Jump to content
Game-Labs Forum

Nicole Dulay

Members
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Excellent

About Nicole Dulay

 • Rank
  Able seaman
 • Birthday 04/11/1993

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

656 profile views
 1. Nicole Dulay

  Polska nacja w grze!

  Wróciłeś? Bo mnie nie było od kilku miesięcy i nie wiem co się w ogóle dzieje 😄
 2. Nicole Dulay

  Polska nacja w grze!

  Wspaniała wiadomość! Wielkie propsy dla chłopaków. Kurde, tak chciałem być na tej PB to mnie łajzy wysłały żebym się na Szwecję ładował... ale widzę, że konkretnie pozamiataliście w tej bitwie.
 3. Nicole Dulay

  Polska nacja w grze!

  No to słabo się rozglądasz, bo akurat przedwczoraj miałeś okazję mnie zobaczyć... To bardzo ciekawe co mówisz. Przykład z przedwczoraj. Płynąłeś z jakimś typem i zobaczyliście Bool'a który Wasą wbił się w ląd na AFKu, więc postanowiliście go złapać. Gdybyśmy nie wyskoczyli z PB to zapewne by stracił Wase. Ale skoro znudziło ci się bicie noobów, to bicie graczy na AFKu musi ci bardzo sprawiać frajdę. Nie minęło parę minut i złapaliście bodajże naszego Rattlesnake, nie pamiętam na czym byłeś ale ten drugi typ był na Konstytucji. Atakowaliście 2vs1, ale ok nie wnikam... Chyba się nie zdziwisz jak ci powiem że każdy wie, że jesteście ustawieni na full speed i boarding. A kolega w Konstytucji to tak towarzysko pływał i ryby zbierał. No ale ponoć gankowanie i bicie noobów nie daję ci żadnego Fun'u... Nie musisz się tłumaczyć odnośnie tej sytuacji, bo mam to gdzieś. Tak naprawdę piszecie jedno a robicie drugie, a my zawsze wychodzimy na tych złych.
 4. Nicole Dulay

  Polska nacja w grze!

  Ojej jaki ja brzydki i niedobry... Normalnie spalić na stosie! Widzę że drużyny się już podzieliły i są na swoich pozycjach... Przeczytaj temat od początku, zobacz od kiedy zaczął się robić burdel i kto go zaczął... Zaś wczorajsze wydarzenia, dolały tylko oliwy do ognia i mamy to co mamy. Dziękuję dobranoc.
 5. Nicole Dulay

  Polska nacja w grze!

  Hahaha. Ja cenie swój czas, skoro wolałem tą godzinę poświęcić botom, to chyba nie muszę mówić ile twoja osoba dla mnie znaczy. Cieszę się że oglądasz filmiki z naszych port bitew, to bardzo miłe i zapewne Bart również to doceni. Może nawet zobaczysz w bitwie znaczenie przysłowia "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego", chociaż raczej wątpię żeby ktoś taki jak ty się tego nauczył. To jednak zbyt trudne. Jest też takie fajne przysłowie "Zły to ptak, co własne gniazdo kala" które zapewne znasz, a nie czekaj nie znasz... Wracając do tematu bo odbiegam, skoro już się czepiamy takich rzeczy. W przeciwieństwie do ciebie posiadam rodzinę, dom, prace i od ch**a obowiązków. Czasem jestem strasznie zabiegany (jak większość osób) i robiąc jedno myślę o 150 innych rzeczach. Skoro oglądałeś filmik z PB, to zapewne widziałeś że dołączyłem jako spóźniony. Myślami będąc jeszcze gdzie indziej, zresztą sam się nawet z tej sytuacji śmiałem... Ale gdzie, z takim doświadczeniem nie no nie wypada Hahaha, widać że kompletnie nie załapałeś... ale nie chce mi się tego tłumaczyć, szkoda mi czasu. Hehe, dokładnie tak jak mówisz nie inaczej. Wziąłbym parę lekcji od króla PvP "Mikocen'a" ale obawiam się że to byłby czas stracony... Dobra, spadam bo misje i boty czekają... hahaha
 6. Nicole Dulay

  Polska nacja w grze!

  Haha, k***a nie wierzę... Mamy rzucić ważne port bitwy a najlepiej wszystko, żeby ubić paru anty-polaczków. No bo duże bitki są fajne, hahahaha Hahahaha, jak to niektórzy wczoraj mówili "Może w końcu warto nauczyć się grać" I takie odpowiedzi szanuje, czarno na białym. Chcemy was napierniczać bo jesteście słabą nacją, a Szwedzi są mocni bo mają ch****e ułożenie wysp. Bart, przenosimy się na bahamy tam jest jeszcze bardziej ch****e ułożenie wysp. Będziemy niepokonaną nacją! Proponuję zrobić jakąś gablotę na POST TYGODNIA albo POST MIESIĄCA.
 7. Nicole Dulay

  Polska nacja w grze!

  Nie było aż tak źle, uczymy się na błędach i wyciągami wnioski. Wszystko przychodzi z czasem. Najważniejsze że Azue jest nasza!
 8. Nicole Dulay

  Sonda na temat polskiej flagi

  No właśnie nie jest losowe... Lista flag Polski, to chyba powinno wyjaśnić sprawę. Z drugiej strony nie rozumiem, co niektórym nie pasuję w naszej obecnej fladze. Mam nadzieję że tego nie zmienią.
 9. Nicole Dulay

  Polska nacja w grze!

  Dokładnie tak, z tego co widzę to niektórzy narzekają, bo lubią narzekać a na coś muszą. Nie ważne jak gra byłaby zajebista to narzekaliby, tam ten przycisk bym dał w innym miejscu, tu muzyka za głośno... To by nie wypaliło. Nie wyobrażam sobie walczyć w jakiejś bitwie czy PB, tu fajna grafika 3D, wychodzisz na OW i widok jak z Piratów z Karaibów czy innych Sid Meier's Pirates z 2004 roku. Tym bardziej że to ponoć jest symulator.
 10. Nicole Dulay

  Polska nacja w grze!

  Najważniejsze, że to zawracanie dupy i dulczenie (Mamo kup mi cukierka) nie poszło na marne. Teraz pełna mobilizacja i jedziemy z tematem.
 11. Nicole Dulay

  [Caribbean Server] Polish-Lithuanian Commonwealth

  That's great news! Finally We will sail under Polish flag!
 12. To wspaniała wiadomość! Tyle lat czekania. Wydaję mi się, że powinniśmy zrobić jakieś większe zebranie liderów wszystkich Polskich klanów w NA. Próbować się porozumieć między sobą i zjednoczyć siły, teraz nie będziemy pływać pod banderą Szwedzką, Piracką czy Brytyjską tylko pod Rzeczpospolitą! Lepszej sytuacji w tej grze już chyba nie będzie na zjednoczenie się... Bart orientujesz się kiedy chcą wprowadzić nację, albo jakieś ploteczki?
 13. Fakt o tej porze jest od nas kilku chłopaków, tylko problem jest taki że jego jeszcze nie spotkałem na teamspeak'u. Może mnie nie widać na tsie, ale często mam odpaloną stronę i widzę kto w danym momencie siedzi. Jego jeszcze tam nie spotkałem, chyba że siedzi pod innym nickiem. Masz pretensje, że nikt mu nie pomógł... skąd w ogóle wiesz czy ktoś mógł mu wtedy pomóc? Nikogo w NA nie niańczymy, każdy robi co chce. Jeżeli masz taki problem jak na filmie to radzisz się na TS'ie, pod warunkiem że na nim jesteś. Bo z tego co widzę jest nowy, więc raczej wątpię żeby umiał odpalić czat podczas bitwy i napisać do kogoś z klanu. Ta zasada obowiązuję praktycznie od zawsze, a najbardziej było widać to po tym jak rozpadło się PFK za czasów Holendrów. Wystarczy spojrzeć ile przez ten czas było klanów. Nikt nikogo nie trzyma na siłę, ale żeby później specjalnie przypływać i atakować swoich rodaków... Zresztą u niektórych do tej pory się to nie zmieniło (Nie chodzi mi o ciebie), no ale cóż taki człowiek. Liczę na to, że wprowadzą Polską nację do gry i w końcu będziemy mogli grać wszyscy razem bez jakichkolwiek podziałów.
 14. Nicole Dulay

  Pomoc - pytania i porady

  Hahahaha, Chwile mnie nie było, a tu już takie cyrki Jakby to powiedział Piłsudski "Raz się skurwisz, kurwą pozostaniesz!"
 15. Nicole Dulay

  Aktualności - opinie i komentarze

  No to już się wyjaśniło dlaczego spotkałem piratów pod Basse-Terre xD
×