Jump to content
Game-Labs Forum

Asalut

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Asalut

 • Rank
  Landsmen

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Anglicy zaatakowali naszego kolege kapitana - wklikali mu się do bitwy z botami. To chyba zasługuje na kolejną opowieść bo z tego co słyszałem to statki się powywracały..... W każdym razie prowadzeni żądzą zemsty zaatakowalismy anglików i wywiązała się miła bitwa - Bellona też zatonęła!
 2. Hey, i have one request as forum user. Maybe moderator/admin could move all post from this one comment-512123 - page 6 to 8 to a new topic or something similar? Now when smb read this topic has about 3 pages of SPAM... If you have to keep it as a reminder, it's ok ... but maybe in another CLOSED topic. Thank you!!
 3. Ahoj! Z wczoraj na dziś odbyła się seria interesujących potyczek - w sumie to można powiedzieć, że aż z 3 nacjami:) A zebrała się nas całkiem duża grupka. 1. Screening dla Szwedów podczas zdobywania Santo Domingo - obyło się z naszej strony bez rozlewu bratniej krwi rosyjskiej:) 2. Wbijanie hostility pod Barahoną (Piraci) - liczyliśmy, że się pojawią - np. Rubli i będzie jakieś PVP ale nikogo nie było. 3. Po zakończeniu bitwy na horyzoncie zamajaczyła się flota duńska (ok. 8 statków) płynąca w stronę Les Cayes.... Ruszyliśmy więc za nią, gdyż uznaliśmy, że może chcieć wbić nam hostility. Niestety w okolicy Les Cayes nigdzie jej nie znaleźliśmy i gdy zarządzony został odwrót wnet naszym oczom ukazały się dwie bitwy... Nasze zdziwienie tym było olbrzymie, że wbijane było hostility holendrom w Saint Louis. Nie chcąc mieć tam duńczyków pod oknami odrazu popędziliśmy holendrom na pomoc! Nasze siły podzieliły się na 2 grupy i weszły do obu bitew! Duńczycy z obu bitew się wyklikali i zaczęła się wielka łapanka! Grupy podzieliły się na kolejne, a w drugiej bitwie 2x Bucek 1x Bellona oba Bucki zostawiły Bellonę na pastwę kaprów.... Oczywiście kolejny pościg rozpoczął się za Buckami a i one zostały dorwane (1x Bucek i 1x Victoria) Wiktoria z trzeciej bitwy się wyklinała - Bitwa trwała prawie całe 1:30h ale Bucek w końcu zatonął....Ciekawe z czego był zrobiony bo był szybki, pancerny i wszystko przebijał (normalnie jak tani, dobry i szybki:D). Oczywiście w międzyczasie toczyły się pozostałe bitwy. Po tych potyczkach też później miały inne ale nie znam ich wyniku. Nie wiem czy ktoś z Polski zatonął, napewno 1x Bucek i 1x Bellona duńskie poszły na dno.
 4. Dzisiejsze (11.11) walki z Duńczykami 1. W okolicach Bani - Santo Domingo 2.Potem się zebraliśmy i popłynęliśmy do Port Bitwy duńczyków pod Macao A by nie było tak wesoło to "mniejszych zwycięstw" 1. Próba przejęcia statku pirackiego przewożącego kontrabandę - 7 princów patrolowało okolicę Baraomy - niestety ścigany okręt umknął.... ] 2. Atak na Duńską Bellonę (Barahoma - Sale Trou) - finalnie zatopiona!
×
×
 • Create New...