Jump to content
Game-Labs Forum
Sign in to follow this  
Shavier

Aktualności - opinie i komentarze

Recommended Posts

nie moj problem, ze ktos ma problem.

Supra w ktorej siedze, jest najwiekszym moim skarbem. jakos sie nie przywiazywalem do mojego pixelowego majatku. Najwazniejsze aby lvlow nie pozabierali. reszta to pikus. basic cutrem mozna tez mordowac: ]

Edited by Rychu Karas

Lol wszyscy ci co "chomikowali" okrety teraz beda zalewac sie lzami:

Lol tylko czy oni zdają sobie sprawę, że mając kilka tuzinów labor contractów i materiały na pół hiszpańskiej armady to obecny stan posiadania jeżeli chodzi o okręty to można odbudować w jeden dzień... a casualowi gracze będą ronić krwawe łzy z pupy...

Lol tylko czy oni zdają sobie sprawę, że mając kilka tuzinów labor contractów i materiały na pół hiszpańskiej armady to obecny stan posiadania jeżeli chodzi o okręty to można odbudować w jeden dzień... a casualowi gracze będą ronić krwawe łzy z pupy...

Zapomniales ze przed premiera bedzie final wipe?

Przy obecnym tempie rozwoju tej gry to myślę, że premiera nastąpi w drugiej połowie 2017 ;) .

Przy obecnym tempie rozwoju tej gry to myślę, że premiera nastąpi w drugiej połowie 2017 ;) .

Nie wazne kiedy byleby zrobili ja pozadnie do konca ;)

Druga połowa 2017 to dość optymistyczna data. Tak czy inaczej, jeżeli mają zamiar grzebać teraz w customizacji okrętów, craftingu i ogólnie w okrętowej specyfikacji, to usunięcie naszych kochanych łajb wygląda niestety na konieczność. Takie życie

Od samego poczatku mowili ze bedzie finalowy wipe - to chyba naturalne ze bylo by nie fair dla nowych graczy jakbysmy wszystko sobie zatrzymali. A ten reset okretow to calkiem sluszna droga - moim zdaniem powinni sie nie patyczkowac tylko zrobic od razu 1 durability wszystkie okrety potem.  

• Like 1

moim zdaniem powinni sie nie patyczkowac tylko zrobic od razu 1 durability wszystkie okrety potem.  

To nie jest dobry pomysł. Gracze w większości i tak już robią w gacie na samą myśl utopienia swoich statków. 1 dura imho kompletnie zabiłoby PvP, lub doprowadziłoby do tego, że każdy pływałby tylko 1 ratami. Oczywiście moje opinia oparta jest na obecnym systemie craftingu.

Edited by Otto Kohl

To nie jest dobry pomysł. Gracze w większości i tak już robią w gacie na samą myśl utopienia swoich statków. 1 dura imho kompletnie zabiłoby PvP, lub doprowadziłoby do tego, że każdy pływałby tylko 1 ratami. Oczywiście moje opinia oparta jest na obecnym systemie craftingu.

Moim zdaniem to dobry pomysl - i realistyczny. Ozywiloby to tez cala ekonomie, popyt i podaz - do tej pory bylo to nudne caly ten spam 1 ratow ze zlotymi modami a wczeszniej pelny zestaw modow na abordaz i lapania botow.  - goscie zaczeli by plywac zwyklymi okretami i to jest cel - a specjalne, super OP okrety powinny byc drogie, rzadkie i jeszcze raz cholernie drogie..Tak samo z modulami jak chcesz miec super OP zfitowana lajbe - podejmujesz ryzyko i koszty tego - teraz co najwyzej sciagasz moduly gdy masz ostatnie dura. Jak nie masz na Maybaha to smigasz fiatem...proste. Z tego co wiem dosyc sie sklaniaja ku temu aby byly okrety 1-dura - lobby "realizmu w grze" ma dlugie macki :D

• Like 1

Moim zdanie to dobry pomysl - i realistyczny. Ozywiloby to tez cala ekonomie, popyt i podaz - do tej pory bylo to nudne caly ten spam 1 ratow ze zlotymi modami  - goscie zaczeli by plywac zwyklymi okretami i to jest cel - a specjalne, super OP okrety powinny byc drogie, rzadkie i jeszcze raz cholernie drogie.. Jak nie masz na Maybaha to smigasz fiatem...proste. Z tego co wiem dosyc sie sklaniaja ku temu aby byly okrety 1-dura - lobby "realizmu w grze" ma dlugie macki :D

Mi tam rybka, ja sobie poradzę, gram prawie codziennie i w 95% PvP a ostatni okręt straciłem jakoś miesiąc temu ( w pływam praktycznie tylko i wyłącznie 5 ratami), ale niestety ogromna większość graczy taka zaradna raczej nie jest...

Jeśli statki będą 1 durowe to chyba będę musiał pobierać jakieś opłaty od crafterów za napędzanie im biznesu :ph34r: .

Mnie od poczatku nie podobal sie pomysl z durability - niby mial zachecac do smielszego wyplywania na pvp a jak bylo to widac - pvp uprawia moze 10-20 % max populacji. Ludzie farmili kase, mody, okrety a pozniej wiekszosc z nich posrana ze to straca. A jakby od poczatku plywali by zwyklymi (tanimi) okretami to nie bylo by srania w gacie :)

• Like 1

Bart mniej, zdecydowanie mniej.bym okreslil to bardziej na 5% oczywiscie nie wlaczam w to PB bo to impreza masowa dla casuali: ].

Tu nie chodzi o ryzyko i sranie w gacie o utrate. imo takie samo sranie byloby o szara przejeta na pve gownoludke. Niestety mentalnosci owcy nie da sie od tak zmienic. To nie jest wot, gdzie raz klikasz i gotwowe. W NA wszystko wymaga zaangarzowania i czasu. Im mniej doswiadczenia tym wieksze pole do popisu dla strachu. 2 rzecz, ze gracze czesto nie przykladaja nalezytej uwagi do tego czym i jak plywaja. pvp to jest event raz na xxx czasu. Glowny focus jest na farme. Stad jesli przyklywa jakas grupa zorganizowanych szczurkow pod KPR i lapie 2x liczniejsza zbieranine, to moga liczyc na wygrana. CO jeszcze bardziej obniza morale i powieksza strach przed pvp wsrod casuali.

. Stad jesli przyklywa jakas grupa zorganizowanych szczurkow pod KPR i lapie 2x liczniejsza zbieranine, to moga liczyc na wygrana. CO jeszcze bardziej obniza morale i powieksza strach przed pvp wsrod casuali.

Sadze ze umniejszasz tutaj nasze umiejetnosci :D  :ph34r: i nie zawsze da sie wygrac w stosunku 1:2

Bart napisał

Forum zmienilo szate graficzna i tzw: software. Prosimy o zapoznanie sie z nowym interfejsem i uaktualnienie profili, sygnaturek itp.

Cieszę się, że  twórcy zaktualizowali forum, ale dlaczego ta skórka jest taka brzydka <_< ?

Z tego co Ink napisal to narazie nie maja czasu na forum (oby zajmowali sie patchem i ulepszeniem, naprawieniem gry) - sam im proponowalem jakas grafike na header ale chyba zajma sie tym pozniej.

• Like 1

Wydaje mi się także, że forum działa wolniej i bardziej ociężale (może to wina serwera?), dodatkowo bez wyraźnego powodu zdublowało mi poprzedni post (dzięki Bart za ukrycie dubla, już go skasowałem ;)).

Mnie "zniknelo" jakies 150 postow - nawet nie wiem w jakich tematach...pisalem Adminowi ale nie odpisal jeszcze.

Co do forum sugestie zamieszczamy w tym temacie: 

• Like 1

Ostatnio powstaje duzo gownoplaczkowych tematow. Ale ludzie maja racje, grywalnosc spada do zera, a Action z nazwy jest tylko z nazwy.

Ja sie wqrwiam, bo ciezko jest mi cos zlapac. ale grupy, ktore roamowaly to juz wogole dostaly po dupie. jeszcze jeden taki genialny patch content bez contentu i trzeba bedzie wracac do pustych potbsow.

3 hours ago, Rychu Karas said:

Ostatnio powstaje duzo gownoplaczkowych tematow. Ale ludzie maja racje, grywalnosc spada do zera, a Action z nazwy jest tylko z nazwy.

Ja sie wqrwiam, bo ciezko jest mi cos zlapac. ale grupy, ktore roamowaly to juz wogole dostaly po dupie. jeszcze jeden taki genialny patch content bez contentu i trzeba bedzie wracac do pustych potbsow.

Heh tyle ze pobobno wylaczli juz prad z PotBS serwerow.