Jump to content
Game-Labs Forum

CzechoSlovak Fleet (CZ/SK)


Recommended Posts

Ahoj měl bych také zájem o klan. Zatím jsem u Britů nebo aspoň o přátele na chatu nebo ts. ve hře jsem InkognitoxCZ a na Steamu Inkognitoxx někdo napište díky.

 


Hledám spoluhráče, už to sem píšu asi po 3 a pořád mi to neschvalujou nevim co to tu je.. =X jinak ve hře InkognitoCz popř vzkaz sem na forum. Díky! B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hele teď si nejsem jistej ale nemá Holandsko alianci s USA/GB ?? nebo válku??? :D pokud by tm byla aliance tak bych rád přestoupil a šel za váma jelikož u amíků je to samej američan a odpoledne nebo k večeru je tam poloprázdno, jak je to u vás?? je tam nějaká aktivita a dělání fleet misí ?? nebo jen huntění enemy. 

Link to comment
Share on other sites

Zdravim panove... Jsem rad ze se tady naslo par cechu.. hraju za anglany tak bych se rad pripojil k ostatnim... 

 

Ale mam takovej malej problem. snad me nekdo pomuze nebo alespon neco vysvetli. Hru hraju od prvniho dne co zacla byt verejna. problem je ze sem si dal pul roku prestavku a ted kdyz sem prisel tak sem zjistil ze se hodne veci zmenilo... Kdyz borduju nepritele a vymlatim mu celou posadku a vyhraju tak kdyz prichazim do faze ze zmacknu ESC abych opustil vyhranou hru tak ocekavam ze tam bude lod kterou jsem ziskal a poslu si ji do pristavu... lod tam neni a misto toho mam jen penize... ale ja bych chtel capnout lod....

 

musim nejak presunout vojaky na tu lod nebo sem ji moc rozstrilel bok a lod se potopila behem 1sek.. nebo co delam spatne? 

 

Diky za odpovedi a snad se uvidime ve hre!

Link to comment
Share on other sites

lod tam neni a misto toho mam jen penize... ale ja bych chtel capnout lod....

Předpokládám že si chtěl ukořistit loď 1. třídy. Ty ostatní se capnout dají normálně. Když tam nikdo jiný není, než jen ty a loď která se vzdala pak ti automaticky připadne. Ale lodě první třídy takhle nejdou zajímat.

 

Nějaký český Anglány tu jistě asi taky najdeš. Kdyby si chtěl přeskočit k Holanďanům, tak jsem ti poslal TS do pm ve hře.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
On 9/14/2016 at 3:56 PM, Cassius Chaerea said:

Předpokládám že si chtěl ukořistit loď 1. třídy. Ty ostatní se capnout dají normálně. Když tam nikdo jiný není, než jen ty a loď která se vzdala pak ti automaticky připadne. Ale lodě první třídy takhle nejdou zajímat.

 

Nějaký český Anglány tu jistě asi taky najdeš. Kdyby si chtěl přeskočit k Holanďanům, tak jsem ti poslal TS do pm ve hře.

Ahoj, mal by som záujem o vstup. Len začínam, ale plánujem hrať dlhodobo. Hru sledujem viac ako rok. Základy mám. Len v klane ide všetko ľahšie. Mám snahu sa učiť.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Zdar, po dlouhé době, jsem zase začal, hrát od začátku a hledám nějakou CZ/SK partu, nebo lidi na občasné (někdy velice intenzivní) hraní. Můžeme i něco rozjet jako nějaký přátelský svaz nevázaný flotilou jen národností ve hře prostě nějakou partu. Hru beru s nadhledem a na nějaký velký řád na TS3 si nepotrpím, hraji pro zábavu ne pro dril a ponižování :D Dejte vědět kdo kde hrajete díky.

Link to comment
Share on other sites

Ahojte, nedávno som si kúpil hru Naval Action a chcel by som sa pridať do klanu, hrám za Holanďanov, momentálne som v klane, ale moja angličtina nie je na takej úrovni, aby som s nimi vedel plynule komunikovať cez TS, preto by som sa chcel pridať k CZ / SK klanu :) v hre sa volám RolmusSK tak mi môžte napísať aj v hre, ďakujem :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Ahoj, hraje to ještě někdo :-D nedávno jsem koupil, včera nainstaloval. Online lidí moc není, tady je to taky nějak mrtvý..... 

S dovolením využívám toto vlákno na můj dotaz. Cz flotila je pouze u Holanďanů, nebo jsou i jiné?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zdravím... 

Pokud by měl někdo zájem o CZ/SK klan.

Nacházíme se u ****** a klan se jmenuje TERRS.

Kontakty na nás:

Steam skupina: http://steamcommunity.com/groups/TerraNaval
Team speak: ts3.terrasancta.cz:9352
Webové stránky: http://terrasancta.cz/index.php

A nebo přímo ve hře můžete kontaktovat mě Haci nebo Stelixxx a nebo TNT.

Budem doufat že se CZ/SK komunita rozroste. 😉

Zatím Zdárec a O7 na moři.

 

 

Edited by Hači_CZ
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
12 hours ago, Anaxim said:

Zdravím jsme  2 cz sk hraci  a hledame nejakej CZ SK clan  na  pvp serveru   hra nas baví a  nechceme hrat solo a podivat se do nejakých vetsich  bitev dekuji  nick ve Hře Anaxim  PVP Brit 

Greetings Captain! Make sure to visit our official NA discord server, where you might also find friends to play with: https://discord.gg/WsxaUse

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 2/23/2021 at 10:21 PM, Anaxim said:

Zdravím jsme  2 cz sk hraci  a hledame nejakej CZ SK clan  na  pvp serveru   hra nas baví a  nechceme hrat solo a podivat se do nejakých vetsich  bitev dekuji  nick ve Hře Anaxim  PVP Brit 

nechcete prejsť k pirátom? Anglánov nemusím, ale tiež nemám s kým hrať. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...