Jump to content
Game-Labs Forum
Bart Smith

Offtop - rozmowy o wszystkim i niczym

Recommended Posts

Bart Smith    1,613

Bardziej jako ciekawostka nizli jakies historyczne podstawy ma ta mapa ktora podeslal mi pewnien uzytkownik forum ktory chcialby widziec kiedys Europe jako teatr dzialan w  Naval Action. Na pewno fajny pomysl moim zdaniem aczkolwiek duzo bym na tej mapie pozmienial ;)

hZlvIxJ.jpg

e1mo    42

Dziś pokaże wam co się stanie gdy poniższą piosenkę z programu dla dzieci...

...przerobi się na tzw. piracki metal :D

Admirał jest już dostępny do obejrzenia w dobrej jakości 720p.

Póki co zetknąwszy się z namiastką filmu jestem zawiedziony sztucznością walk z dodatkiem bardzo kiepskich dźwięków, niemniej obejrzę sobie go w całości.

manuva85    601

National News otwarte :).

Nie na długo imo.... Na dzień dobry Alex SD złamał nowe regulacje co do postów zaczynając nowe piekiełko.... Znowu nam zabiora zabawki, bo Czesiek pluje na kolegów,,, Jak w przedszkolu;p

Bart Smith    1,613

Kapitan Hook ma slaba glowe i nie dal mi rady... zamknalem jego zaloge na balkonie w wyniku zakladu  :D Biedne piraty kombinuja do teraz jak wymknac sie z tej pulapki :D Polak potrafi B)

F1QHBDg.jpg

8EOeD8w.jpg

Mamen    33

Utwór z "Filmu o Piratach (The Pirate Movie)" :D

hahaha e1mo przypomniało mi się jak w niedzielę co tydzień jako dzieciak siadałem przed TV żeby zobaczyć czołówkę programu "Morze" z tym kawałkiem... przełom lat 80/90-tych coś pięknego :D

oleski    36

Grałem jakis czas temu w zamknietą wersje i musze powiedziec ze gra jest do bani. Taka wieczna alfa, z jeszcze mniejszym teamem co Naval Action.

Jeśli juz kogos interesuja takie tematy to moge spokojnie polecic Life is Feudal. Tyle ze trzeba miec ekipe do grania bo samemu nic nie da sie zrobic i to tak całkowicie nic :D.

Bart Smith    1,613

Grałem jakis czas temu w zamknietą wersje i musze powiedziec ze gra jest do bani. Taka wieczna alfa, z jeszcze mniejszym teamem co Naval Action.

Jeśli juz kogos interesuja takie tematy to moge spokojnie polecic Life is Feudal. Tyle ze trzeba miec ekipe do grania bo samemu nic nie da sie zrobic i to tak całkowicie nic :D.

Zakupilem i co? Nie udalo mi sie nawet zalogowac - gra jest niegrywalna niby pracuja nad patchem ale takie lipy nie widzialem dawno. Szkoda bo zrazili tym balaganem wiekszosc graczy...przynajmniej pieniadze odzyskalem ze Steama. 

Longshot    9

Szkoda. Kiepski ze mine gracz, wieczor zacząłem na pve pod amerykańska bandera. Ale gdy okazało sie, ze nawet npc nie zaatakuje mnie, nawet gdy płynąłem z kontrabanda to zrobiło sie po prostu nudno. Po tygodniu miałem pierwszy milion golda, sporo xp z pływania po Karaibach i pewien niedosyt, brak satysfakcji, wiec przeniosłem sie na pvp2. I praktycznie zaczynam od zera, polując na tradery. Dużym ułatwieniem jest, ze surowce odkryte na pve sa w tych samych miastach na pvp. Także xp z kraftingu z pve przechodzi na pvp. Łatwo to wykorzystać. Szkoda tylko, ze rodaka Polaka spotkać trudno. Trzymajcie się!

Otto Kohl    2,034

Jeżeli widzisz się jako osobę grającą w tą grę w przyszłości to najlepiej od razu przejdź na PvP1. Obecnie Naval Action ma duży dołek, jeżeli chodzi o graczy, szczerze mówiąc to jest bida z nędzą, mało kto gra i będzie coraz gorzej, dopóki nie wejdzie jakiś rewolucyjny patch z dużym contentem.

Jak masz ochotę się przenieść daj znać, mogę Ci pomóc z wystartowaniem niezależnie od nacji w której zagrasz. Obecnie też praktycznie nie gram w NA, statków pełno, kasy masa, chętnie się podzielę czymś na dobry start ;) .

BTW: najwięcej polaków gra obecnie u Holendrów,  znacznie mniej u Piratów i Brytoli, reszta nacji to chyba pojedyncze osoby.

Edited by Otto Kohl

manuva85    601

fan-532_1535294a.jpg

Prawie się nie śmiałem z brytoli... chcieli wyjść to wyszli;p.... chyba trzeba będzie się do szwecji przeprowadzić, jak sierpniowy update wejdzie....