Jump to content
Game-Labs Forum
Bart Smith

Polska nacja w grze!

Recommended Posts

2 hours ago, Krists said:

Rubli 10 people and BF 10 people is Zerg? LOL

10 Rubli + 18 screening BF and others - we don`t聽have similar聽numbers. But anyway we will fight till end.聽

@Otto Kohl聽Szwedzi nie maja w tym interesu aby nam pomagac - musimy sobie radzic sami. Wczoraj bitwa dowodzil ktos kto to robil pierwszy raz (przynajmniej od jakiegos czasu) poniewaz dotychczasowy dowodca zrezygnowal.

7 minutes ago, Otto Kohl said:

Maja interes w OW PvP 馃槃, a screen to idealna ku temu okazja!

Jakby tak bylo to by sie pojawili...polowa z nich gra w inne gry. Zreszta u nas tez powoli...niestety. Ludzie maja wyjebane - przynajmniej czesc...mielismy 20 ludzi online zaraz po PB a BF zaczeli nabijac hostility - chetnych do walki z nimi bylo 5. W taki sposob聽nic nie osiagniemy.

1 hour ago, qw569 said:

I heard BF attack Bani because all tickets to concert Ania D膮browska was sold.

Google translator says: we came here for bjelyje rozy...ehh oak馃槈 according to cpt.wsteczny

Jak na razie nasze do艣wiadczenie w screeningu pokazuje, 偶e nie do艣wiadczysz 偶adnego pvp w screeningu. Po ilu艣 nudnych pr贸bach po prostu si臋 odechcia艂o :/

LoL.

Ja nie wiem na co wy liczyli艣cie? W t膮 gr臋 graj膮 tylko diehardzi waszego pokroju, kt贸rzy nie maj膮 co z czasem robi膰.

Gra na t膮 chwil臋 jest nie grywalna i ca艂y czas twierdz臋, 偶e devsi nie robi膮 nic szczeg贸lnego w kierunku tego, aby zacz臋艂a by膰.

No, ale mo偶na mnie nazwa膰 p艂aczkiem, pieniaczem czy co tam i dalej twierdzi膰, 偶e wszystko jest ok :)

Wlasnie to w potbs byl bardzofajny mechanizm, tzn nie dalo sie doEBac zadnej nacji. bo nawet jesli ktos byl wyraznie silniejszy. Wygrywal mape i znow byl reset portow. Zawsze gdzies sie tlila nadzieja, ze tym razem sie uda i ludzie spowrotem ozywali, znow ktos dostawal wpierpapier, troche marazmu i reset.

W tej grze, gdzie bez silnej bazy portow i produkcji nie jestes wstanie nic zrobic, gra nie moze sie opierac tylko na zasadach, ze jakos to bedzie. to nie eve.

Edited by Rychu Karas

2 hours ago, Rychu Karas said:

Wlasnie to w potbs byl bardzofajny mechanizm, tzn nie dalo sie doEBac zadnej nacji. bo nawet jesli ktos byl wyraznie silniejszy. Wygrywal mape i znow byl reset portow. Zawsze gdzies sie tlila nadzieja, ze tym razem sie uda i ludzie spowrotem ozywali, znow ktos dostawal wpierpapier, troche marazmu i reset.

W tej grze, gdzie bez silnej bazy portow i produkcji nie jestes wstanie nic zrobic, gra nie moze sie opierac tylko na zasadach, ze jakos to bedzie. to nie eve.

Nie zgadzam sie. Nie potrzebujesz zadnej produkcji obecnie. Mozesz jechac na euro traderach, mozesz operowac z free portow.

Porty nacyjne sa tylko dodatkiem ktory tak naprawde daje minimalne korzysci bez ktorych mozna przezyc.聽

Ktos dolacza do nacji? Wydaje mi sie ze teraz jest dobra chwila na to. Potrzeba nowych klanow i kapitanow. Powstal tez angielskojezyczny klan HOST jak ktos ma uprzedzenia do PFK albo z jakiegos powodu nie chce plywac z nami. Panowie i Panie - dawac.

Hejka. Dawno mnie tu nie by艂o, a ch臋tnie dowiedzia艂bym si臋 jak wygl膮da ta nasza nacja. Nie mam tyle czasu jak wtedy gdy zaczynali艣my, ale co艣 bym ch臋tnie raz na jaki艣 czas pogra艂. Jest sens?

1 hour ago, TheDoc said:

Hejka. Dawno mnie tu nie by艂o, a ch臋tnie dowiedzia艂bym si臋 jak wygl膮da ta nasza nacja. Nie mam tyle czasu jak wtedy gdy zaczynali艣my, ale co艣 bym ch臋tnie raz na jaki艣 czas pogra艂. Jest sens?

Jest sens - mamy o co walczyc teraz聽:D

200px-Herb_Rzeczypospolitej_Obojga_Narod

Nowy Rok - Nowe Wyzwania! Dolacz do polskiej nacji juz dzis!

Aktywne klany:

PFK - PL/ENG - Czas EU - rekrutacja otwarta

@Bart Smith, @Jan Marten

UNION - ENG/PL - Czas EU - rekrutacja otwarta

@vazco, @Cr33D

HOST - ENG - Czas US - rekrutacja zamknieta聽(pytac聽@Davos Seasworth)

DPS - PL/ENG - Czas EU - rekrutacja po rozmowie kwalifikacyjnej聽(pytac聽@GhastlyGhost)

GIB - PL/ENG - Czas Eu - rekrutacja - status nieznany聽(pytac聽@Banished Privateer)

SCAR - ENG Czas AUS/NZ - rekrutacja - status nieznany聽

Znajdz na naszym nacyjnym Teamspeaku:

deadecho.pl:9988

Widze ze zostawic was samych nawet na chwile sie nie da...milej zabawy zycze.聽Nie pokusze sie o kometarz w sprawie ostatnich przetasowan, zmian nacji i poszczegolnych utarczek o ktorych zostalem poinformowany. Nie znam szczegolow wiec stad brak komentarza. Niestety albo stety nie moge wrocic teraz do gry z powodow roznych. Personalnych oraz tych dotyczacych gry. Pomijajac fakt ze gra mi sie ewidentnie znudzila w takiej formie i kondycji dalekiej od moich oczekiwan. Nie bede tracil czasu na cos co poprostu jest niewykonalne. Mam jednak nadzieje ze Commonwealth przetrwa kryzys jakos i ktos znajdzie w sobie tyle sily, cierpliwosci i przede wszystkim cennego czasu aby tzw. "Ciagnac聽ten wozek..." A tym ktorzy nas opuscili kij w oko. Dacie rade panie i panowie. Pozdrawiam ze szpitala.

36 minutes ago, Bart Smith said:

Widze ze zostawic was samych nawet na chwile sie nie da...milej zabawy zycze.聽Nie pokusze sie o kometarz w sprawie ostatnich przetasowan, zmian nacji i poszczegolnych utarczek o ktorych zostalem poinformowany. Nie znam szczegolow wiec stad brak komentarza. Niestety albo stety nie moge wrocic teraz do gry z powodow roznych. Personalnych oraz tych dotyczacych gry. Pomijajac fakt ze gra mi sie ewidentnie znudzila w takiej formie i kondycji dalekiej od moich oczekiwan. Nie bede tracil czasu na cos co poprostu jest niewykonalne. Mam jednak nadzieje ze Commonwealth przetrwa kryzys jakos i ktos znajdzie w sobie tyle sily, cierpliwosci i przede wszystkim cennego czasu aby tzw. "Ciagnac聽ten wozek..." A tym ktorzy nas opuscili kij w oko. Dacie rade panie i panowie. Pozdrawiam ze szpitala.

Bart tu troch臋 ci臋 nie rozumiem. M贸wisz 偶e osobom kt贸re odesz艂y "kij w oko" a sam na dobr膮 spraw臋 odchodzisz? Z jakiej przyczyny to ju偶 nie moja sprawa, ale jednak sam napisa艂e艣 偶e par臋 rzeczy Ci si臋 nie podoba艂o.

Mi te偶 si臋 "par臋" rzeczy nie podoba艂o, z reszt膮 z tego co wiem to samo nie podoba艂o si臋 reszcie. Boli mnie tylko to, 偶e chcia艂em rozsta膰 si臋 z PFK w najbardziej przyjaznych warunkach jakie by艂o mo偶liwe, a gdy przyszed艂em si臋 po偶egna膰, nikt nawet nie chcia艂 ze mn膮 rozmawia膰, a Mario stwierdzi艂 co艣 w stylu. "chujowo si臋 zachowa艂e艣"

Ja nie wiem od kiedy szukanie sobie lepszego miejsca w gierce komputerowej to jaka艣 zdrada i chujowe zachowanie, no ale dobra.

Ale ze wszystkiego najbardziej mnie boli to, 偶e dowiaduj臋 si臋 o wszystkim od innych. Dla przyk艂adu dzisiaj si臋 dowiedzia艂em, 偶e ukrad艂em Teak'a z clan warehousa.

No ciekawa kurwa sprawa, bo akurat Teak PFK to ostatnia rzecz kt贸ra mi do szcz臋艣cia potrzebna. Nie wspominaj膮c o tym, 偶e na kilka minut przed opuszczeniem klanu, wrzuci艂em swoje WSZYSTKIE matsy do klanu, 艂膮cznie z tymi kt贸re przyda艂by mi si臋 w Prusach przyk艂adowo do robienia naprawek, ale to ju偶 nikogo nie obchodzi.

Chcia艂em po偶yczy膰 wszystkim osobom z PFK naprawd臋 wszystkiego co najlepsze, ale skoro bez 偶adnego powodu kilka os贸b wbija mi szpilki za moimi plecami, to nie mam zamiaru.聽

Bart, bardzo Ci臋 lubi臋, ale troch臋 wi臋cej wyrozumia艂o艣ci, prosz臋.

Pozdrowienia.

52 minutes ago, Bart Smith said:

Widz臋, 偶e dos艂ownie ociekasz hipokryzj膮.

Ju偶 zd膮偶y艂e艣 zapomnie膰 jak to sam wszystko ola艂e艣, wy艂膮czy艂e艣 tsa, zamkn膮艂e艣 klan i zmieni艂e艣 nacje ?聽

Jestem w szoku, 偶e ktokolwiek w PFK da艂 Ci druga szans臋 bo zdecydowanie po takiej akcji na ni膮 nie zas艂ugiwa艂e艣 ale za to bardzo 艂atwo Ci teraz wytyka膰 innym "zmian臋" klanu / nacji i pisa膰 "kij Wam w oko"

Prawda w oczy kole nie ?

2 hours ago, Bart Smith said:

Uznam ten post za oficjalne podzi臋kowanie za to co w klanie zrobi艂em... nie ma za co, by艂a to czysta przyjemno艣膰.

Dzi臋ki PFK pozna艂em mn贸stwo sympatycznych ludzi, kt贸rych pozdrawiam, jednocze艣nie 偶ycz膮c wszystkiego dobrego i powodzenia.

o7

Cr33D

No Ty Wojtek to chyba najbardziej powiniene艣 wiedzie膰 o co mi chodzi w聽 zdaniu wypowiedzianym wiec nie zamydlaj tutaj oczu wszystkim co nie znaj膮 tematu.聽

Co do reszty nie b臋d臋 komentowa艂 , cho膰 do komentarza seequ bym m贸g艂 tu du偶o powiedzie膰, ale skoro nie znasz sytuacji bo nie by艂o ci臋 ponad rok to czemu si臋 wypowiadasz

na tematy nieznane.

3 hours ago, Bart Smith said:

Moja skromna rada - metoda聽"kij w oko" to nie do ko艅ca dobra strategia prowadzenia dyplomacji. PFK jest聽suwerenna, wi臋c macie oczywi艣cie prawo tak dzia艂a膰聽聽:)

R贸偶nych si臋 rzeczy dowiedzia艂em i do艣wiadczy艂em w ostatnich dniach, kt贸re utwierdzi艂y mnie w przekonaniu 偶e moja decyzja by艂a prawid艂owa. Pr贸bowa艂em odej艣膰 w dobrej atmosferze - wg. mnie zrobili艣my wszystko by tak si臋 sta艂o. Widz臋 jednak 偶e PFK i Commonwealth chc膮 si臋 twardo odci膮膰. To Wasze prawo. Powodzenia.

Bart, wielkie dzi臋ki za Twoje zaanga偶owanie. By艂e艣 jedn膮 z os贸b kt贸ra wk艂ada艂a sporo wysi艂ku w budowanie tej nacji. Takich ludzi szanuj臋 i 偶ycz臋 Ci powodzenia. Historii zaprzesz艂ej nie znam. Nawet je艣li co艣 si臋 kiedy艣 wydarzy艂o, oceniam ludzi po tym co robi膮 teraz, nie co robili kiedy艣.聽Ludzi kt贸rzy chc膮 co艣 budowa膰 jest w PFK kilku. Wam 偶ycz臋 powodzenia.

Ca艂ej reszcie, c贸偶 - sk艂adam Wam takie 偶yczenia jakie sam od Was dosta艂em聽:)

Jak si臋 nie ma nic do zaoferowania graczom lubi膮cym OW PvP to zawsze to si臋 tak ko艅czy. Powodzenia w XOXO ch艂opaki, macie tam z kim p艂ywa膰 i od kogo si臋 uczy膰, s膮 tam jedni z najlepszych pvper贸w w tej grze.