Jump to content
Game-Labs Forum

Tomiket

Members2
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Tomiket

 • Rank
  Landsmen
 1. Oprava vydána. Ke stažení na stejném odkazu. Naleznete-li nějakou chybu či lepší formulaci, prosím nahlašte mě sem.
 2. Během několika dní bude vydána oprava. V neděli bude vydána oprava. (Různé překlepy a vhodnější formulace) Prosím, pokud jste někdo narazil na nějaké chyby, tak mě je sem nahlašte, ať to stihnu ještě opravit před vydáním opravy.
 3. Pěkně zdravím. Jedná se o kompletní překlad poslední aktualizace hry. Ke stažení zde: https://jajjun.com/cestina-pro-mmo-naval-action/ Překlad bude aktualizován s vývojem hry a aktualizace bude po oznámení možné stáhnout na zmíněném odkazu. Prosím pro hlášení chyb použijte toto vlákno. (Názvy předmětů, lodí, měst a národů není možné přeložit, což je ostatně dobře, alespoň to nebude dělat neplechu při komunikaci s ostatními hráči). S Pozdravem Tom.
 4. Zkusím to probrat ještě s kamarádem, až bude mít opět ranní a snad se mě jej do toho podaři voperovat
 5. Věřím, že by tu lidí bylo dost, Vůle by byla. Ale problémem u mě je angličtina. Necítím se na to, abych byl schopen překládat informace pro jiné, či fungoval jako prostředník mezi námi a dev. Vlastní forum jsem si už vedl pro cech v jinéh hře, tak jistá nepatrná zkušenost by byla. Pokud by se ovšem našel někdo kdo by se toho nebál, rád se k němu připojím.
 6. Nicméně neuvažoval jste někdo zažádat o CZ/SK sekci zde na foru?
 7. Ahoj. Ve hře od Ledna. Jak je u mě zvykem, pokud nejní k dispozici Portugalsko, tak za Brity. Solo, bez klanu, necítím se na komunikaci přes teamspeak s anglicky mluvícími. Neb by to špatně dopadlo. :-D. Nicméně několikrát denně bývám ve hře. obvykle když je přítomen kamarád, jezdíme mise pro flotilu. ve 2 . (200xp) případně na obchodní cesty. Pokud by byl zájem, možno mě ve hře písnout a něco domluvit. K dispozici Výroba 50lvl. většinou za suroviny. (Nick stejný jako zde )
×
×
 • Create New...