Jump to content
Game-Labs Forum
Bart Smith

Polska nacja w grze!

Recommended Posts

Do neutralnego portu wystarczy 3 graczy, 6 to juz i tak tłum. Ale spoko, szanuje decyzję (chociaż straciliście kogoś na zewnątrz z tego co widziałem).

Bart czemu masz pretensje do ludzi którzy szukają PvP, wydaje mi się ża na tym polega ta gra, a fakt ,że nie każdy chce grać Polską też musisz uszanować ;).

• Like 1

3 minutes ago, Otto Kohl said:

Bart czemu masz pretensje do ludzi którzy szukają PvP, wydaje mi się ża na tym polega ta gra, a fakt ,że nie każdy chce grać Polską też musisz uszanować ;).

Szanuje tylko czemu atakujecie nas gdy chcemy ustabilizowac nacje? Jest tyle nacji do ataku. Proponuje prusow szwedow albo rosje. Tylko ze tam czeka pewny wpierdziel wiec lepiej dokopac swoim "bo nie maja skilla" Slabe to

5 minutes ago, Bart Smith said:

Szanuje tylko czemu atakujecie nas gdy chcemy ustabilizowac nacje? Jest tyle nacji do ataku. Proponuje prusow szwedow albo rosje. Tylko ze tam czeka pewny wpierdziel wiec lepiej dokopac swoim "bo nie maja skilla" Slabe to

Pod gustavią wyplynie wielka flota przechwytująca, rusków bili. Haiti jest teraz jednym z najlepszych spotów pvp. Polacy, rosjanie, duńczycy i lamona z której pływają brytyjczycy. Przykro mi Bart, przygotuj się na więcej takich sytuacji. Ludzie chcą sie bić, a wy trafiliście w środek tej nawałnicy

• Like 1

Pewnie dla tego, że przy innych okazjach ciężko spotkać Was na OW, a PB zawsze jest okazją do PvP także nie dziwcie się, że ludzi pływają w okolicy. A u szwedów jest safe zone i chujowe ułożenie wysp. tam się nie da polować ;).

4 hours ago, Mikocen said:

Notabene dziwie się, że nie wykorzystaliście tej sytuacji do dużej bitki, takie zawsze są fajne xd

Haha, k***a nie wierzę... Mamy rzucić ważne port bitwy a najlepiej wszystko, żeby ubić paru anty-polaczków. No bo duże bitki są fajne, hahahaha :lol:

3 hours ago, Mikocen said:

Pod gustavią wyplynie wielka flota przechwytująca, rusków bili.

Hahahaha, jak to niektórzy wczoraj mówili "Może w końcu warto nauczyć się grać"

3 hours ago, Otto Kohl said:

Pewnie dla tego, że przy innych okazjach ciężko spotkać Was na OW, a PB zawsze jest okazją do PvP także nie dziwcie się, że ludzi pływają w okolicy. A u szwedów jest safe zone i chujowe ułożenie wysp. tam się nie da polować ;).

I takie odpowiedzi szanuje, czarno na białym. Chcemy was napierniczać bo jesteście słabą nacją, a Szwedzi są mocni bo mają ch****e ułożenie wysp. Bart, przenosimy się na bahamy tam jest jeszcze bardziej ch****e ułożenie wysp. Będziemy niepokonaną nacją!  B)

Proponuję zrobić jakąś gablotę na POST TYGODNIA albo POST MIESIĄCA:lol:

16 minutes ago, Nicole Dulay said:

Haha, k***a nie wierzę... Mamy rzucić ważne port bitwy a najlepiej wszystko, żeby ubić paru anty-polaczków. No bo duże bitki są fajne, hahahaha :lol:

I takie odpowiedzi szanuje, czarno na białym. Chcemy was napierniczać bo jesteście słabą nacją, a Szwedzi są mocni bo mają ch****e ułożenie wysp. Bart, przenosimy się na bahamy tam jest jeszcze bardziej ch****e ułożenie wysp. Będziemy niepokonaną nacją!  B)

Nie nieźle. Przeczytajmy to jeszcze raz

Więcej zbliżenia proszę

Mamy rzucić ważne port bitwy a najlepiej wszystko, żeby ubić paru anty-polaczków.

No to teraz takie finalne z wytłuszczeniem

17 minutes ago, Nicole Dulay said:

ważne port bitwy

Sale - Trou, wczoraj jeszcze free town, ważna port bitwa przeciwko piekielnie groźnym 6 konstytucjom.
Bani, z tego co wiem do niedawna Duńskie, czy ktoś mi powie czy aby w ogóle bronione? (Czy również wydarte z łap botów?)

23 minutes ago, Nicole Dulay said:

Tak, przydałoby by się. Z takim zapasem doświadczenia przydałoby się wiedzieć gdzie ma się port bitwe (Barahona i Azua to trochę dwie różne nazwy xD).

25 minutes ago, Nicole Dulay said:

Typowa wypowiedź osoby, która nie ma bladego pojęcia o co z ułożeniem wysp szwedzkich chodzi, gdyż PvP poznał przed kilkoma dniami. Mam nadzieje, że misje fajnie się robiło w ostatnich miesiącach  : - )

Reasumując, nie mam bladego pojęcia co z twojej wypowiedzi wynika, ale przynajmniej dowiedziałem się, że pojęcia o tej grze nie masz żadnego. Miłej zabawy : - )

• Like 2

Mikocen - daj spokoj z ta krucjata przeciwko nam bo kazdy post w tym temacie to jakies zaczepki albo wypominanie. Nie chcesz grac z nami to sie nie wtracaj co my robimy to nasza sprawa. Zreszta po tym w jakim stylu opusciles PFK i tak nie bylbys tu mile widziany - krzyz na droge. Wiec gdy szwedzi zmienia nacje na prusakow powodzenia zycze tam. 

Dulay ma 100% racje - porty sa teraz wazniejsze dla nas niz jakas tam bitka bo:

Mamy nowa nacje bez surowcow i abysmy mogli coklwiek zbudowac bedziemy ich potrzebowac

Mamy kilkunastu graczy ktorzy wrocili do gry albo nie grali PvP i to ich decyzja czy chca walczyc z doswiadczona grupa czy nie na tym etapie. Wszyscy woleli zdobyc port i tak sie stalo.

Jak zbudujemy ekonomie i utrzymamy porty a chlopaki pocwicza na pewno z wielka i nieukrywana przyjemnoscia potopimy tych ktorzy nam zle zycza na tym etapie. Ot takie przeslanie od PFK dla wszystkich tych ktorzy utrudniaja rozwoj polskiej nacji w grze juz na samym jej starcie.

12 minutes ago, Bart Smith said:

Mikocen - daj spokoj z ta krucjata przeciwko nam bo kazdy post w tym temacie to jakies zaczepki albo wypominanie. Nie chcesz grac z nami to sie nie wtracaj co my robimy to nasza sparawa. Zreszta po tym w jakim stylu opusciles PFK i tak nie bylbys tu mile widziany - krzyz na droge. Wiec gdy szwedzi zmienia nacje na prusakow powodzenia zycze tam. 

Dulay ma 100% racje - porty sa teraz wazniejsze dla nas niz jakas tam bitka bo:

Mamy nowa nacje bez surowcow i abysmy mogli coklwiek zbudowac bedziemy ich potrzebowac

Mamy kilkunastu graczy ktorzy wrocili do gry albo nie grali PvP i to ich decyzja czy chca walczyc z doswiadczona grupa czy nie na tym etapie. Wszyscy woleli zdobyc port i tak sie stalo.

Jak zbudujemy ekonomie i utrzyamay porty a chlopaki pocwicza na pewno z wielka i nieukrywana przyjemnoscia potopimy tych ktorzy nam zle zycza na tym etapie. Ot takie przeslanie od PFK dla wszystkich tych ktorzy utrudniaja rozwoj polskiej nacji w grze juz na samym jej starcie.

No to teraz zrobiło się personalnie. To nie krucjata, jak na razie to same fakty. Chociaż mogłem sobie zatrzymać taką fajną bellonkę. A PFK opuściłem oddawszy wszystko co od klanu miałem, bez namawiania nikogo więcej do opuszczenia klanu. Nie wiem o jakim stylu mówimy w takim razie, więc może mi uświadomisz o nim na PW. Niemniej od dzisiaj krucjaty zaczynam i niemiły dla nacji polskiej będę. Mogę. Nie żebym mógł jakoś dużo zrobić, po prostu będę niemiły. : - )

A o bitce wspomniałem, że się jedynie dziwię, jeżeli widzisz tu zaczepkę, nic nie poradzę. Dulay za to pitoli trzy po trzy. Więc czekam na budowę waszej ekonomii. Daj jakiś sygnał czy coś jak ją zbudujecie (chociaż znowu, słyszałem że zapasów macie w tysiącach, więc na troche walki to chyba wystarczy :D

Edited by Mikocen

Pieprzyc niekonformistow. Robimy dalej swoje i potrzebujemy wiecej ludzi. TS: deadecho.pl:9988 zapraszamy tych ktorzy chca plywac pod polska bandera. 

• Like 1

2 hours ago, Mikocen said:

Sale - Trou, wczoraj jeszcze free town, ważna port bitwa przeciwko piekielnie groźnym 6 konstytucjom

Hahaha. Ja cenie swój czas, skoro wolałem tą godzinę poświęcić botom, to chyba nie muszę mówić ile twoja osoba dla mnie znaczy. :lol:

Tak, przydałoby by się. Z takim zapasem doświadczenia przydałoby się wiedzieć gdzie ma się port bitwe (Barahona i Azua to trochę dwie różne nazwy xD).

Cieszę się że oglądasz filmiki z naszych port bitew, to bardzo miłe i zapewne Bart również to doceni. Może nawet zobaczysz w bitwie znaczenie przysłowia "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego", chociaż raczej wątpię żeby ktoś taki jak ty się tego nauczył. To jednak zbyt trudne. Jest też takie fajne przysłowie "Zły to ptak, co własne gniazdo kala" które zapewne znasz, a nie czekaj nie znasz... B)

Wracając do tematu bo odbiegam, skoro już się czepiamy takich rzeczy. W przeciwieństwie do ciebie posiadam rodzinę, dom, prace i od ch**a obowiązków. Czasem jestem strasznie zabiegany (jak większość osób) i robiąc jedno myślę o 150 innych rzeczach. Skoro oglądałeś filmik z PB, to zapewne widziałeś że dołączyłem jako spóźniony. Myślami będąc jeszcze gdzie indziej, zresztą sam się nawet z tej sytuacji śmiałem...

Ale gdzie, z takim doświadczeniem nie no nie wypada :lol:

Typowa wypowiedź osoby, która nie ma bladego pojęcia o co z ułożeniem wysp szwedzkich chodzi, gdyż PvP poznał przed kilkoma dniami. Mam nadzieje, że misje fajnie się robiło w ostatnich miesiącach  : - )

Reasumując, nie mam bladego pojęcia co z twojej wypowiedzi wynika, ale przynajmniej dowiedziałem się, że pojęcia o tej grze nie masz żadnego. Miłej zabawy : - )

Hahaha, widać że kompletnie nie załapałeś... ale nie chce mi się tego tłumaczyć, szkoda mi czasu.

Hehe, dokładnie tak jak mówisz nie inaczej. Wziąłbym parę lekcji od króla PvP "Mikocen'a" ale obawiam się że to byłby czas stracony...

Dobra, spadam bo misje i boty czekają... hahaha :lol:

Edited by Nicole Dulay

22 minutes ago, Nicole Dulay said:

Hahaha. Ja cenie swój czas, skoro wolałem tą godzinę poświęcić botom, to chyba nie muszę mówić ile twoja osoba dla mnie znaczy. :lol:

Cieszę się że oglądasz filmiki z naszych port bitew, to bardzo miłe i zapewne Bart również to doceni. Może nawet zobaczysz w bitwie znaczenie przysłowia "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego", chociaż raczej wątpię żeby ktoś taki jak ty się tego nauczył. To jednak zbyt trudne. Jest też takie fajne przysłowie "Zły to ptak, co własne gniazdo kala" które zapewne znasz, a nie czekaj nie znasz... B)

Wracając do tematu bo odbiegam, skoro już się czepiamy takich rzeczy. W przeciwieństwie do ciebie posiadam rodzinę, dom, prace i od ch**a obowiązków. Czasem jestem strasznie zabiegany (jak większość osób) i robiąc jedno myślę o 150 innych rzeczach. Skoro oglądałeś filmik z PB, to zapewne widziałeś że dołączyłem jako spóźniony. Myślami będąc jeszcze gdzie indziej, zresztą sam się nawet z tej sytuacji śmiałem...

Ale gdzie, z takim doświadczeniem nie no nie wypada :lol:

Hahaha, widać że kompletnie nie załapałeś... ale nie chce mi się tego tłumaczyć, szkoda mi czasu.

Hehe, dokładnie tak jak mówisz nie inaczej. Wziąłbym parę lekcji od króla PvP "Mikocen'a" ale obawiam się że to byłby czas stracony...

Moja osoba dla ciebie znaczy tyle, ile twoja dla mnie. Tu się akurat w pełni zgadzamy : - ). Tak czy inaczej oglądam filmiki, bo zawsze fajnie było zobaczyć jak sobie radzicie. Jak na forum baituje i pewnie baitował będę, tak nigdy źle PFK nie życzyłem i byłem w rozmowach względnie miły. No, aż do dzisiaj, niemniej to tam trochę nie ważne. Co do cudownych przysłów jakimi operujesz. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego? W PFK przekonałem się jedynie o pierwszej części tego zdania, więc oboje chyba go nie słyszeliśmy (no opcjonalnie w końcu druga część do was dotarła). A co do ptaka, to to zkalane gniazdo opuściłem, więc nie jest taki zły ten ptak.

No to teraz trochę mniej śmieszków (no a może więcej), skąd wniosek, że nie posiadam rodziny, domu, pracy i od chuja obowiązków? Tak, studia to nie praca, ale wciąż obowiązki zmuszające do zabiegania. Kolejny taki typowo polaczkowy argument, kolejny który przedstawiasz. I możemy pośmiać się razem :D

I trzymajmy się tego, że nie załapałem. Tak będzie dla ciebie łatwiej, taka prosta droga dla prostego, zalatanego człowieka : - )

Powodzenia i pomyślnych wiatrów!

(Zapomniałem dodać, nie uważam się za króla PvP, jest bardzo wielu graczy lepszych ode mnie, co udowadniają mi praktycznie codziennie kiedy sobie wesoło tonę wyciągając coraz to kolejne lekcje wieczorne. Tak więc tak o to ten superaśny prztyczek ma tyle samo sensu co reszta twoich wypowiedzi. (Podpowiem, odpowiedzią jest liczba 0))

Edited by Mikocen

Kiedyś przyjdzie pora na te "polskie raki". Ja nie rozumiem, okej ktoś nie chce grać w systemie nacji to dołącza do piratów, ale żeby od razu za wszelką ceną obierać za cel swój własny kraj ? Nie możecie reprezentować Polski jako piraci ? Trzeba od razu być rakiem dla swoich ?

Edited by Neith

8 hours ago, Otto Kohl said:

Pewnie dla tego, że przy innych okazjach ciężko spotkać Was na OW, a PB zawsze jest okazją do PvP także nie dziwcie się, że ludzi pływają w okolicy. A u szwedów jest safe zone i chujowe ułożenie wysp. tam się nie da polować gankować ;).

Poprawiłem

4 hours ago, Nicole Dulay said:

Racja PvE jest ciekawsze 

Dobrze by było. Ale na początek trzeba opanować podstawową sztukę orientacji w grze bo można wylądować pod niewłaściwym portem

Dobre podoba mi się ^^

3 hours ago, Mikocen said:

(...)

PLEASE

dont_feed_the_troll_RE_Ask_a_Dawn-s288x2

1 hour ago, Nicole Dulay said:

Uuu personalnie się robi

Uuu jeszcze bardziej personalnie

A tu już zaczyna się obrażanie. Halo jest tu jakiś moderator ?

Racja cenisz swój cenny czas

Pewno tak jeśli tak bardzo go cenisz

No właśnie jeszcze uciekną i stracisz czas

Chyba ten wątek nie miał służyć rzucaniu mięsem :ph34r:

Niemniej od dzisiaj krucjaty zaczynam i niemiły dla nacji polskiej będę. Mogę. Nie żebym mógł jakoś dużo zrobić, po prostu będę niemiły. : - )

:)No ja myślę że jakoś będziemy musieli wszyscy przetrzymać ten eksperyment, ponieważ nie tylko już Rosjanie czy Duńczycy, ale także  i mniej wartościowy naród tubylczy, w postaci naszych kochanych piratów ;) już zaczyna wypełniać dyrektywy nad ostatecznym rozwiązaniem naszego biednego nieszczęśliwego kraju. No myślę że w takim wypadku na pewno nam nie odpuszczą

• Like 1

Ojej jaki ja brzydki i niedobry... Normalnie spalić na stosie!

1461780841_by_anonymous_500.jpg?14617808

Widzę że drużyny się już podzieliły i są na swoich pozycjach... :lol:

1 hour ago, GhastlyGhost said:

Chyba ten wątek nie miał służyć rzucaniu mięsem :ph34r:

Przeczytaj temat od początku, zobacz od kiedy zaczął się robić burdel i kto go zaczął... 

Zaś wczorajsze wydarzenia, dolały tylko oliwy do ognia i mamy to co mamy. Dziękuję dobranoc.

Edited by Nicole Dulay

Rak mózgu murowany jak się czyta ten temat.

Nicole nie wiem kim jesteś bo nigdy cię na ow nie widziałem, ale ewidentnie nie wiesz jaki Exile ma styl gry, my nie gankujemy bo to żaden fun ani challange, bicie noobow znudziło mnie już dawno temu ;).

Nie będę się wydawał w utarczki słowne na tym forum bo szkoda mi na to czasu i straconych komórek mózgowych, jak ktoś ma problem zapraszam 1v1.

Edited by Otto Kohl

11 hours ago, Bart Smith said:

Atakujemy wszystkie nacje i piratów. "Polak i jego grupka"... to brzmi trochę żałośnie. Moi gracze zobaczyli hostility na Les Cayes, powiedzieli żeby pójść i złapać trochę statków. W moim klanie Polacy to niewielki % i to członkowie zaproponowali to, a nie ja. Po drodze zabiliśmy Rosjan i goniliśmy Szwedów. My pójdziemy wszędzie gdzie są gracze i PvP. 

@Neith przeczytaj to co wyżej napisałem. Nasz klan nie jest polski, nas Twój kraj pochodzenia nie obchodzi. Zablokowaliśmy jeden wasz port i Ty to nazywasz "za wszelką cenę obierać was za cel", a nawet "własny kraj" lol. Jakbyście byli naszym celem, to byśmy was 24/7 tam campili i zabijali tak jak Rosjan. Ostatnie 2-3 dni zabiliśmy 20 Rosjan, oni są naszym celem.

3 hours ago, Neith said:

Kiedyś przyjdzie pora na te "polskie raki". Ja nie rozumiem, okej ktoś nie chce grać w systemie nacji to dołącza do piratów, ale żeby od razu za wszelką ceną obierać za cel swój własny kraj ? Nie możecie reprezentować Polski jako piraci ? Trzeba od razu być rakiem dla swoich ?

Edited by Peter Goldman

1 hour ago, Otto Kohl said:

Nicole nie wiem kim jesteś bo nigdy cię na ow nie widziałem

No to słabo się rozglądasz, bo akurat przedwczoraj miałeś okazję mnie zobaczyć...

1 hour ago, Otto Kohl said:

my nie gankujemy bo to żaden fun ani challange, bicie noobow znudziło mnie już dawno temu ;).

To bardzo ciekawe co mówisz. Przykład z przedwczoraj. Płynąłeś z jakimś typem i zobaczyliście Bool'a który Wasą wbił się w ląd na AFKu, więc postanowiliście go złapać. Gdybyśmy nie wyskoczyli z PB to zapewne by stracił Wase. Ale skoro znudziło ci się bicie noobów, to bicie graczy na AFKu musi ci bardzo sprawiać frajdę. Nie minęło parę minut i złapaliście bodajże naszego Rattlesnake, nie pamiętam na czym byłeś ale ten drugi typ był na Konstytucji. Atakowaliście 2vs1, ale ok nie wnikam...

Chyba się nie zdziwisz jak ci powiem że każdy wie, że jesteście ustawieni na full speed i boarding. A kolega w Konstytucji to tak towarzysko pływał i ryby zbierał. No ale ponoć gankowanie i bicie noobów nie daję ci żadnego Fun'u...

Nie musisz się tłumaczyć odnośnie tej sytuacji, bo mam to gdzieś. Tak naprawdę piszecie jedno a robicie drugie, a my zawsze wychodzimy na tych złych.

• Like 1

Jutro bronimy Azua przed dunczykami - pelna mobilizacja gdyz potrzebujemy jak najwiecej ludzi gotowych do walki. Przygotowac okrety 4 klasy i zbieramy sie jak najwczesniej. Sama bitwa o 19.51 czasu polskiego. 

Aby byc pelnoprawna i wystarczalna nacja na tej mapie potrzebujemy wiecej graczy. Udalo nam sie zdobyc 5 portow (jutro prawdopodobnie zdobedziemy jeszcze jeden) ale nasze zasoby ludzki nie pozwalaja na dalszy rozwoj terytorialny. W sume wiekszosc surowcow jest niedaleko wiec teraz skupimy sie na obronie tego co nasze czekajac na wiecej ludzi w nacji. 

Proponuje tez ostudzic emocje na forum i skoncetrowac sie na grze i otworzyc oczy na wspolnego wroga - tego za wschodniej granicy. A nie wybijac sie samemu. Spolecznosc polska jest tak mala ale w pelni odzwierciedla nasz profil jako narodu. Kazdy wie lepiej i jest lepszy od drugiego:lol: 

• Like 1

3 minutes ago, Peter Goldman said:

Dzisiaj zatopiliśmy ponad 40 rosyjskich statków razem ze Szwedami, więc nie ma się czego obawiać.

Czarny dzień dla Rosjan to był. Niemniej świetna zabawa dla ich wrogów <3 Czekam na rewanż, który już obiecali :D

7 minutes ago, Bart Smith said:

Proponuje tez ostudzic emocje na forum i skoncetrowac sie na grze i otworzyc oczy na wspolnego wroga - tego za wschodniej granicy. A nie wybijac sie samemu. Spolecznosc polska jest tak mala ale w pelni odzwierciedla nasz profil jako narodu. Kazdy wie lepiej i jest lepszy od drugiego:lol: 

Mowa o Rosjanach, czy Duńczykach?

6 minutes ago, Mikocen said:

Czarny dzień dla Rosjan to był. Niemniej świetna zabawa dla ich wrogów <3 Czekam na rewanż, który już obiecali :D

Mowa o Rosjanach, czy Duńczykach?

Wiadomo ze Rosjanie przyplyneli na Haiti zajac je cale...GF ogladalem stream kawalek. Peter zebysmy sie zrozumieli - nie bedziemy placic nikomu za pomoc. Najwyzej nas potopia. A moze Szwedzi nam zeskreenuja kto wie...

• Like 3