Jump to content
Game-Labs Forum
Sign in to follow this  
Shavier

Aktualności - opinie i komentarze

Recommended Posts

FranciS_UPN    18

Same port bitwy byly by oglaszane wczesniej dajac czas obroncom na zorganizowanie sie.

Mam nadzieję że nie zmienią licznika osób w bitwie, bo mi procek tego nie wytrzyma  :lol:

Edited by FranciS_UPN

Bart Smith    1,613

Bedzie kiedy bedzie...na pewno bedzie reset portow. Prawdopodobnie za jakies 2 miesiace w jednym z duzych " content" patchy wydawanych co miesiac

ossur    8

Nie podoba mi się to ograniczenie:

Soften the ganking.

• Ganking is considered a main problem by a large portion of the community and needs to be lessened a bit. We are bringing back an old feature FOR TESTING that was in game before the release. Initial attack does not have any limitations as before. But entering the battle cannot change the balance in battle for more than 1.5x BR difference. In this case if you got yourself into an even fight enemies close by will not be able to unbalance the battle. Of course if you see a large fleet on the horizon its still better to run.
  • Attacks in the protected areas are now prohibited by design (even on NPCs) to avoid pulling your fleets into battles by hidden alts or by mistakes
  • We are aware of the counter-tag issues and ROE will be addressed eventually.

Qusso    52

a nam się bardzo bardzo podoba :)))) Wchodząc w 2x consti vs 2x consti , tylko 1 bedzie mogło wejsc do pomocy po stronie przeciwnika :)

ossur    8

a nam się bardzo bardzo podoba :)))) Wchodząc w 2x consti vs 2x consti , tylko 1 bedzie mogło wejsc do pomocy po stronie przeciwnika :)

Tia, muszą s...ć grę żeby garstce się podobało...

Każde ograniczanie pvp w grze pvp jest zbrodnią która  powinna być ścigana przez Trybunał Haski :P

Edited by ossur

oleski    36

Zajebiscie, chyba zaczne grać :P

Hmm wreszcie moze jak bede pvp to ludzie nie beda spierdalac tylko walczyc :) Ale z drugiej strony może być taka sytuacja ze nikt nie bedzie mógł dołaczyć bo akurat ma 10br za duzo albo coś w tym stylu.

Nie wiem jak akutalnie statki maja BR przydzielony

PS: Ktoś może mi wytłumaczy czy to bedzie znaczyć żę  constitution nie bedzie mógł wciagnać samemu 3rd i wyżej?

Constitution 300 x 1.5 = 450BR

vs

3rd rate 500

http://navalaction.wikia.com/wiki/Ships

Edited by oleski

Qusso    52

ztagowac mozesz do pięciokrotnej różnicy tak jak jest teraz  . 

Constitution 300 x 1.5 = 450BR

vs

3rd rate 500

jesli tak zaatakujesz to bedac consti , nikt juz nie pomoze 3ciej racie :)

w skrócie "GG" :)

Edited by Qusso

icceman    60

• Important: Combat NPC ships are now transferred to the admiralty after capture – admiralty immediately provides the compensation for the captured ship durability. But you cannot capture NPC ships any more. Trading ships can be captured.

nie wiem czy chodzi o doddanie dura czy wypale kasy. jak widzę odpowiedzi adminow w glownym watku

Qusso    52

Admiralicja uzupelni twoje durability jezeli przejmiesz taki sam okret. Dla tych co z angielskim slabiej tutaj macie notki do patcha: http://forum.game-labs.net/index.php?/topic/13119-patch-97-pl-130416/

Bart jesteś tego 100% pewny ? Bo inni twierdzą że chodzi o rekompensate golda ktore wyplaca port przy zlapaniu przykladowego 3rd rate'a ktory ma 100% zycia = 45k gold vs 50% życia i wtedy rekompensata to 22 500 ?

Xaturas    46

Przez co capowanie statkow bedzie stratą czasu jesli chodzi o npc. Szybciej jest zabic bota niż go skapować. Time vs reward bedzie nieporównywalnie lepszy dla zwykłego zabijania.

ossur    8

ztagowac mozesz do pięciokrotnej różnicy tak jak jest teraz  . 

Constitution 300 x 1.5 = 450BR

vs

3rd rate 500

jesli tak zaatakujesz to bedac consti , nikt juz nie pomoze 3ciej racie :)

w skrócie "GG" :)

No balans w pytę , nic tylko skakać ze "szczęścia", a koledzy 3 raty czekają ze zwiniętymi żaglami tuż obok na wynik spotkania.... żal jak ...

Edited by ossur

Bart Smith    1,613

Tak trudno pisac na temat w temacie aktualnosci? Po co te prowokacje? Co do patcha potestujmy najpierw a pozniej oceniajmy. Wg mnie duzo fajnych zmain nadchodzi. Przypominam tez jezeli zalezy Wam na tym jakie nastepne okrety maja byc dodane do gry - mija ostatni tydzien na oddanie glosu na swoj typ. Wiecej info tutaj: http://steamcommunity.com/games/311310/announcements/detail/821154071731352580