Jump to content
Game-Labs Forum
Sign in to follow this  
vazco

NSANE rekrutuje - klan z polskimi graczami

Recommended Posts

NSANE to klan skupiony na PvP oraz RvR, działający w ramach pirackiej republiki. Podczas bitew mówimy po angielsku, jednak od połowy września będziemy pływali z 4 polakami. Zapraszamy wszystkich którzy chcą pływać z doświadczonymi graczami.

Wymagamy:

• przyjaznego podejścia do wszystkich graczy i innych klanów
  • uczestnictwa w PvP/RvR
  • grania dla frajdy :)
  • podstawowej znajomości angielskiego - w bitwach mówimy po angielsku

Zapewniamy:

• dużo fajnych bitew
  • dużo wiedzy od jednych z najlepszych graczy w NA
  • udział (nieobowiązkowy) w wydajnie działającej ekonomii

Stawiamy na PvP oraz RvR. Mamy obecnie 10'ciu doświadczonych kapitanów.

Edited by vazco
  • Like 1

A to Ghastly i Mikocen się przenoszą?

My i doświadczeni gracze. Weź już nas nie przeceniaj, kumplu D:

Edited by Mikocen
  • Like 3

Na świetli ktoś jak wygląda obecnie sytuacja w NA, PFK jeszcze działa, mamy swoją nację?

Ta gra coś się rozwija, idzie do przodu. Czy wszystko stoi w miejscu? Da się w to jeszcze grać?

Sorry za offtop

On 5/9/2019 at 9:53 AM, Nicole Dulay said:

Na świetli ktoś jak wygląda obecnie sytuacja w NA, PFK jeszcze działa, mamy swoją nację?

Ta gra coś się rozwija, idzie do przodu. Czy wszystko stoi w miejscu? Da się w to jeszcze grać?

Sorry za offtop

Nie wiem jak PFK, Polska w grze jest. Gra teoretycznie idzie do przodu, ale jak dla mnie to krąży w miejscu a wręcz się uwstecznia. Wystarczy poczytać o ciągłych zmianach, które są wprowadzane.

Jak patrzę to gra jest ciągle tworzona pod garstkę ludzi, a devsi ciągle wprowadzają i usuwają zmiany tak samo chaotycznie jak 2 lata temu. Nie ma wypośrodkowanych zmian. Społeczność przed wpuszczeniem łatki piszę im co jest nie tak a oni dalej swoje wrzucają i potem nagle odkrywają że jednak społeczność miała rację.

Gra jak miała tak dalej ma niesamowity potencjał, ale wg mnie to nic już z tego nie będzie.

Zagrywki z DLC statkami jawnie pokazały po co ten cały cyrk jest jeszcze ciągnięty, ale trzeba mieć trochę dystansu do gry i devsów, żeby zobaczyć jak doją ludzi, którzy jeszcze liczą, że coś z tego będzie :)

Żeby jeszcze ktoś w to grał. Polskie komuniti nie żyje. Ta gra mimo sprzedanych 100k -200k (wg steamspy) ma średnio 350 graczy na serwerze, w szczycie koło 700. W sumie się zalogowałem coś tam porobili, dodali ui. Nie wiem jak tam mechanika wygląda w szczegółach obecnie i jak dynamicznie się zmienia, ale chyba negatywne oceny na steamie i to jak Ci którzy w przeszłości się zrazili produktem i to jak był rozwijany chyba ją pogrzebie. Szkoda. Ciekawe jak dla porownania mordhau ktory niedawno sie pojawił (również garażowy produkt paru gości) mniej wiecej w podobnym czasie tworzenia z early access dla małej grupy osób i normalna premiera sprzedał się może nawet na poziomie 500k (steamspy) a liczba graczy średnio oscyluje na poziomie 50k (szczytowo 75k) co było ogromnym zaskoczeniem i devsi potrzebowali kilku dni po premierze żeby ogarnąć zamulone serwery i parę bugów. Po dwóch tygodniach od premiery gra się naprawde nieźle. Czyli się da. Ale żeby nie odchodzić od tematu... Vazco pływasz :D ?

Porównywanie NA do Mordhau nie ma zbyt dużego sensu, to kompletnie inne gatunki. Obecnie na serwerze gra bardzo mało ludzi ze względu na wipy. W ciągu ostatnich paru tygodni były dwa wipe (ekonomiczny i drugi resetujący porty na mapie). Przed oficjalnym wypuszczeniem gry będzie kolejny wipe więc ludziom się nie chce grać skoro i tak za kilka tygodni będą zaczynać od zera. Po wypuszczeniu gry graczy będzie znacznie więcej, a przynajmniej taka jest nadzieja społeczności.

14 hours ago, Parchin said:

Porównywanie NA do Mordhau nie ma zbyt dużego sensu, to kompletnie inne gatunki. Obecnie na serwerze gra bardzo mało ludzi ze względu na wipy. W ciągu ostatnich paru tygodni były dwa wipe (ekonomiczny i drugi resetujący porty na mapie). Przed oficjalnym wypuszczeniem gry będzie kolejny wipe więc ludziom się nie chce grać skoro i tak za kilka tygodni będą zaczynać od zera. Po wypuszczeniu gry graczy będzie znacznie więcej, a przynajmniej taka jest nadzieja społeczności.

Tylko odkąd pamietam i śledzę tej grze nie udało sie odbić od peaku na poziomie 2000 graczy, co jest wyjątkowo dziwne jak na produkt sprzedany na poziomie 100k-200k. Spoko jestem ostatnim który źle życzy tej grze, kupiłem ją i dołączyłem do pfka kiedy srednio było 30-40 osób na tsie w 2016. I właśnie może łajpy trwające od 3 lat są problemem. Ludzie się zmęczyli tym ciągłym mieszaniemo. Mówisz porownanie jest bez sensu...hmm nie wiem...weźmy eve online...tam nikt nigdy nie resetował mapy...zasady, balance sie zmieniały, ale nikomu nie zostały zabrane dobra w jakiejkolwiek postaci... może tu jest problem... ludzie biorą produkt ogarniają i dopinają gejmplej... w NA ...łajp... no zobaczymy...może po oficjalnej premierze bedzie stabilniej i gra rozwinie skrzydła czego wam i sobie życzę. Karaś może jeszcze się doczekamy klimatów rodem z eve pod wspólną banderą.

Edited by Mamen

Bardzo chętnie. Ja mam do NA wielki sentyment, bo jak by nie patrzeć jestem post PotBS'owcem: ], ale nie na tyle aby sie użerać z debilnymi zasadami gry stworzonymi przez równie ynteligentnych dewsów. admin reprezentuje jedynie  zenade i swoje wybujałe ego. Szkoda, bo pewnie tak jak wszyscy, mieliśmy wielkie nadzieje, a skończyło się jak widać. Może po wydaniu gry, coś popływam, ale obecnie nie wiąże z tym tytułem żadnych nadziei.   

W evke coś tam nadal pykamy. się lata się, ale wydaje mi się, że nie da się grać w oba takie tytuły, tzn albo NA albo eve. to nie wot czy inne gówno które odpalasz na 1 meczyk i logoff.

BTW, sorrki za offtopa, ale co z Banished privater? odbanowali go?. IMO doskonały przykład radzieckiej KGBowskiej mentalności admina.... co za cieć.

Edited by Rychu Karas