Jump to content
Game-Labs Forum
Bart Smith

Polska nacja w grze!

Recommended Posts

To nie jest do końca zły wybór zważywszy na fakt bliskości szwedów, którzy są dość przyjaźnie nastawieni i gdyby jakaś silna nacja (np. Rosjanie) postanowiła popsuć cudze plany w tym rejonie to banda Svena szukająca PvP z pewnością by takiej okazji nie przepuściła (sam wczoraj trochę rozstawiłem statki w okolicach gdzie może dojść do PvP na OW i Barahona jest jednym z tych miejsc ;P)

No wiem, że protekcja szwedów może dużo dawać. Tyle, że to takie troszkę słabe  jest :P Ale co tam :P

Barahona zamienia się w opusztoszałą okolicę. Jeden z portów otwartych jest kontrolowany przez RUS, drugi ACN. Les Cayes zostało porzucone przez Holendrów. RUS opuścili nację, ACN ma problemy na północy w okolicach Nowego Orleanu aktualnie. Duńska nacja jest osłabiona i nie stawi dużego oporu. Do tego jest wiele frakcji/nacji które chętnie zorganizują skoordynowany atak na Duńczyków.

Ogółem dobry wybór, zdala od Prusaków i Rosjan, zaraz obok white oaka i w centrum mapy mniej więcej.

Krytykow zapraszamy do gry. Szkoda czas na forum marnowac. Na uboczu to sie prusaki zalegly. Wczoraj 3 porty w tym samym czasie flipowali (w tym nasz docelowy port) mamy za malo ludzi aby od razu z nimi wojowac. 

• Like 1

4 minutes ago, Peter Goldman said:

Barahona zamienia się w opusztoszałą okolicę. Jeden z portów otwartych jest kontrolowany przez RUS, drugi ACN. Les Cayes zostało porzucone przez Holendrów. RUS opuścili nację, ACN ma problemy na północy w okolicach Nowego Orleanu aktualnie. Duńska nacja jest osłabiona i nie stawi dużego oporu. Do tego jest wiele frakcji/nacji które chętnie zorganizują skoordynowany atak na Duńczyków.

Ogółem dobry wybór, zdala od Prusaków i Rosjan, zaraz obok white oaka i w centrum mapy mniej więcej.

Zobaczymy na jak długo. Nowe nacje są świetnym polem do gankowania przez brak reinforcmentów. To trochę gra na wabik, ale mam nadzieje że trochę graczy się na to skusi i będę miał z kim powalczyć :D

5 minutes ago, Mikocen said:

Zobaczymy na jak długo. Nowe nacje są świetnym polem do gankowania przez brak reinforcmentów. To trochę gra na wabik, ale mam nadzieje że trochę graczy się na to skusi i będę miał z kim powalczyć :D

Ja tych wszystkich gankerów pod Jamaicą osobiście rozwalałem. Pożytek taki, że nie musiałem daleko pływać tylko czekałem na raport w czacie nacji i leciałem na polowanie :ph34r:

19 hours ago, Leku said:

Myślałem, że raczej będzie zainteresowani trynidadem lub zatoką meksykańską gdzie zdecydowanie łatwiej będzie o start na początku ...

No ale widzę idziecie na całego. Pytanie czy nie lepiej byłoby mierzyć siły na zamiary. Wiem, że duńczycy są teraz mocno osłabiona nacją, bo z tego co widzę dużo rosjan ich opuściło ale czas pokaże czy to mądry wybór :)

Plan byl zajac bluefields jednak Lions przeszli z holandii do prus i mieli duzo blizej. Zaczynamy tam gdzie zaczynamy bo gdzies musielismy.

• Like 1

4 hours ago, Bart Smith said:

Plan byl zajac bluefields jednak Lions przeszli z holandii do prus i mieli duzo blizej. Zaczynamy tam gdzie zaczynamy bo gdzies musielismy.

Ja do niczego nie piję :) Poprostu takie moje wrażenia :)

1 hour ago, Bart Smith said:

Lepiej sie zaloguj i pomoz😉

Sorry ale gra nadal jest zepsuta na wielu poziomach. Dodawanie nacji i rozdrabnianie ludzi na jeszcze mniejsze grupki niczemu dobremu nie służy. Fajnie, że dodali polską nację ale to nie jest wystarczający powód do powrotu do gry.

Tak więc powodzenia życzę o7

P.S. Po za tym ja raczej pływałem dużo solo. Nie to żebym stronił od dobrych PB czy coś, ale tak mi bardziej pasowało :)

Edited by Leku

Tak jak powtarzalem i bede powtarzac. Potrzebujemy wiecej ludzi a najlepiej ze 2 klany jeszcze. Narazie robimy tyle ile sie da. Bez napinki

• Like 1

Bardzo fajna, zacieta i wyrownana walka o Azue. Polynelismy troche pozno na PB bo konczylismy wbijac nieszczesna Barahone. Na poczatku mielismy przewage 14 na 10 ale sily sie wyrownaly i bylo 15 na 15. Nasze plywanie pozostawia jeszcze wiele do zyczenia ale zdobylismy przewage topiac 3 tracac jednego w poczatkowej fazie bitwy.

uUZhEB8.jpg

Pozniej Dunczycy zaczeli grac lepiej i lepiej dysponowali naprawkami niz my, bylismy bez mortara wiec musielismy trzymac dystans od fortu 

TscCWJW.jpg

Dziadzia zlapal goscia w abordaz prawie tonac:P i wzial jego Agammemnona.

Wypusciwszy sie dobic Larsa popelnilem blad i przesadzilem  i 4 okrety obily mnie mocno i zatonalem. Bitwa wygralismy przejmujac 3 strefy na 12 mn przed koncem. Duzo do nauki i poprawy.

otNEzxD.jpg

Hlnb08e.jpg

• Like 5

Zajelsimy 2 nastepne porty Bani i Sale-Trou mimo kilku drobnych problemow + zatopilismy paru dunczykow ktorzy przyplyneli pod Barahone - reszta uciekla.

• Like 1

Próbowałem wczoraj złapać jednego waszego Wasa, ale był szybszy od mojej speed buffed pirackiej fregaty 13,6 kn.... Lekko OP jest ten statek...

Ruscy ostrzą zęby bo to w większości ex duńczycy. Przecież ich nie zostawią na pastwę losu ...

19 minutes ago, Thomas van Horn said:

Bardzo ładnie, w końcu coś robicie, ale widzę że ruscy chyba ostrzą sobie na was zęby. Coś mi się wydaje, że nasza nacja bardzo ich drażni nawet w świecie pixeli.

Niestety wczorajszy dzien pokazal ze bardziej draznimy jako nacja paru sfrustrowanych polskich graczy...i jakies roszczenia finansowe w grze w zamian za co?. Tutaj nasz dyplomata ma przeslanie do Peter Goldman i jego grupy:

tong1.jpg  Do wczoraj kazdy mial biala karte w nacji od dzis jeden juz ja sobie zasral.

Za duzo roleplaying...:lol: Dolaczylo do nas kilku starych graczy oraz paru z zagranicy: ukrainiec,wloch i sloweniec...i rekrutujemy dalej.

9 minutes ago, Otto Kohl said:

Już kwasy są :P ?

zrzahkot.png

Nikt nam nie przeszkadzal zbytnio w rozwoju nacji ale ktos musial byc pierwszy - oczywiscie polak i jego grupka. Wewnatrz nacji nie ma kwasow, wrocilo paru starych graczy, przyszlo paru z piratow i jest super atmosfera. Obrazek jak najbardziej adektwatny do wczorajszej sytuacji spod Sale-Trou. Super robota Peter Goldman. Ale kij takim w oko i tak damy rade jest nas juz duzo wiecej a i aktywnosc wzrosla.

• Like 2

E tam, wczoraj z Peterem sobie powalczyliśmy. Co prawda zabrał mi moją Wase, ale ta gra polega na PvP i nie ma co się fochać za to, że ktoś cię atakuje, czy blokuje twój port. Taka ta gra po prostu jest. Notabene dziwie się, że nie wykorzystaliście tej sytuacji do dużej bitki, takie zawsze są fajne xd

• Like 1