Jump to content
Game-Labs Forum
Sign in to follow this  
Alex_D20

Ідеальна гра Naval Action

Recommended Posts

Знаю, що робзробники ще мають багато планів, багато всього ще буде зроблено, але все ж цікаво дізнатися, що людям не вистачає для того, щоб сказати «Naval Action - це ідеальна гра» :) 

Знаю, що робзробники ще мають багато планів, багато всього ще буде зроблено, але все ж цікаво дізнатися, що людям не вистачає для того, щоб сказати «Naval Action - це ідеальна гра» :)

Так, ще багато моментів буде додано, і ще більше обговорювалось.  

На даний момент мені не вистачає якогось простенького "конструктора", щоб можна було трохи змінити вигляд кораблика - прапорці, кольори, ім'я, ще якісь дрібнички.

Ще не вистачає квестів (як мінімум для початкових левелів) і кланового функціонала.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Naval_Action створив сторінку гри на укр. вікіпедії, як вам? у кого будуть ідеї щодо наповнення сторінки?

Класно.  Було декілька друкарських помилок, сподіваюсь ви не проти пари зроблених правок.

On 08.04.2016 at 4:07 AM, Inigo Balboa said:

Класно.  Було декілька друкарських помилок, сподіваюсь ви не проти пари зроблених правок.

звичайно не проти! Дякую.

Edited by Zhevgen

https://uk.wikipedia.org/wiki/Naval_Action створив сторінку гри на укр. вікіпедії, як вам? у кого будуть ідеї щодо наповнення сторінки?

Супер!  :rolleyes: Невже ще ні однією мовою у Вікіпедії не створювали сторінку про гру?  :huh:

Edited by Alex_D20

On 13.04.2016 at 2:58 PM, Alex_D20 said:

Супер!  :rolleyes: Невже ще ні однією мовою у Вікіпедії не створювали сторінку про гру?  :huh:

ого яка знаменитість на форумі)) ні нажаль ще немає.