Jump to content
Game-Labs Forum

DarekC

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About DarekC

 • Rank
  Landsmen

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Pięknie dziękuje za obszerne wyjaśnienie, to idę polować.
 2. To jeszcze jedno pytanie co do nowości, w OW czasami spotykam przeciwników komputerowych z czaszką, obok informacji czy ma flotę ze sobą czy nie. To jest jakiś hiper mega przeciwnik?
 3. A jak to jest ze statkami z DLC, zakupuje raz i po zatopieniu mogę kolejny wziąć, raz dziennie z admiralicji?
 4. O widzisz, żeby przenieść ręcznie nie pomyślałem. Drugi sposób znam. Dziękuję za pomoc.
 5. Po ponad roku nie grania, gra sporo się zmieniła i mam problem z teleportem miedzy miastami. W magazynie mam ileś tam doubloonów, klikam na teleport do innego mojego miasta, wyskakuje mi opłata i... komunikat nie masz doubloonów. Coś nie tak robię?
 6. Reasumując, jak przeniosę wszystkie okręty oraz materiały np do Hat Island, kliknę " forged papers" i popłynę czymkolwiek do nowego naszego Polskiego portu, to tam będzie wszystko na mnie czekało? Rozumiem też, że lepiej zapakować towar na okrtęty, bo tu w Gustawi mam większą ładowność magazynu a tam będzie podstawowy magazyn.
 7. Gra poszła w tym kierunku, że tylko duże klany (grupy) będą miały szanse bytu. Co z tego, że możesz zawiązywać sojusze jak nikt nie będzie chciał np. z Tobą zawiązać go. Co do liczebności kaprów. Zarzucając komuś kłamstwo wypadało by mieć jakieś silne dowody... 30 osób jest praktycznie zawsze w grze, skąd wiesz czy jak kolega pisał o liczbie 54 w danej chwili tylu nie było? Ahoy!
 8. uuu to wtopiłem niepotrzebnie pieniądze w Privattera, myślałem, że to rośnie w zależności od wygranych potyczek. Mam kolejne pytanie. Przegrałem bitwę z botem, zatopił mi Privattera, gdzieś czytałem, że statki mają ileś tam "żyć" a mi on przepadł i nie wiem gdzie jest.
 9. Kiedy się zmienia "battle rank" wytłukłem z 10 botów na poziomie kadett i wciąż mam 30 poziom.
 10. Dziękuję, czyli potrzebuję 12 sztuk 18 funtowych carrorad i to wsadzić w slot.
 11. Potrzebuję podpowiedzi, przeszedłem się na Privateer'a i nie wiem jak go uzbroić. Na Wiki jest napisane, że można wsadzić 18 funtowe carronady i jak zakupione 4szt chcę przenieść ż okienka magazynu do okienka uzbrojenie to mi je wyrzuca. Zakupiłem dla testu 6pd armatę i też nie mogę jej umieścić. Co źle robię?
 12. No niby słuszny tok rozumowania, sugerowałem się innymi grami gdzie stawia się budynki i masz surowiec. A jeśli tu aż tak jest realnie, to ma to sens.
 13. No wczoraj dostałem namiary na tego drugiego TS. Niestety z racji bardzo małych dzieci wieczorne rozmowy raczej odpadają, więc będę raczej słuchaczem, choć na początku mam sporo pytań co do rozgrywki. Grze się przyglądałem od ponad roku, sam żegluję więc w końcu rozsądek wziął górę nad portfelowym hamulcem i nie żałuję bo gra już w tym momencie daje dużo frajdy.
 14. No po dzisiejszym dniu grania już mam odpowiedzi, faktycznie nie załadowałem zakupów A z tymi budynkami troche dziwne, że sam je stawiam, inwestuję w poziomy a jeszcze muszę zapłacić za wytworzony wcześniej towar.
 15. Witam, zacząłem grę wczoraj i mam pierwsze trzy pytania czy żeby zakupić jakiś towar w innym mieście niż startowe trzeba mieć "coś" wykupione, bo kupiłem towar i nigdzie go nie mam Drugie jak na mapie szukam najtańszego towaru, płynę do niego a w sklepie go brak to ktoś mnie uprzedził czy to inaczej działa? Trzecie w mieście startowym (Gustavia) wykupiłem budynek produkujący cukier. Zrobiło mi go już połowę, jak to odebrać i sprzedać? Dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...