Jump to content
Game-Labs Forum
Sign in to follow this  
slik

Питання - відповіді

Recommended Posts

23-го травня та 20-го червня наче будуть розпродажі у Стімі. Чи варто чекати знижок на ДЛС?

І є ще вистраждане питання щодо адекватної роботи гри з включеним антивірусом. Бо їх взаємний конфлікт - це поза межами здорового глузду.... :(

On 5/11/2019 at 9:43 PM, Velizariy said:

І є ще вистраждане питання щодо адекватної роботи гри з включеним антивірусом. Бо їх взаємний конфлікт - це поза межами здорового глузду.... :(

Тут не можу нічого сказати. Особисто я не стикався з такими проблемами. Багрепортів тоже здається немає.

Було, я навіть писав на початку про це. І нещодавно відсилав ще один багрепорт. 
Звертався і до підтримки антивірусу - але без вашої взаємної співпраці проблема нікуди не зникне. 

Власне я користуюся - https://zillya.ua/

Edited by Velizariy

On 5/14/2019 at 12:10 PM, Velizariy said:

Було, я навіть писав на початку про це. І нещодавно відсилав ще один багрепорт. 
Звертався і до підтримки антивірусу - але без вашої взаємної співпраці проблема нікуди не зникне. 

Власне я користуюся - https://zillya.ua/

Ну власне, крім zillya.ua більше не було :) я цей репорт пам'ятаю, але видно не знайшли в чому там проблема

Один з модулів антивірусу (здається брандмаузер) блокує саме вихід в море чи битву. Діям в містах він не заважає.
Я зв'язувався з розробниками й вони дивилися який модуль блокує гру. Але результату нема. Якби хоча б була можливість прописати людські правила для програм всередині антивірусу....
Може знов спробувати звязатися з розробниками антивырусу.

А ті товари в економічних місіях по 800 ваги - це просто "статичні заглушки" чи й справді запаковані товари.
Просто подумалося що такі запаковані товари, які при доставці розпаковуються та переносяться в магазин, можуть стати джерелом різноманіття товарів та сировини в невеликих містах.

12 hours ago, Velizariy said:

це просто "статичні заглушки"

Вірно.

12 hours ago, Velizariy said:

Просто подумалося що такі запаковані товари, які при доставці розпаковуються та переносяться в магазин, можуть стати джерелом різноманіття товарів та сировини в невеликих містах.

Не зрозумів про різноманіття.

А десь на форумі серед оновлень є інформація про роботу економіки міст в плані генерації товарів для продажу та ролі в перерозподілі товарів торговельними НПС? Я може щось не розумію в роботі економіки.
Але думка була така. Зараз такі перевезення вантажів дуже поширене і воно виходить дохідніше за торгівлю різним крамом + воно йдуть по всім містам, маленьким або великим. І ці доставки заставляють гравців активно плавати по містам в які вони інакше навряд би зайшли б. 
Ідея в тому щоб замкнути в ці пакунки по 800 товари або ресурси - наприклад з рейсу в магазин потрапить 2-4 одиниць товару або до 50-100 одиниць ресурсу (з розрахунку що частина краму йде на розвиток міста та формування наступної посилки ще далі, а залишок опиняється в продажі). Гравець не знає що він перевозить, але перевозячи пакунок до міста одержувача він перевозить і крам частина якого опиниться в магазині. Таким чином гравці будуть частіше моніторити крамницю на предмет пошуку завезених ресурсів та краму. Можливо це буде гарною альтернативою випадковій генерації ресурсів + деякий цінний  крам може з'явитися ближче до точки вигідного продажу. 

В механике распределения редких пород дерева произошли следующие изменения:

• Значительно сокращено количество городов, которые производят редкие породы дерева на постоянной основе.
  • Некоторые случайные города на карте могут иметь запасы редких пород дерева в ограниченных количествах
    • Данные запасы могут быть добыты кланами при выполнении клановых миссий
    • Клановые миссии доступны для владельца города и остальных кланов из его списка союзников.
    • После исчерпания текущих запасов дерева, следующая партия появится в другом городе
  • Список редких пород дерева: Live oak, white oak, bermuda cedar, teak, mahogany, caguarian, sabicu.

Тобто чим більше краби краблять і перевозять товари - тим більше різноманітних товарів з'являється в магазинах.

Щоправда тут є питання щодо замкнутості торговельних шляхів всередині "внутрішніх вод" нації. Оскільки максимально ефективно схема буде працювати саме при міжнаціональній торгівлі.

Edited by Velizariy

На сайті https://na-map.netlify.com/ є один цікавий режим - показ торговельних шляхів. 
Що вони показують? Реальні перевезення гравців чи роботу НПС?

Якщо це робота НПС - то вони як раз можуть стати тим ланцюжком яке поєднає замкнуті всередині національні торговельні маршрути гравців. 

Edited by Velizariy

41 minutes ago, Velizariy said:

Що вони показують? Реальні перевезення гравців чи роботу НПС?

Не знаю :)

А про решту: розмови про схожу систему були, але зараз йде підготовка до релізу, відповідно нічого не буде мінятись найближчим часом, пізніше до тих розмов вернемось.

Виникло питання, чому я не зміг увійти в битву. Наче ж дружні клани серед атакуючих є... В бойовій групі я теж був.

20190526213846_1.thumb.jpg.3ac9c12f286e63db6a9c8947dd8f70a6.jpg

13 hours ago, Velizariy said:

Виникло питання, чому я не зміг увійти в битву. Наче ж дружні клани серед атакуючих є... В бойовій групі я теж був.

Там є атакуючий клан, і його друзі. Друзі друзів не попадають. В інформації по ПБ показано які клани можуть знайти.

А така велика кількість іспанських міст в ПВЕ буде зберігатися і надалі?

14 hours ago, Velizariy said:

А така велика кількість іспанських міст в ПВЕ буде зберігатися і надалі?

Можливі невеличкі коректування, але в цілому так і залишиться

І як тоді будуть реалізовуватися портові інвестиції на ПВЕ? Бо це все ж кланова особливість, а отже треба щось робити з можливістю кланів керувати містами. Можливо зробити ряд міст для яких можливий викуп патенту на керування у національного губернатора. Але тоді треба балансувати кількість міст у кожної нації.  

;)

39 minutes ago, Velizariy said:

І як тоді будуть реалізовуватися портові інвестиції на ПВЕ?

Як тільки будем знати то повідомимо