Jump to content
Game-Labs Forum
Bart Smith

Offtop - rozmowy o wszystkim i niczym

Recommended Posts

Witam

Brakowalo tutaj takiego topika wiec zakladam! Zapraszam do dyskusji!

Na poczatek zrobilem Surielowi sygnaturke bo chyba sie do Nas przekonal i zagra razem z nami :D

Jak ktos ma fajne pomysly i umiejetnosci przede wszystkim do usprawnienia naszej strony albo innych prac graficznych pisac smialo!

A tutaj cala reszta jakie zrobilem dotychczas, jezeli ktos zglasza zapotrzebowanie pisac tutaj!

Skrocona instrukcja obslugi: prawy myszy na swojej sygnaturce/ kopiuj url i wklej w edycji profilu na forum (signature)

BannerV3devila28a7.png
BannerV3elvino67e4a.png
BannerV3felekc9c57.png
BannerV3hermane2b46.png
BannerV3kleiv3a484.png
BannerV3mario47b0b.png
BannerV3nornica5bd75.png
BannerV3pejotla0b9c.png
BannerV3peragnus40e14.pngBannerV3shavier03113.png
BannerV3surield609d.png
BannerV3szatanbfc54.png
BannerV3tomasz18af3.png
BannerV3veinrus1750b.png
BannerV3aculeusf0806.png
BannerV3adrikb9c5f.png
BannerV3bartf29e6.png
BannerV3charlesbfa06.png
BannerV3cornholio09514.png
WZRLK7e.png
ABbhb4W.png
LoGxTiE.png
  • Like 2

Moze by tak im zarzucić pomysłem jak znajda tam kiedys troszke czasu bo to low priority jest zeby zrobic taka możliwość ze kazdy gracz ma wybór modyfikacji swojej flagi albo cos takiego. Ze w bitwie byśmy pływali z flafa Polska z jakis tam fajnym motywem Navalowskim ale wciaz byśmy byli jako tam jakas inna nacja jeśli nie zrobia Polskiej oczywiście.

Moze by tak im zarzucić pomysłem jak znajda tam kiedys troszke czasu bo to low priority jest zeby zrobic taka możliwość ze kazdy gracz ma wybór modyfikacji swojej flagi albo cos takiego. Ze w bitwie byśmy pływali z flafa Polska z jakis tam fajnym motywem Navalowskim ale wciaz byśmy byli jako tam jakas inna nacja jeśli nie zrobia Polskiej oczywiście.

Coś mi świta że z Bartem gadaliśmy coś o tym i o ile dobrze pamiętam to wszyło że Game-Labs nie wprowadzi takiego czegoś jak było w POTBS, że mogłeś zmieniać kolor żagli i dodawać jakieś naszywki. Chociaż w niedalekiej przyszłości nie ukrywam że chciałbym to zobaczyć, tylko pewnie jak znam życie to będzie to do kupienia za realną kasę. Pomysłem zawsze sypnąć możesz, jestem ciekaw jakie jest ich zdanie w tej kwestii

PS: Bart masz może gdzieś avatar Charlesa z Assasina

Edited by FranciS_UPN

Coś mi świta że z Bartem gadaliśmy coś o tym i o ile dobrze pamiętam to wszyło że Game-Labs nie wprowadzi takiego czegoś jak było w POTBS, że mogłeś zmieniać kolor żagli i dodawać jakieś naszywki. Chociaż w niedalekiej przyszłości nie ukrywam że chciałbym to zobaczyć, tylko pewnie jak znam życie to będzie to do kupienia za realną kasę. Pomysłem zawsze sypnąć możesz, jestem ciekaw jakie jest ich zdanie w tej kwestii

PS: Bart masz może gdzieś avatar Charlesa z Assasina

Nie mam ale poszukam:P i obrobie

Edit: masz tutaj:

di-ENYCPJM5.png albo ten: di-VTXTFWNL.png

Sorki ale wylaczyli mi hosting zdjec i wiekszosc tutaj sie nie laduje. Postaram sie zamiescic najwazniejsze gdy wgram na nowy. Sygnaturki juz wgrane poprosze o update w waszych profilach

No jak mario sobie poradzil z sygnaturka to nie bedziecie miec problemow z tym :lol:

Nie każdy ma takiego dobrego kompa hahaha:D

Przy okazji - dobrze że to podforum w miarę się rozwinęło, chociaż admini widzą liczebność, aktywność i zaangażowanie polaków po ilości postów :D

Edited by Shavier

Nie każdy ma takiego dobrego kompa hahaha:D

Przy okazji - dobrze że to podforum w miarę się rozwinęło, chociaż admini widzą liczebność, aktywność i zaangażowanie polaków po ilości postów :D

chyba moich:P

Przedwczoraj bylo 19 os na serwerze!!! Ale za to dorwalem jakiegos Anglika w Victory (ja w Santi). Musze przeznac, ze niezbyt mi to PVP idzie. Musialem sie uciec do abordazu. :P