Jump to content
Game-Labs Forum
Sign in to follow this  
Avergio

Polski Klan

Recommended Posts

Cześć. Mam takie pytanie. Grałem kiedyś w NA. Obecnie widzę, że zaszło trochę zmian. Chciałbym się dowiedzieć, czy w polskiej nacji, bądź gdzieś indziej funkcjonuje nadal PFK ? Jeżeli nie, to czy według was, jest możliwość stworzenia nowego klanu polskiego dla polskiej nacji ? Powiem, że mógłbym ze sobą zabrać ok. 5 może więcej osób do gry. Warunek jest tylko taki, żeby być w klanie, bo gra bez klanu, solo jest beznadziejna, a wolałbym aby to była grupa polaków. Grałem już kiedyś w Holandii i było całkiem fajnie, aczkolwiek pod swoją flagą byłoby najlepiej. Proszę o wypowiedzi osób które mają jakieś pojęcie co do tego, gdzie graja polacy, ilu ich gra, i czy była by możliwość stworzenia swojego klanu, bądź odtworzenia PFK, jeżeli przestało funkcjonować.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, jakiś czas temu PFK zmieniło się w PRIV. Mamy 5 portów  pomiędzy Fajardo a Christianstead. Obecnie nasz stan to około 15 aktywnych graczy, a poza nami w Polskiej nacji pływa jeszcze może z 5 osób. Zapraszamy serdecznie do powrotu i przyjmiemy Was z otwartymi ramionami :D

Tu macie link do naszego discorda:

https://discord.gg/FudH7q

Do zobaczenia na morzu.

Jan Michelle Bellaq

Edited by thaom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, niedawno zacząłem grać w NA. Znalazłby się ktoś, kogo mógłbym popytać o podstawy? 

Zazwyczaj jestem dość aktywny w tego typu grach i klany mają ze mnie pożytek ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Jestem XO nowego Polskiego klanu. Dopiero zaczynamy przygode z Naval Action, jednak laczy nas wiele lat spedzonych wspolnie w Armie/ Szrturmowiku/ SH3-5 i wielu innych grach. Naval action tworzy klimat i wielowatkowa wirtualna rzeczywistosc jakiej zawsze szukalismy. 

Jest nas tylko troje i ... Na razie chcielibysmy aby tak pozostalo. Chcemy powoli sami (korzystajac z bardzo licznych pomocy na forum i YT) ogarnac sobie wlasna taktyke walki w grupie nim zaczniemy przyjmowac w swoje szeregi ew. nowych graczy. Nie ukrywam tez, ze poszukujemy obecnie silnych sojuszy z innymi klanami. Krotko o nas:

ZBD - Czyli "Zaloga Bialej Damy"

Nazwa klanu nawiazuje do najpiekniejszej polskiej fregaty "Dar Pomorze" pieknie opisanej w ksiazce K.O. Borhardta "Znaczy Kapitan". Biala Dama, to potocznia nazwa tego pieknego zaglowca. Majac na wzgledzie kontekst historyczny gramy w nacji Francuskiej i jestesmy w pelni swiadomi konsekwencji. Latwa sciezka nas nie interesuje, a rozwiazywanie problemow to czesc gry.

Polskie statki handlowe i slabsze (polskie) pojedyncze okrety wojenne nie beda przez nas atakowane. Puki co nie stanowimy wielkiej sily, ale rozwijamy sie. Szukamy sojuszu z silnym klanem.

Silnych wiatrow!

Z powazaniem Mamertyn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...