Jump to content
Game-Labs Forum
Torrero10

PvP - opisy walk

Recommended Posts

9 minutes ago, Peter Goldman said:

Cięższy setup miał walczyć z RUBLI, ale popieprzyły im się godziny i mieli innego zawodnika na później. Krótko mówiąc Malachy słabo ogarnął drużynę i nie dowodził jak powinien, sporo błędów popełnił. 

No wlasnie te indyki dużo lepiej sprawdzilyby się w walce z RUBLI. Trochę im ulatwilismy ich runde bo w Hermionach ich latwo zjedli. Ważne że chłopaki walczyli i nie bali się wystartować w turnieju.

Just now, Otto Kohl said:

No wlasnie te indyki dużo lepiej sprawdzilyby się w walce z RUBLI. Trochę im ulatwilismy ich runde bo w Hermionach ich latwo zjedli. Ważne że chłopaki walczyli i nie bali się wystartować w turnieju.

No bo ja zagoniłem ciamajdy do turnieju :P

Runda 2. Tym razem było trochę trudniej i otarłem się o śmierć ale uratował mnie w ostatniej chwili Hachi osłaniając mnie własną burtą :D.

Btxxh5atRROkZqMQ6umwzg.png

To samo co zwykle w takich przypadkach. Brakowało im doświadczenia, zgrania, znajomości możliwości własnych statków oraz cierpliwości. Jedna Wasa była również stosunkowo lekka, zatopiliśmy ją w pierwszych 15 minutach starcia. Potem już było trochę ciężej bo mieli ogromną przewagę ognia, ale Consti po patchu może wyczyniać niesamowite rzeczy i z odpowiednimi upgreadami typu Lightweight ropes and blocks można znakomicie kątować i odbijać całe salwy. No i Hachi demasztował jednego za drugim także nie mieli łatwego zadania. Na zewnątrz były jeszcze 2 francuskie Hermiony, ale nie wiedzieć czemu nie dołączyły do bitwy, a byłoby jeszcze ciekawiej :). 

Poniewaz dunczycy nie przyplyneli na Barahone na port bitwe postanowilismy sflipowac im El Soco. Podzielilismy sily na 2 grupy i robilismy hostility. Do drugiej w polowie wbijaja na BF i kilku innych...

f6luxKH.jpg

Obralismy kurs z wiatrem aby sie zgrupowac jakos bo mieli przewage liczebna i Pioman zostal z tylu troche. Jednoczesnie demasztowalismy w miare mozliwosci. Nasza druga grupa utkwila w bitwie troche dluzej bo wskoczyla im Hermiona i trzymala w bitwie. Ale po jakism czasie dolaczaja do nas i sytuacja ulega poprawie.

Hqh1Ydz.jpg

Pioman niestety ostro zdemasztowany i obity tonie a pozniej rzucili sie  na Slawka jak reksio na szynke i lapia jego Vicky w abordaz, my w tym czasie topimy juz paru a reszta grupy plynie do nas na pelnych zaglach. Slawek trzyma sie dzielnie ale po kilku minutach przejmuja jego Vicky kosztem przegranej bitwy gdyz dochodzi do nas druga grupa i topimy wiekszosc towarzystwa:

Hqh1Ydz.jpg

Dobijam Reversa ale wybucha i dostaje szok:

CRlTPrc.jpg

Niestety przez ten szok ja i Dziadzia nie mozemy dogonic naszej (Slawkowej) Viky i wyklikuje wraz z paroma innymi reszte topimy co do jednego:

4mi7YmX.jpg

Ostatni pada Karl i dobijamy 2 boty - flipujac port jednoczesnie

FAcS0nK.jpg

S6O3MdA.jpg

GF - Dobra robota Panowie.

Ciezkie walki kolo El Soco i Bani z dunczykami. Niestety nasza flota zostala przechwycona (czego sie spodziewalismy) przez ciezka flote BF. Po ciezkiej i dlugiej walce przegrywamy jednoczesnie topiac tylu ilu dalo rade. Nasze straty dosyc duze ale dunczycy mieli duza przewage ognia:

tgky8H8.jpg

a97q1sN.jpg

2tEG4rX.jpg

ZmwW1SF.jpg

Pozniej Cr33D dobil jeszce jednego bucka...

W kilku innych bitwach w okolicy zatopilismy jeszce Vicky i 2 bucki oraz pare mniejszych okretow...

18 hours ago, Bart Smith said:

Wczoraj poznym wieczorem. Rubli przyplyneli pomagac BF. Kilka walk stracilismy Vicky ale odebralismy im lepsza :D

6tnL4Ee.jpg

RUBLI корабль уже вернули домой, с огромными процентами.

Респект за тактику брандеров, хороший ход . Спасибо за бои, и держитесь там ;)

https://www.twitch.tv/videos/204736450

Смотреть с 6. часа

1 minute ago, LittleLamo said:

shit happens xDD

I actually personally love it, as this is what this game is about :). Not sure this wont break new players, though, but oh well as you said shit happens :)

22 minutes ago, Cr33D said:

I actually personally love it, as this is what this game is about :). Not sure this wont break new players, though, but oh well as you said shit happens :)

We love it too. More PVP to the God of PVP. But losing a lot of 1st rate ships is really shit. We hope, that you will reebuild it in short time to defend your ports

2 hours ago, LittleLamo said:

We love it too. More PVP to the God of PVP. But losing a lot of 1st rate ships is really shit. We hope, that you will reebuild it in short time to defend your ports

No complain at all - just my thoughts: with your experienced bunch of players you can do more challenge instead pick less populated and more important less experienced nation on server. Yesterdays battle show it clearly - you overskill us completely. But challenge accepted anyway. And all acts against us will be remembered for long. Fortunately you can`t  destroy our nation since game mechanics not allow for that and we will strike back in future. Just remember captain: it`s very easy make enemies but very hard make friends..."karma is a blyat"...TM

Muszę przyznać, że całkiem ładnie Wam wczoraj poszło PFK, przez chwilę nawet myślałem, że to wygracie, ale trochę za bardzo się rozproszyliście. Niemniej fajnie się streama oglądało.