Jump to content
Game-Labs Forum
Sign in to follow this  
slik

Питання - відповіді

Recommended Posts

Тут можна задати свої питання і отримати відповіді без обговорень.

Доброго дня! Шановні розробники,чи можно дізнатися чи дає тик (Тикове дерево) бонуси кораблям які з нього побудовані (і якщо так, то які)? Чи це просто дефолтна деревина без бонусів та особливостей?

Edited by GerUA

Доброго дня! Шановні розробники,чи можно дізнатися чи дає тик (Тикове дерево) бонуси кораблям які з нього побудовані (і якщо так, то які)? Чи це просто дефолтна деревина без бонусів та особливостей?

Тік дає бонус до класу броні (HP бортів не міняється, але важче пробити). Дивитись тут.
  • Like 1

Ще таке питання: під час вайпу буде збережено загальний досвід та досвід з крафту, а чи будуть збережені рецепти крафту кораблів?

Ще таке питання: під час вайпу буде збережено загальний досвід та досвід з крафту, а чи будуть збережені рецепти крафту кораблів?

Ні. Була мова про те що зараз дістати blueprints дуже просто, тому це не велика втрата.

• Like 1

Зі святами усіх, гра дуже сподобалась, і виникло запитання як я можу (і чи зможу) пограти у неї до релізу ?

Edited by Qantas

2 hours ago, Qantas said:

Зі святами усіх, гра дуже сподобалась, і виникло запитання як я можу (і чи зможу) пограти у неї до релізу ?

Так, звичайно, її можна придбати на Стімі http://store.steampowered.com/app/311310/

Яким чином можна знайти/отримати креслення шлюпу Rattlesnake?