Jump to content
Game-Labs Forum
slawsja

Gdzie zamierzacie grac po wipe ?

Recommended Posts

Witam !

tak jak w temacie. po jaka bandera planujecie grac po wipe zapowiedziany na najbliższy tydzień.

Sa może jakies klany ktore juz maja plan na start od zera ? 

Ostatni raz grałem  PFK jest pod Holenderska bandera wiec troszke nie na czasie jestem. a myślę ze dobry czas na powrót do gry. 

Polska społeczność jest aktualnie trochę rozbita po różnych nacjach. PFK zostało rozwiązane, a na jego miejscu pojawiło się PRIV zrzeszające polskich graczy we frakcji Commonwealth, pewnie po wipe nadal tam będą. Problemem jest mały playerbase w polskiej frakcji, ale kto wie - może po wypuszczeniu gry to się zmieni.

Ja ogólnie planuje grac z 2 kumplami.wiadomo to malo. No i nie szukamy klanu tylko pl . komunikacja po ang nie przeszkadza .

na pewno nie bedziemy grac codziennie nie wiadomo ile czasu. praca itp ;p 

no i w sumie myślałem ze więcej osób sie wypowie. cos w stylu ''ja gram tutaj z Y kumplami.  ja tutaj z X w takim a takim. plany po wipe...'' itp 

tez gram z dwoma kumplami, i niekreca nas klany :D jestesmy takimi weekendowymi graczami co graja dla zabawy z piwkiem w rece ;)  mamy naprawde dylemat, czy zostajemy w piratach, czy jednak plywac pod polska flaga(tylko przez tego orzelka, kupilem DLC z flagami :D ). Szkoda ze nie mamy zadnej stolicy, bo tak to bedziemy uzaleznieni od tego jedynego klanu co na dzien dzisiejszy jest. Jak oni nic nie zdobeda to bedzie mala lipa

Edited by Krogniew

Będe grać na PVE. Dotąd pływałem pod amerykańską banderą,  założyłem sobie jednoosobowy klan ORP,  nie zdecydowalem jeszcze do jakiej nacji dołączyć  po wipie. Z Amerykanami gra mi się trudniej ze względu na różnice czasu. Jacyś chętni rodacy do wspólnej przygody na PVE?

To czy PVP czy PVE to oddzielna kwestja. w sumie chcial bym raczej na PVP(jakas adrenalinka)

ale osobiście myślę ze skupie sie tym razem na craftingu bardziej niz na pvp i exp .

My tez weekendowi (hihi) niedzielni gracze. 

Dlatego zastanawiam sie czy nie grac w GB albo NL czy nawet pod Hiszpanska bandera . Nacje ktore nie sa odseparowane granica czasu plus w BG czy NL myślę ze ang język będzie OK. A zarazem ilosc graczy pozwoli na jakis handel i w miarę bezpieczne poruszanie sie miedzy portami . 

Tak sobie pomyślałem pisząc tego posta ze ciekawe bylo by kilka klanów złożonych z paru graczy (od3do 6/8)grających w pewnej symbiozie i z pewnym marginesem błędu ale w jednym porcie :D  

Holendrzy powiadasz... czyli powrót do korzeni: ] hehe

No nic, pewnie też coś zaloguje. Servery odpalają dziś? czy dop jutro?

Tak, postanowiliśmy przenieść się do holenderskiej nacji, znudziło nas robienie za frajerów pod dyktando developerskiego wyobrażenia naszej nacji. Dla mnie osobiście nie ma to już znaczenia, ale jest nas wystarczająco wielu (uzbiera się powyżej 20 osób) żeby w towarzystwie innych klanów mieć kilka słów do powiedzenia. Orła szkoda, fajnie by było, gdyby powrócił jako opcja jakiegoś dywizjonu, który pływa pod inną banderą.

Pisałem tamtego posta, gdy jeszcze nie miałem info o przenosinach. :)

@Rychu Karas

4 hours ago, Rychu Karas said:

Holendrzy powiadasz... czyli powrót do korzeni: ] hehe

No nic, pewnie też coś zaloguje. Servery odpalają dziś? czy dop jutro?

24 minutes ago, admin said:

release today

• Like 1

Maracaibo

welcome too ... =]

A moze jakieś namiary na discorda ,forum czy cokolwiek 

Edited by slawsja

PRIV przeszło pod banderę holenderską. W Polsce gra jednak kilka osób, widziałem AHOY. Zdaje mi się, że pływa tam Banished i chyba parę osób z ALOHA - ale nie jestem na 100% pewien.