Jump to content
Game-Labs Forum
Torrero10

PvP - opisy walk

Recommended Posts

lol, ladny przyklad demasztu, pieknie wykonane.聽 Hachi to niezly kawal przechuja, nie wiem czy chcialbym go spotkac po przeciwnej stronie, nawet wtedy gdy cos mi sie wydawalo, ze cos tam ogarniam: ]. To nie jest tak ze gdy morale jest 0, wystarczy po prostu wcisnac atak i niezaleznie od rezultatu i tak bedzie koniec?

pozdr bardzo fajny material: ]

Edited by Rychu Karas

38 minutes ago, Rychu Karas said:

lol, ladny przyklad demasztu, pieknie wykonane.聽 Hachi to niezly kawal przechuja, nie wiem czy chcialbym go spotkac po przeciwnej stronie, nawet wtedy gdy cos mi sie wydawalo, ze cos tam ogarniam: ]. To nie jest tak ze gdy morale jest 0, wystarczy po prostu wcisnac atak i niezaleznie od rezultatu i tak bedzie koniec?

pozdr bardzo fajny material: ]

Nie chcia艂o mi si臋 z nim kr臋ci膰 bo zaj臋艂oby to wieki, wi臋c wola艂em najpierw go unieruchomi膰. A Hachi bardzo 艂adnie sobie radzi, szczeg贸lnie na Trinco, na razie uda艂o mi si臋 tylko raz wygra膰 z nim duel :rolleyes:.. Co do morale to je偶eli b臋dzie siedzia艂 ca艂y czas na defie to musisz wybi膰 mu za艂og臋 do zera.

Wczorajsza ma艂a potyczka pod MT. Troch臋 mnie obili na pocz膮tku tak偶e musia艂em gra膰 mocno defensywnie.

Edited by Otto Kohl

9A1E5CF50934054642037DA9A9F7E0945C6C61CC

Mam to nagrane ale najpierw jest 45 minut kajtowania tak偶e nie ogl膮da艂oby si臋 za ciekawie. Na koniec bitwy gdy ju偶 poszli艣my w brawl ja i Hachi dostali艣my koszmarnych lag贸w, p艂ywali艣my bokiem, reconect nie pomaga艂... a zatopiliby艣my jeszcze jednego...

Eh nie chcia艂o mi si臋 wczoraj bawi膰 w boarding i zatopi艂em sobie tak膮 szwedzk膮 fregat臋, a by艂a na coper platingu :wacko:.

201801172_qxqwxnx.jpg