Jump to content
Game-Labs Forum
Bart Smith

Offtop - rozmowy o wszystkim i niczym

Recommended Posts

TBH mam to gdzieś.

Devsi pokazali, że są jeszcze bardziej debilni niż ci z Gaijin. Tamci przynajmniej technicznie ogarniali temat i dążyli do konkretnego celu.

To co prezentuje sobą Game Labs to poziom dna rowu mariańskiego. Gra jest zepsuta i posysa w tylu rzeczach i na tylu poziomach, że moim skromnym zdaniem jest nie do odratowania. A upewniają mnie w tym rzeczy testowane na testbedzie.

R.I.P. Naval Action.

Ja osobiście odpuszczam totalnie. Wejdę sobie czasem na pb czy coś. Ale wykreślam tą grę z mojego skromnego repertuaru i stawiam ją na poziomie HOTS. Czasoumilacz max.

Wszystko sie posypalo od tego, patcha z fajnymi drewkami, gdy usuneli statki z marketa. Pozniej juz tylko gorzej, a najgorsze jest to, ze obecnie development stoi w miejscu. Mocno liczylem na to, ze NA bedzie PotBS2, ale jak naradzie daleko im do potbs alpha.

Tymczasem ja smigam po kosmosach.

o7

Otto, pazdziernik... tzn, byl sierpiowy patch, wrzesniowy zrobil sie pazdziernikowym, a pozniej juz nic. bo tego speudo gownianego patcha w grudniu nawet nie licze. bugfixy i innego gowno tuningi contentem raczej nie mozna nazwac. Tak wiec uplynely pelne 4 miesiace, a "forthcoming" nie wyglada nazbyt obiecujaco: [

Eh tak mnie wzięło na wspominki ostatnio. Kiedyś tylko człowiek nos wyściubił z Coqui i już miał pogoń na karku - fajne czasy, ale to se ne vrati już chyba :rolleyes:. Szkoda NA, kiedyś ta gra dawała dużo funu.

Edited by Otto Kohl

On 28.01.2017 at 1:50 AM, Arendt Dijckman said:

Masz może więcej informacji na temat tej gry, bo u mnie z angolem słabo.

Widzę projekt jest tak konkretny że aż się zastanawiam czy to w ogóle wyjdzie. To ma być Single Player czy MMORPG bo się pogubiłem...

Coś wiadomo w jakim stanie jest aktualnie gra Pre-Alpha / Alpha. Czy będzie jakiś dostęp typu tester, bo coś tam zrozumiałem że chyba demo jest póki co.

Lipa - zebrali niecale 10 tysi wiec idzie do smietnika. Swoja droga ktos testuje "ostatnie" zmiany w NA po wczorajszym patchu na test serwerze?

17 hours ago, Bart Smith said:

Dobre oceny zbiera Blackwake ktory mial premiere wczoraj (oczywiscie to early access - co budzi moje watpliwosci co do sensu zakupu...) Moze sie skusze jak opadnie pierwszy "hype" i pojawi sie wiecej recenzji, bo promocja trwa do 3 marca.

http://store.steampowered.com/app/420290/

Wygląda na pewno zabawne.

Wszystko zależy czego oczekujesz? :)
Jeśli symulacji lub czegoś podobnego to ... nie polecam.

Posiadam tytuł od dawna i bardzo miło jest patrzeć jak się rozrasta i jest tworzony przez 2 developerów. Nie to co cały śmiechu warty naval "action" haha.

Gra jest pod wieloma względami "arkadowa" jak to fps. Wiatr nie ma większego znaczenia na sterowanie okrętów, dziury w kadłubie są ... cóż mało symulacyjne. Wyglądają nieźle ale dziura to dziura :) Trzeba ją załatać.

Gra jest taka jak ją reklamują. Jest nastawiona na gre drużynową, trzeba robić wiele rzeczy na pokładzie od ładowania ręcznie dział, odpalania ich, pompowania pompą wody, łatania dziur do naparzania się z wrogą załogą i sterując okrętem.

Nie wiem ile teraz jest warta, ale ja kupowałem w 4 osobowym pakieciem z kumplami i wyszło jakoś po 50 pln chyba za głowę. Warto było.

Wszystko kwestią gustu więc polecam obejrzeć troszkę na YT i ewentualnie wtedy się decydować.

*edit*
Sorry prorok ale nie masz pojęcia o czym mówisz. Gwarantuję ci, że chciałbyś aby naval był tak prowadzony jak blackwake. A te dwa młodziaki nie mają żadnego doświadczenia do tej pory w tworzeniu gier, a patałachów z game srabs biją na głowę. Ale to w sumie żaden wyczyn.

Edited by Leku

Leku - nie ma co porownywac tych gier bo w zamiarach to dwa rozne tytuly. I nie to zeby bronil devsow NA w tym momencie ale uwazam ze maja wiecej pracy do zrobienia niz ci co robia Blackwake. Poprostu NA mial byc ogromnym sandboxem z rozbudowana ekonomia, pvp i rvr - a czym jest teraz? jakims zlepkiem idei i pomyslow okraszonym piekna grafika.

P.S niestety ciagle jestem na przed-moderacji wiec moje posty sa zatwierdzane (badz nie) z opoznieniem...

Edited by Bart Smith

No coż...to czy mam pojęcie o czym mówię, czy też nie mam....na pewno zweryfikuje czas .Może tak za pół roku będzie można coś już o tej grze powiedzieć więcej, chociaż akurat szczerze w to wątpię. Wolę jednak bardziej zajmujące gry a ta wygląda akurat na taką, w którą można pograć na godzinkę lub dwie maks. przez dwa tygodnie. Dwa lata temu NA też wyglądał na bardzo obiecującą grę, więc mam nauczkę z której na pewno wyciągnę wnioski w stosunku do nowych rzeczy. A jeśli twórcy zaoferują mi otwarty świat, wojny nacji, crafting i handel to czemu nie? Wtedy mógłbym ją kupić, spróbować i wspierać. Jednak jakoś czuję że tego tutaj nie będzie. Gra wypali się po roku czasu, bo tak dzisiaj robi się gry w większości. Na dole gamplay:

Ps. fajnie byłoby zobaczyć te rzeczy w NA :)

Kilka osób z byłego [BW] właśnie zakupiło ten tytuł - zbieramy załogę :lol:, zapraszam na PW jak ktoś chce połączyć siły :).

W navala  gramy dla team play'u ale gra sie wypala . Blackwake  ma swietny team play dla tego gramy w niego  , kto szuka  kompanów na pokład  niech napisze  - zbieramy załogę  do abordażu :D

Najszybciej znajdziecie nas na Fb pod hasłem  "Blackwake Polska" .

Co do navala to gram w niego od bardzo dawna ale to co sie ostatnio dzieje   bardzo mnie smuci bo takiej stagnacji  ze strony devsow to jeszcze nie widzialem   ;//  komuś chyba brakło pomysłow na gre

Edited by Achmed