Jump to content
Game-Labs Forum
Sign in to follow this  
Long02PL

Ostrzeżenie przed "Niedaleką Przyszłością"

Recommended Posts

Long02PL    0

Witam serdecznie , chciał bym poruszyć temat tego forum , oraz odnieść się do gry.

Tak więc , chciał bym was wszystkich ostrzec , co może się stać na tzw. "Polskiej Scenie NA" , mimo iż jestem nowy w tej grze , znam się na tego typu rzeczach. 

Otóż , jest pewna gra , pewnie ją kojarzycie "Mount & Blade: Warband" gdzie na  PS (Polskiej Scenie) występuje dużo , nawet bardzo dużo klanów , na różnego typu modach poczynając od Nativa , PW , aż do Pułków w NW. I niezależnie od tego na jakiej modyfikacji , jaki ten klan jest stary itp. cała PS jest między sobą zkłócona , tak bardzo że nawet na forum , szczególnie na forum bardzo to widać.

Dlatego piszę ten temat żeby uniknąć takiej sytuacji na PS NA. Gra staje się w Polsce popularna , może nie aż tak bardzo , ale liczba Polskich graczy będzie się zwiększać i oczywiście będą powstawały nowe klany , w  których będą grali Polacy , a jak powszechnie wiadomo Polacy to Cebulacy , więc znajdą się trolle i inni , jednak proszę was bardzo abyście nie dopuścili do sytuacji gdzie wszyscy będą się nawzajem nienawidzić. Pamiętajcie również że to wy jesteście tzw.. "Pionierami" tej gry i to zawsze wy będziecie uważani później jako Legendy , martwe lub żywe.

Tutaj możecie znaleźć kilka przykładów z M&B , wystarczy trochę poszperać: http://www.mountblade.info/forum/

Serdecznie Pozdrawiam Long02PL

Bart Smith    1,613

Nie nazywalbym sie samego siebie cebulakiem ale faktem jest ze ilu rodakow tyle opinii. Widac to dokladnie teraz na Euro - mamy okolo 20 milionow trenerow i znawcow "kopanej" :D . Co do twojej prosby abysmy "niedopuscili" do takiej sytuacji aby wszyscy pluli na siebie jadem - jak niby mielibysmy to zrobic? Jak ktos jest burakiem to nim zostanie jedynie co mozna zrobic to wyeliminowac takich z forum poprzez bana. Co do tych "legend" to tez nie przesadzalbym... ;)

Witamy na forum... 

Long02PL    0

Oczywiście , nie wszyscy Polacy są "Cebulakami" , lecz tacy się zdarzają , a co do plucia jadem to nie tylko na forum , wiele "tego typu" scen rozgrywało się w grze , jednak póki co jesteście "silniejsi" i w grze , jak i na forum.    Dziękuje za Powitanie :)  

Leku    208

To normalne, że w momencie kiedy znajdują się dwie osoby z różnymi zdaniami, to mogą powstawać niesnaski. I to nie jest domena tylko i wyłącznie polaków. Różnica jest taka, że bardzo często polacy nie potrafią się tymczasowo "pogodzić" w celu osiągnięcia czegoś większego wspólnie. Ale to też nie jest żaden problem.

Ja np zupełnie nie zgadzam się z podejściem Otta na temat tempa i ścieżki rozwoju gry, tak samo w przypadku np Glazo.

I zupełnie nie przeszkadza mi to w normalnej rozmowie i wspólnemu pływaniu pomimo tego, że jeden z nich jest piratem i moim "przeciwnikiem", a z drugim jestem w jednym klanie i jest oficerem, a ja biednym szarym marynarzem.

Jak ktoś jest nie dojrzały, to nic nie jesteś w stanie z taką osobą zrobić. Jedyne co to kontrola forum, aby nie było bluzgów i trollowania.
Pozdro :)

Mamen    33

To normalne, że w momencie kiedy znajdują się dwie osoby z różnymi zdaniami, to mogą powstawać niesnaski. I to nie jest domena tylko i wyłącznie polaków. Różnica jest taka, że bardzo często polacy nie potrafią się tymczasowo "pogodzić" w celu osiągnięcia czegoś większego wspólnie. Ale to też nie jest żaden problem.

Ja np zupełnie nie zgadzam się z podejściem Otta na temat tempa i ścieżki rozwoju gry, tak samo w przypadku np Glazo.

I zupełnie nie przeszkadza mi to w normalnej rozmowie i wspólnemu pływaniu pomimo tego, że jeden z nich jest piratem i moim "przeciwnikiem", a z drugim jestem w jednym klanie i jest oficerem, a ja biednym szarym marynarzem.

Jak ktoś jest nie dojrzały, to nic nie jesteś w stanie z taką osobą zrobić. Jedyne co to kontrola forum, aby nie było bluzgów i trollowania.

Pozdro :)

...nie no bez przesady trochę trolla musi czasem być :ph34r:

Glazo    52

Największe jazdy powstają, kiedy trzeci się wtrąca do kulturalnej kłótni dwóch Polaków ;)

FranciS_UPN    18

Long02PL z racji tego że jesteś w nowy, mogłeś nie widzieć albo nikt ci nie powiedział co się działo wcześnie ale takie miejsce na PS NA miały już miejsce.

Pierwszą Polską gildią była PFK założoną przez Barta i Maria od lutego 2015 [sea Trials]. Pierwszymi osobami jakie dołączyły byłem ja i Tomasz.P razem w 4ke znaliśmy się z starej gry POTBS potem doszedł Nornica, Adrik i tak powoli szło aż do początku marca 2016 gdzie nie wiem co się doj***ło ale zrobił się straszny burdel i ludzie zaczęli jeździć po sobie jak po burej su*e. Doszło do wielkiego rozłamu w których powstały wszystkie klany jakie mamy obecnie czyli BW, WAR a później CMD. PFK reanimował Mario a dowództwo objął Neith, dużo osób tacy jak ja i Tomek byliśmy przeciwni rozłączaniu się i zostaliśmy w PFK. Od tego momentu zaczęły się cyrki, wybuchła wielka wojna między PFK i BW wyśmiewali i jechali na siebie w NA, na subforum w zasadzie to wszędzie. BW nawet nagrywały rozmowy na tsie PFK i upubliczniało przez co się gotowało. Non stop docinki z obu stron, cały czas były interwencje Adminów Barta i Nornicy. Był nawet temat "Polskie bagienko" gdzie w zasadzie toczyła się wielka wojna na posty między PFK vs BW a także WAR vs BW. Ogólnie takiej zawieść w grze i na forum to jeszcze nie widziałem. PFK z WAR mają dobre relację ze względu że prowadzi to Bart. CMD raczej jest tutaj neutralny. 

Na obecną chwilę wszystko się uspokoiło ale PFK i BW raczej się nigdy nie pogodzą i czasem są takie małe spiny, ale jest bardzo spokojnie niż to było wcześniej. Teraz przedstawiłem ci całą historie Polskiej Sceny Naval Action.

Proszę o klan BW aby nie spinali się i przyjęli to na luzie nie pisałem tego żeby znowu robić burdel i wszczynać rozróby od nowa, kolega jest nowy więc przedstawiłem jak to wyglądało wcześniej. Mam nadzieję że nie będzie znowu gówno burzy...

Pzdro

Otto Kohl    2,034

Takie z nas łotry, szpiegi i niecnoty! Tylko manuva jest gorszy, ale na szczęście niewiele!

Edited by Otto Kohl

e1mo    42

Nie było mnie na forum kilka dni i oczywiście wtedy musiało się zrobić ciekawie :P .

Na obecną chwilę wszystko się uspokoiło ale PFK i BW raczej się nigdy nie pogodzą i czasem są takie małe spiny, ale jest bardzo spokojnie niż to było wcześniej. Teraz przedstawiłem ci całą historie Polskiej Sceny Naval Action.

Obecnie między PFK i BW jest nawet bardzo spokojnie, w ogóle na serwerach zrobiło się znacznie spokojniej, ale to chyba z powodu lata i zbliżających się wakacji  B) .

Takie z nas łotry, szpiegi i niecnoty! Tylko manuva jest gorszy, ale na szczęście niewiele!

Zapomniałeś jeszcze o huncwotach :P . W ogóle to ;) :

Otto Kohl    2,034

Obecnie między PFK i BW jest nawet bardzo spokojnie, w ogóle na serwerach zrobiło się znacznie spokojniej, ale to chyba z powodu lata i zbliżających się wakacji  B) .

BW w znacznej części wyemigrowało do Overwatcha, Hearts of Iron 4, reszta czeka na jakiś sensowny content do NA bo obecnie jest nuda jak flaki z olejem...

Qusso    52

Ja odkurzyłem Endless Legends w oczekiwaniu na Civ6 :)

Też czekam na Civ6 , a do tego czas szybko leci przy Overwatchu

Edited by Qusso