Jump to content
Game-Labs Forum

DarekC

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About DarekC

 • Rank
  Landsmen

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. DarekC

  Polska nacja w grze!

  Reasumując, jak przeniosę wszystkie okręty oraz materiały np do Hat Island, kliknę " forged papers" i popłynę czymkolwiek do nowego naszego Polskiego portu, to tam będzie wszystko na mnie czekało? Rozumiem też, że lepiej zapakować towar na okrtęty, bo tu w Gustawi mam większą ładowność magazynu a tam będzie podstawowy magazyn.
 2. Gra poszła w tym kierunku, że tylko duże klany (grupy) będą miały szanse bytu. Co z tego, że możesz zawiązywać sojusze jak nikt nie będzie chciał np. z Tobą zawiązać go. Co do liczebności kaprów. Zarzucając komuś kłamstwo wypadało by mieć jakieś silne dowody... 30 osób jest praktycznie zawsze w grze, skąd wiesz czy jak kolega pisał o liczbie 54 w danej chwili tylu nie było? Ahoy!
 3. DarekC

  Pomoc - pytania i porady

  uuu to wtopiłem niepotrzebnie pieniądze w Privattera, myślałem, że to rośnie w zależności od wygranych potyczek. Mam kolejne pytanie. Przegrałem bitwę z botem, zatopił mi Privattera, gdzieś czytałem, że statki mają ileś tam "żyć" a mi on przepadł i nie wiem gdzie jest.
 4. DarekC

  Pomoc - pytania i porady

  Kiedy się zmienia "battle rank" wytłukłem z 10 botów na poziomie kadett i wciąż mam 30 poziom.
 5. DarekC

  Pomoc - pytania i porady

  Dziękuję, czyli potrzebuję 12 sztuk 18 funtowych carrorad i to wsadzić w slot.
 6. DarekC

  Pomoc - pytania i porady

  Potrzebuję podpowiedzi, przeszedłem się na Privateer'a i nie wiem jak go uzbroić. Na Wiki jest napisane, że można wsadzić 18 funtowe carronady i jak zakupione 4szt chcę przenieść ż okienka magazynu do okienka uzbrojenie to mi je wyrzuca. Zakupiłem dla testu 6pd armatę i też nie mogę jej umieścić. Co źle robię?
 7. DarekC

  Pomoc - pytania i porady

  No niby słuszny tok rozumowania, sugerowałem się innymi grami gdzie stawia się budynki i masz surowiec. A jeśli tu aż tak jest realnie, to ma to sens.
 8. DarekC

  Pomoc - pytania i porady

  No wczoraj dostałem namiary na tego drugiego TS. Niestety z racji bardzo małych dzieci wieczorne rozmowy raczej odpadają, więc będę raczej słuchaczem, choć na początku mam sporo pytań co do rozgrywki. Grze się przyglądałem od ponad roku, sam żegluję więc w końcu rozsądek wziął górę nad portfelowym hamulcem i nie żałuję bo gra już w tym momencie daje dużo frajdy.
 9. DarekC

  Pomoc - pytania i porady

  No po dzisiejszym dniu grania już mam odpowiedzi, faktycznie nie załadowałem zakupów A z tymi budynkami troche dziwne, że sam je stawiam, inwestuję w poziomy a jeszcze muszę zapłacić za wytworzony wcześniej towar.
 10. DarekC

  Pomoc - pytania i porady

  Witam, zacząłem grę wczoraj i mam pierwsze trzy pytania czy żeby zakupić jakiś towar w innym mieście niż startowe trzeba mieć "coś" wykupione, bo kupiłem towar i nigdzie go nie mam Drugie jak na mapie szukam najtańszego towaru, płynę do niego a w sklepie go brak to ktoś mnie uprzedził czy to inaczej działa? Trzecie w mieście startowym (Gustavia) wykupiłem budynek produkujący cukier. Zrobiło mi go już połowę, jak to odebrać i sprzedać? Dziękuję za pomoc.
×