверi? Граю зараз на пвп та розумiю, шо з таким темпом та постiйним ганком в мене просто не буде часу нормально грати. Хто грав на пве, там в цьому планi легше? Що порадите? Граю двугий тиждень. Дякую. 

Edited by Gibson