Jump to content
Game-Labs Forum

Yendash

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Yendash

 • Rank
  Landsmen

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. It's not true, we have some new players now.
 2. Strongu, jakoś tak strasznie patriotyczny się zrobiłeś, przynajmniej na forum, bo w grze jechałeś po kolegach z polskiej nacji aż przykro było czytać. Żyjemy. Niewielu nas zostało, ale jakoś sobie radzimy bez debilnego grindowania.
 3. Just naval dissatisfaction. What we can expect from game labs?
 4. It looks like you don't know much about Caribbean history.
 5. Tak, postanowiliśmy przenieść się do holenderskiej nacji, znudziło nas robienie za frajerów pod dyktando developerskiego wyobrażenia naszej nacji. Dla mnie osobiście nie ma to już znaczenia, ale jest nas wystarczająco wielu (uzbiera się powyżej 20 osób) żeby w towarzystwie innych klanów mieć kilka słów do powiedzenia. Orła szkoda, fajnie by było, gdyby powrócił jako opcja jakiegoś dywizjonu, który pływa pod inną banderą.
 6. Masz dwie możliwości, jedna z nich to skasowanie obecnej i stworzenie nowej postaci. Tracisz niestety wszystko, na co grindowałeś pewnie ileś tam godzin, rangę, lvl craft i zapamiętane książki. Rzeczy ruchome możesz komuś przekazać i odzyskać jeśli stworzysz nową postać (okręty, forsa, etc). Drugą jest kupno DLC na zmianę nacji, zwozisz wszystko, na czym Tobie zależy, do jednego z free portów, likwidujesz pozostałe outposty i odpalasz dlc, przy okazji możesz zmienić nicka. Zaletą dlc(i przekleństwem gry) jest również to, że możesz taką akcję robić co 30 dni.
 7. This problem occurs everyday form me, even few times.
 8. Wejdź wieczorem na kanał nacji i napisz, jesteśmy wieczorami od kilu do kilkunastu osób z PRIV.
 9. U mnie, po kilku miesiącach odpoczynku, widzę że nie mam w grze już czego szukać.
×
×
 • Create New...