Jump to content
Game-Labs Forum

CzechoSlovak Fleet (CZ/SK)


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

To je škoda. Da sa konvertovat na inu frakciu beztrestne alebo si clovek musi spravit novy profil.

Ano dá :) stači když přijedeš do neutralního přístavu, dáš nám goldy a věci o které nechceš přijít a pak si založíš novou postavu... XP a rank ti zůstanou a zybtek ti dáme :) Jinak Steam Chroustall 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ahoj,

zdravím krajany! Hraju za Brity s klanem DOGS (Devil Dogs). Jsou tam většinou Holanďané a Američani co přešli z PvP 2. Zvládám se s nimi bavit anglicky v chatu nebo na TeamSpeaku. Máme tam několik stavitelů s úrovní 50. Jezdíme jak Fleet a Epic mise tak i Port Battles. Ve hře mám nick Armored Sheep.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ahoj.

Ve hře od Ledna.

Jak je u mě zvykem, pokud nejní k dispozici Portugalsko, tak za Brity.

Solo, bez klanu, necítím se na komunikaci přes teamspeak s anglicky mluvícími.  Neb by to špatně dopadlo. :-D.

Nicméně několikrát denně bývám ve hře. obvykle když je přítomen kamarád,  jezdíme mise pro flotilu. ve 2 . (200xp) případně na obchodní cesty.

 

Pokud by byl zájem, možno mě ve hře písnout a něco domluvit.

K dispozici Výroba 50lvl. většinou za suroviny. ;)

 

(Nick stejný jako zde ;))

Link to comment
Share on other sites

Věřím, že by tu lidí bylo dost,

Vůle by byla. Ale problémem u mě je angličtina. Necítím se na to, abych byl schopen překládat informace pro jiné, či fungoval jako prostředník mezi námi a dev.

Vlastní forum jsem si už vedl pro cech v jinéh hře, tak jistá nepatrná zkušenost by byla.

Pokud by se ovšem našel někdo kdo by se toho nebál, rád se k němu připojím.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...