Jump to content
Game-Labs Forum
Sign in to follow this  
Bart Smith

Pomoc - pytania i porady

Recommended Posts

1 minute ago, Mikocen said:

Ale wciąż gra, która na nasze nieszczęście jest mocno niedopracowana i griefowanie jej altami nie pomaga w przyjemnym odbiorze.

Jednym przeszkadza jednym pomaga. Niestety

• Like 1

Potrzebuję podpowiedzi, przeszedłem się na Privateer'a i nie wiem jak go uzbroić. Na Wiki jest napisane, że można wsadzić 18 funtowe carronady i jak zakupione 4szt chcę przenieść ż okienka magazynu do okienka uzbrojenie to mi je wyrzuca. Zakupiłem dla testu 6pd armatę i też nie mogę jej umieścić.

Co źle robię?

Tak, wszystkie, albo wcale. Jak juz 4 posty powyzej zauwazyl Mikocen, gra jest ostro niedojebana. wiec spodziewaj sie kłód pod nogami na kazdym kroku.

jesli grasz szwedami, wbijaj do PFK, naucza Cie co i jak. powodzenia i wytrwalosci zycze: ]

• Like 1

On 29.06.2017 at 1:57 PM, Bart Smith said:

Jasne ze pomozemy. Co nie Zawisza?:lol: Zawisza byl na tyle pomocny ze sledzil w kutrze cala szwedzka flote i strzelal z ucha...Brawo TY!

Hahahaha, Chwile mnie nie było, a tu już takie cyrki :lol:

Jakby to powiedział Piłsudski "Raz się skurwisz, kurwą pozostaniesz!"

2 hours ago, DarekC said:

Kiedy się zmienia "battle rank" wytłukłem z 10 botów na poziomie kadett i wciąż mam 30 poziom.

BR jest stały dla danego okrętu. Jeśli przesiądziesz się na większą jednostkę wtedy twój BR podskoczy.

uuu to wtopiłem niepotrzebnie pieniądze w Privattera, myślałem, że to rośnie w zależności od wygranych potyczek.

Mam kolejne pytanie. Przegrałem bitwę z botem, zatopił mi Privattera, gdzieś czytałem, że statki mają ileś tam "żyć" a mi on przepadł i nie wiem gdzie jest.

Edited by DarekC

10 hours ago, DarekC said:

uuu to wtopiłem niepotrzebnie pieniądze w Privattera, myślałem, że to rośnie w zależności od wygranych potyczek.

Mam kolejne pytanie. Przegrałem bitwę z botem, zatopił mi Privattera, gdzieś czytałem, że statki mają ileś tam "żyć" a mi on przepadł i nie wiem gdzie jest.

Kiedyś okręty miały pewną ilość żyć. 7 raty akurat miały 5. Od patcha 10.0 wszystko ma 1 życie :) Enjoy :)

• Like 1

Witam.

Zacząłem grać w tą grę od niedawna, i nie mogę wymienić dublonów na reale. Co powinienem zrobić?

Edited by bpeter

Witam.

Czy można się dołączyć do bitew drużynowych pojedynczo? Jeśli tak to w jaki sposób, i czy muszę mieć określoną nację?

Po ponad roku nie grania, gra sporo się zmieniła i mam problem z teleportem miedzy miastami. W magazynie mam ileś tam doubloonów, klikam na teleport do innego mojego miasta, wyskakuje mi opłata i... komunikat nie masz doubloonów.

Coś nie tak robię?

41 minutes ago, DarekC said:

A jak to jest ze statkami z DLC, zakupuje raz i po zatopieniu mogę kolejny wziąć, raz dziennie z admiralicji?

Dokladnie co 24 godziny

To jeszcze jedno pytanie co do nowości, w OW czasami spotykam przeciwników komputerowych z czaszką, obok informacji czy ma flotę ze sobą czy nie. To jest jakiś hiper mega przeciwnik?

siemano, ostatnio czasem loguje i głównie pływam brygiem z beczkami: ], bo nie stać mnie na aktywne siedzenie i granie. Więc pomyślałem sobie że przynajmniej kilka dubsów wyciągne.

Pytania moje są. Jak zdobywać skill booki? to się dostaje z tych cheastów? czy z zabitych ratów? Bo widzę że mało kto co sprzedaje i na markecie, zazwyczaj jest zero. więc pewnie wkońcu się przełamie i będę musiał farmić NPC.

Zrobiłem jakąś próbę wbicia choć 1 slota na trader brygu, złapałem sobie jakieś gówienko z czaszeczką, które o mało co mnie nie potopiło. Ale pisze o tym bo chciałbym się dowiedzieć co się stało z masztami. Posadziłem grubo ponad 40 kul z 12pd carro na masztach owego gówienka (chyba picle) i NIC, dosłownie ZERO rezultatu. Coś zmieniali? nie da się już demasztować?

On 9/18/2019 at 10:40 PM, Liberalism said:

2. Statki z czaską (elitarne) mają niezniszczalne maszty, chyba, że zniszczysz je przez rake'owanie ich od rufy lub dziobu

jak już mają ~20-30 % środkowego paska to jest już o wiele bardziej prawdopodobne

a jeżeli są problemy z budżetem (skoro mówisz o zapierdzielaniu brygiem jak jakiś niewolnik) to jednorazowo można wydać troche więcej na stocznie poziom 2 i kuźnie i wtedy można robić raczej tanio (bo bez dublonów) trincomalee na karonadach, jak sobie oczywiście zorganizujesz na to tanie materiały

książki raczej mało kto sprzedaje, ja nawet nie starałem sie o zdobycie ich dla siebie(choć udało mi się uzyskać wszystko co chciałem). więc skoro mnie nie obchodziło żeby dla siebie zbierać, to raczej rzadko ktoś będzie chciał sprzedać, chociaż zdaża się to od czasu do czasu (są tacy, którzy by z ciebie wyradli 60K dublonów za art of cargo distribution/art of steering by rudder, co jest chyba niezbyt zachęcające)

Edited by Captain2Strong

Z tym nie stać mnie, to bardziej chodziło o czas. Nie stać mnie na aktywne granie. Nie mam czasu na to, a puszczenie półafk bryga jest mało zajmujące, tzn takie w sam raz dla mnie teraz.

Nie mam serca i zacięcia, aby się w to angażować, jedynie z sentymentu odpale czasem i śmigne z portu do portu. Ehhh, potbs... to była gra. NA też by mogła, ale nie te czasy i nie ta mentalność. bolszewickim chłopom starcza jedynie fantazji od najebania się do najebania. Dlatego ciągle drepczą w miejscu bez wyraźnego progressu, bo ciągle im zrywa film i sami się w tym wszystkim gubią.

• Like 1

On 9/25/2019 at 8:56 AM, Rychu Karas said:

Z tym nie stać mnie, to bardziej chodziło o czas. Nie stać mnie na aktywne granie. Nie mam czasu na to, a puszczenie półafk bryga jest mało zajmujące, tzn takie w sam raz dla mnie teraz

w sumie to mam tak samo, nie chce mi sie dużo zapierdzielać, tylko czasami wejde coś zrobić, więc nie ma co sie dziwić

On 9/25/2019 at 8:56 AM, Rychu Karas said:

NA też by mogła

no, mogła by, ale zdaje sie że na zjebanie nic nie możemy poradzić... niestety