Jump to content
Game-Labs Forum
Sign in to follow this  
Bart Smith

Witamy na polskim subforum gry Naval Action

Recommended Posts

Jeszcze nie kupiłem bo jest napisane na stronie, że w piątek o 22 czasu kijowskiego ;) No ale jeśli tak to nie będę się czaił.

Dear Captain

Holidays keys distribution schedule: Keys will not be sent from 31st December to 2nd January. All keys bought during the new year holidays will be sent on the 3rd of January. To receive the key in 2015 you have to purchase the key on the 30th before 22pm Kiev time.

No niestety muszę jeszcze chwilkę poczekać. Co do medyka to staram się być taki jak on (W końcu od niego mam nick) :D

Ok powodzenia z zakupem wiec i czekamy w nowym juz roku az do nas dolaczysz! Tymczasem milej zabawy sylwestrowej wszystkim zycze!  B)

• Like 3

Ahoy sailors! Naval Action zakupione, teraz pozostało tylko czekać na kod... Nie mogę się doczekać przygód pod wspólną banderą!
Jeśli ktoś z Was streamuje podczas bitew to dajcie znać, zawsze można nauczyć się czegoś pożytecznego przez samo oglądanie doświadczonych graczy.

Jeśli chodzi o mnie, to PotBS obiło mi się o uszy lecz nigdy w tą grę nie grałem. Mam za to oklepane PotC i AoP 2 z modami New Horizons i Gentlemen of Fortune.
Obie modyfikacje w miarę realistycznie oddawały sztukę sterowania statkami ale Naval Action to zupełnie coś innego. (Sama możliwość sterowania fore mastem jak i main mastem i mizzen mastem to dla mnie nowość)

Po naprawdę długim molestowaniu licznych gameplay'ów/tutoriali na Youtubie doszedłem do wniosku "Dosyć tego, kupuję to!"

Do zobaczenia na TS i oczywiście w grze, pozdrawiam!

Witam wszystkich. Po dlugich namyslach zakupilem gre wczoraj i teraz vzekam tylko na kod. Mam nadzieje, ze znajdzie sie miejsce dla totalnego nooba tego gatunku

Witam wszystkich. Po dlugich namyslach zakupilem gre wczoraj i teraz vzekam tylko na kod. Mam nadzieje, ze znajdzie sie miejsce dla totalnego nooba tego gatunku

Jasne!!!

Witamy na pokladzie i zapraszamy na nasz Teamspeak. :D

Wejde na tsa jak tylko skoncze prace. Moim najwiekszym problemem sa godziny pracy. Czesto moge grac od polnocy do okolo 5 rano, w systemie 4-2 czyli 4 dni pracy 2 wolne. Dlatego zastanawialem sie nad graniem US, a to chyba nacja, ktora wybraliscie.

Witam wszystkich, nowy gracz w waszych progach pozdrawiam i przy okazji zapytam czy będzie jedno wolne miejsce dla Kapitana Ezechiela?

Stwierdziłem, że wrócę po dłuższej przerwie, może niektórzy mnie jeszcze sprzed roku kojarzą. Fajnie, że ta gra się rozwija, a teraz to pewnie nabierze jeszcze większego tempa. Także witam wszystkich ponownie.

Z tego co wyczytałem, to gracie w Holandii. Zostanę raczej przy USA. ;p

Swoją drogą, wiadomo coś o aktualizacji GUI?

Edited by MATANZA

Nie no po prostu wolałbym dołączyć do gildii, w której życiu mógłbym aktywnie uczestniczyć. A tak po drugiej stronie Karaibów, to będzie ciężko.

Nie no po prostu wolałbym dołączyć do gildii, w której życiu mógłbym aktywnie uczestniczyć. A tak po drugiej stronie Karaibów, to będzie ciężko.

Dajemy rade paru z nas to nocne marki:)

• Like 1

Sugeruję zastanowić się nad utworzeniem grupy tłumaczy lub znalezieniem kogoś kto zechce tłumaczyć w całości informacje zamieszczane przez adminów gry. W tej chwili z przykrością ale muszę stwierdzić, że Nasze forum jest martwe, ponieważ jedyne co się tu pojawia to odnośniki do tematów w języku angielskim, które przekierowują do dyskusji na forum anglojęzycznym.

Barth Smith, jako Moderator tego forum wydaje mi się, że powinieneś zająć się tą sprawą i zainteresować nią adminów gry. Wyraźnie widać, że potrzebujesz pomocy w moderacji ;)

Miło by było również gdyby admin napisał, że ma z Tobą kontakt i że jesteś osobą, która co pewien czas podsyła mu w języku dla niego zrozumiałym informacje płynące od Naszej społeczności. Wiadomo, że nie wszystko ale wartościowe i przefiltrowane jak również w zdecydowanej większości akceptowane pytania i pomysły.

Bez tego w tej chwili ja przynajmniej nie widzę sensu produkowania się tu w naszym języku skoro i tak pewne jest iż moja opinia nie dotrze do nikogo z ludzi odpowiedzialnych za grę. Jaki mój angielski jest taki jest, ale obecnie wolę się wysilić trochę i poświęcić kilka minut na napisanie czegoś może nie w 100% poprawnie ale po angielsku w anglojęzycznej części forum i mieć pewność, że dotrze to tam gdzie powinno.

Pozdrawiam.

Subforum jest martwe bo 80 % polskiej spolecznosci jest u nas na TS  ;) a polwa z tej grupy byla tu moze raz bo nie czuja takiej potrzeby. Moderatorem jest takze Nornica wiec nie potrzebujemy pomocy na pewno przynajmniej przy takiej czestotliwosci postow jaka jest ostatnio.  Co do sugestii odnosnie gry to najlepiej je zamieszczac w dziale do tego stworzonym: http://forum.game-labs.net/index.php?/forum/2-suggestions/ jezeli ktos ma pomysl a nie posluguje sie jezykiem angielskim to zawsze mozna napisac tutaj i ktos przetlumaczy w wolnej chwili.

• Like 1

Ahoy! Tyle znamienitych postaci z PotBS dawno moje oczka nie widziały :) No nic, należy zatem wyczyścić kadłub, wyciągnąć starą łajbę z doku i dołączyć do zabawy :)
Pozdrawiam!

Ahoy! Tyle znamienitych postaci z PotBS dawno moje oczka nie widziały :) No nic, należy zatem wyczyścić kadłub, wyciągnąć starą łajbę z doku i dołączyć do zabawy :)

Pozdrawiam!

Jest duzy zaciag z PotBS,nie tylko Polakow,ale tez ludzi z innych krajow.Wszyscy porozsiewani w roznych nacjach w grze.:D