Jump to content
Game-Labs Forum

ron32

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

About ron32

 • Rank
  Landsmen
 • Birthday 04/12/1973

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kyiv

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Не... За торговлю я знаю.... І навіть, по можливості, користуюсь. Але останнім часом все якось навалилось... Два втрачених кораблі, перенос точки крафту, розвиток нових баз... Розходи, витрати... Справимся. Клан починає збиратись. Вже 5-ро. Вже веселіше!
 2. В догонку... а чи можливо зробити стрільбу не тільки "послідовно", а і наприклад "всі вдруг". Або залпи плутонгами а не всім бортом. Як в розумних книжках пишуть. Наприклад 3-1 рейти, дека ділиться на два плутонги. Залп можна давати "всі вдруг" плутонгом. Потім другим, і т.д. Так можна вести вогонь майже безперервно з інтервалами.
 3. Юзаю... Чудово вийшло! Дуже дякую!!!!
 4. Цифрове позначення, те що зараз в грі, доволі інформативне. Як на мене.
 5. Ще одна тема. Зробити в містах ніби дошку обяв при капітані порту. Щоб було видно хто зараз в порту з твоєї нації і коли заходив. Хоча б з періодом в 3 години. Просто так буде легше оріентуватись хто в цьому місті постійний гравець. Якось можна буде з ними спілкуватись на тему розвитку і захисту міста. Або планувати якісь акціі разом. Список кораблів. Чи можливо там зробити можливість сортувати по назві, або торгові окремо від бойових? Бо наприклад є два брига, три лінкса і пару фрегатів, так вони в перемішку. Коли треба формувати флот приходиться кататись по всьому списку. І продовжуючи тему записничків. Просто шикарно було б мати можливість робити на карті помітки. Можливо або тільки для себе, або мінятися картами з товаришами в порту. Помічати можна рибні місця, де захопив торговця, точки зустрічі... і т.д. Бо всілякі пропозиції по нанесенню курса і прокладки по карті потребують окремого посту.
 6. шось запутався.... хто куди зібрався переходити? Велком в голландію.... у нас війна з русами!!
 7. Так.... Ще одна ідея викрісталізувалась. Лого для кланів. Можливість кланам робити свої невеличкі логотипи і щоб їх було видно в грі. як мінімум в чаті. Бо так не видно людина з якого клана веде розмову, наприклад в національному чаті.
 8. Вставлю і свої 5 копійок. Чи можливо зробити невеликий записничок. Типу суднового журнала але з можливостями вносити туди свої помітки. Щоб гравець міг робити собі нотатки.... Наприклад що і куди вигідно везти, чого треба прикупити, чого не вистачає для крафта, і т.і. Бо став помічати що біля компа зявилася купа листочків з помітками. Було б ще непогано добавити можливість передавати інфу звідти або сокланівцям або в чат.
 9. Можемо своє, можемо підключитись до іншого клану. Але я зараз більше на ПВЕ сервері сижу. Бо на ПВП зробили таку ціну на кораблі що втрата единого більш менш пристойного корабля відправляє тебе знову на базовий кутер надовго. Виходить що на фрегат 5-го рангу треба збирати довго довго.... Потім тебе хтось на Геркулесі швидко розбирає - і знову збираємо на фрегат ))
 10. Да... і ще момент.... Голландія в союзі зі швецією і англією воює проти россії і прусії....
 11. О... Прикольно.... Я вже теж перейшов до голландців. І Велізарій там грає.... Цікава тема. Я міг би приєднатися.
 12. Класичний брітіш... Володар морів Ні.... тепер Голландія.... Velizariy переманив 😉
×
×
 • Create New...