Jump to content
Game-Labs Forum

Polska Flota Kaperska [PFK] Rekrutujemy polakow!


Recommended Posts

Witam już się nie mogę doczekać kiedy gra wystartuje . Grałem w inne gry tego typu i tej najbardziej się nie mogę doczekać . 

Wspólnie z przyjaciółmi zapraszamy w szeregi .    

 

                                                                                 Niech Łączy Nas Morze

 

Ps. Pozdrawiam ekipę z UPN i PFK 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fajnie widzieć coraz większe zainteresowanie tą produkcją ze strony naszych rodaków,dodając do tego jeszcze zaangażowanie Barta i Yurija twierdze,że są to dobre podstawy,by stworzyć fajną,zgraną grupe w grze,by dobrze się bawić..Mam nadzieję,że w dość krótkim czasie.Ja czekam.:)
PS.Strona PFK WZOROWA.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Wejdz na nasza strone: http://www.polskaflotakaperska.pl/ i tam masz instrukcje:) Podkreslam werbujemy ludzi juz teraz przed wydaniem gry aby utworzyc liczebna, zgrana i silna grupe w Naval Action bo prawdopodobnie tylko takie grupy beda sie liczyc na otwartym morzu. Zapraszamy tez na nasze forum i branie udzialu w dyskusjach : http://www.polskaflotakaperska.4umer.pl/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ooo, to gratulacje! Ja niestety nie mialem czasu grindowac do Santi. Jak pierwsze wrazenia? Czy bedac w OW, nie w bitwie, model plywania jest uproszczony? Tzn, graficznie, mniej detali itp, czy sie myle?

Link to comment
Share on other sites

Chyba tak:). Wyglada to niezle ale nie ma mapy:P i nawigacja utrudniona jest przez to...ludzie uzywaja google maps wpisujac port w ktorym sa i obierajac kurs wg kompasu:) Nowy model uszkodzen znacznie utrudnia walke: ciezej jest trafic i jakby mamy wiekszt rozrzut salwy...:) 

Link to comment
Share on other sites

Ja, Nornica i Oleski juz polujemy po otwartym swiecie na innych kapitanow - narazie w testach jako piraci...

Czekamy na wiecej kapitanow! Francis i Seth dzis lewelowali na sea trials i mam nadzieje ze dolacza szybko. Tomasz czeka na klucz i tez bedzie cisnal...Gdzie sie podzial Shavier(GTA pewnie :D ), Marquiz, Devilwizardpol i El Vino?

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

 

Jakieś wieści na temat dostępności gry? Mimo klikania na tytuł od dobrych paru miesięcy, wciąż nie mogę trafić na okres gdy mogę ją kupić  :( Wasza strona i aktywność zachęca i powoduję nieokiełznane pragnienie morza, tylko... no właśnie..

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...