Jump to content
Game-Labs Forum

Rychu Karas

Members
 • Content Count

  666
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

353 Excellent

About Rychu Karas

 • Rank
  Lieutenant

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Interests
  Hunting down tacos: ]

Recent Profile Visitors

1,668 profile views
 1. Ale bym se polatał se. hehehe Tęsknie za potbsami. Tooo była giera. Szkoda, że temu. Nigdy nie było dane choć trochę dorównać, ale też miała swoje chwile. Szkoda tylko, że tak mało. #goownogra
 2. this was the main reason for me to stop waste time in this game. as a solo player, I couldn't cut off this never ending swarmfest. After a won fight or successful run away I should have a way to safely log off. The best way with trouble about log off is to NOT login: ]
 3. ciekawe, czy los na już jest przypieczętowany. Tzn jedyne zmiany które wprowadzą nasi radzieccy właściciele to co najwyżej jakieś z dupy DLC?
 4. I would like to see similar RoE mechanics be implemented to NA as it was in old PotBS. That was a good concept of combine pve and pvp in one place. Of course, pvp players often disturbed common known pve farms by turning it to the pvp arenas, but everybody always had a chose, to risk or not: ]
 5. Z tym nie stać mnie, to bardziej chodziło o czas. Nie stać mnie na aktywne granie. Nie mam czasu na to, a puszczenie półafk bryga jest mało zajmujące, tzn takie w sam raz dla mnie teraz. Nie mam serca i zacięcia, aby się w to angażować, jedynie z sentymentu odpale czasem i śmigne z portu do portu. Ehhh, potbs... to była gra. NA też by mogła, ale nie te czasy i nie ta mentalność. bolszewickim chłopom starcza jedynie fantazji od najebania się do najebania. Dlatego ciągle drepczą w miejscu bez wyraźnego progressu, bo ciągle im zrywa film i sami się w tym wszystkim gubią.
 6. It's all a bullshit, because devs refuse to create a training rooms in order to not reduce OS activity. Because they're blind and dont understand, that lack of confidence is FAR MORE WORSE, than a couple of training rooms. To teach a game basis.
 7. siemano, ostatnio czasem loguje i głównie pływam brygiem z beczkami: ], bo nie stać mnie na aktywne siedzenie i granie. Więc pomyślałem sobie że przynajmniej kilka dubsów wyciągne. Pytania moje są. Jak zdobywać skill booki? to się dostaje z tych cheastów? czy z zabitych ratów? Bo widzę że mało kto co sprzedaje i na markecie, zazwyczaj jest zero. więc pewnie wkońcu się przełamie i będę musiał farmić NPC. Zrobiłem jakąś próbę wbicia choć 1 slota na trader brygu, złapałem sobie jakieś gówienko z czaszeczką, które o mało co mnie nie potopiło. Ale pisze o tym bo chciałbym się dowiedzieć co się stało z masztami. Posadziłem grubo ponad 40 kul z 12pd carro na masztach owego gówienka (chyba picle) i NIC, dosłownie ZERO rezultatu. Coś zmieniali? nie da się już demasztować?
 8. Holendrzy powiadasz... czyli powrót do korzeni: ] hehe No nic, pewnie też coś zaloguje. Servery odpalają dziś? czy dop jutro?
 9. isn't it a german schooner ganked by Cyprus SOL? germans attempted to rage boarding, but failed
 10. how about the "pray" button? It was my most favorite because it worked exactly like the rest of the game.
 11. Czyli jednak bedzie rycie wszystkiego od nowa.? Jakieś pomysły na temat, co dalej?
 12. przesiadka z NA do skullsów, może być traumatycznym przeżyciem: ]. Co prawda nie grałem ale po kilku sesjach Ytuba, jestem niemal pewien, że ta gra jest upośledzona.
 13. It's not an ROE issue, but the fact, that within 300 logged in accounts, there are only 100 real ppl and their alts scattered in different nations.
×
×
 • Create New...