Jump to content
Game-Labs Forum
Sign in to follow this  
Shavier

Aktualności - opinie i komentarze

Recommended Posts

Opuszczam zespol moderatorski. Mam swoja dume i stad ta decyzja - traktujac ludzi ktorzy poswiecili ponad dwa lata wkladajac duzo pracy i czasu w ta spolecznosc w ten sposob jak robi to glowny developer gry zakrawa na jakis zart. Niech sobie poszukaja jakiegos innego "dupoliza" i "frajera" co bedzie glaskal ich po glowie i bezwzglednie pochwalal wszystkie ich pomysly, idee i zmiany jakie wprowadzaja do gry. Po tym wszystkim co dla nich zrobilem:

• Zakupilem 3 kopie gry wydajac 120 euro
  • Poswiecilem wiele godzin na tlumaczenia patch notek
  • Moderowalem forum
  • Reklamowalem i linkowalem ich produkt na swoich stronach i forum za darmo...

Dzis na moja opinie iz gram coraz mniej bo gra coraz mniej mi sie podoba otrzymalem odpowiedz ze: moge sobie juz isc bo nikt mnie tu nie trzyma i nigdy projektujac gre nie mysleli ze ktos bedzie gral w ich gre ponad 2 lata - LOL powodzenia w takim razie ze dokonczeniem tej gry i takim podejsciem do ludzi ktorzy sa oddani tej grze i spolecznosci. "Wykonczyli" juz  swoja ignorancja paru oddanych sprawie moderatorow takich jak: wczesniej  Charles Caldwell, Nornica a wczoraj Steel Sandwich a dzis ja. Zastanawiam sie tez coraz bardziej czy de facto juz nie osiagneli swojego celu - zarobili szykba duza kase z wersji alpha i maja wyj...ne na to co bedzie dalej.

Zenada

No cóż, od dawna chyba nikogo już nie dziwi, że devsi oczekują tylko oklasku, co w pełni zapewnia im ekipa moderatorska oraz bezmyślne hordy na forum. Dlatego gra została doprowadzona do takiego poziomu jaki obecnie mamy. Olewasz całkowicie NA czy będziesz jeszcze grał ?

Moja opinia na temat pana admina pozostaje bezzmienna. Ten czlowiek to zakochany w sobie i w swoich dzialaniach ignorant ktory wszystkie zle decyzje probuje przerzucic na graczy. Ja rozumiem ze trzeba miec duzo pewnosci siebie w dzisiejszych czasach zeby cokolwiek osiagnac wsrod wiecznie narzekajacych ludzi ale trzeba miec tez troche pokory. Ten czlowiek wogole jej nie ma. Natomiast co musze oddac zespolowi to fakt, ze sa bardzo utalentowani. Szkoda ze marnuja ten talent podejsciem do ludzi.

18 hours ago, Rychu Karas said:

Ja na obecna chwile niestety tez troche sobie odpuscilem.

moze po nowym roku sie zmieni.

Niestety, ja też teraz cierpię na chroniczny brak czasu (jednak na "Łotrze 1" byłem ;)) ale mam nadzieję, że po świętach znajdę więcej czasu na granie w Naval Action.

Wrześniowy patch wypuszczony w pazdzierniku, a potem to juz tylko ch dupa i kamieni kupa...

ktos cos wie? co tu sie odpierdacza? jak oni sobie to tlumacza? czy juz nawet nie tlumacza, hehe

Może ktoś z teamu coś wie bo ma dostęp do ukrytego forum.

Na tą chwilę pvp znajduję głównie albo na eventach pvp i przeważnie proszę o 1/1 albo ewentualnie przy okazji PB raz na 3-4 dni.

Gram w kratkę.

Ostatnio zaliczyłem powrót do NA...  PB to teraz zapieprzanie od jednego punktu do drugiego... Cała taktyka została zamieniona na "potrzebujemy 2 w punkcie B"...mimo to miałem trochę zabawy, ale to głównie związane z towarzystwem a nie mechanikami samej gry. Samemu to równie dobrze mógłbym grać w pasjansa;p

37 minutes ago, Torrero10 said:

Ja, jak i większość PoDW nie gramy już od jakiegoś czasu, ja ostatnio wróciłem sobie troche do PotBSa, ta gra jednak jest jak magnes :)

To to jeszcze dziala? LOL 

Co do NA to moja aktywnosc jest w stanie "hibernacji"...

Nowy "content" plan to jakies gowno. moze z 2-3 tematy warte uwagi, reszta to jakis syf. typu wyjebanie oficera i perki ida bezposrednio w kapitana, niby fajnie, nie trzeba bedzie skillowac tego gowna. NO ALE JAKI TO QFA CONTENT? Poza tym same ogolniki. btw mechanika raidow, za bardzo nie rozumiem, co ludzie sobie wyobrazaja pod tym mistycznym okresleniem. Dla mnie jest to nic innego jak zwykle PB, tylko szczury zamiast trzymac port na chwile go przejma aby po kilku dniach oddac. Tak bylo w Potbsach. Tu nie spodziewam sie niczego wiecej.

Za to jestem jednego pewien, chujowe pve to tylko droga do upadku. nie ma pve nie ma graczy nie ma graczy to nie ma gry. moze w potbs pve nie bylo jakies oszalamiajace. Ale podczas lvlowania jak sie robilo misje. to bylo cos fantastycznego w porownaniu do tego syfu w NA, hehehe i teraz jeszcze chca to wypiepszyc. ciekawe jak nowi beda lvlowac? hehehehehe, pojebalo ich do reszty z tymi daily.

tak qfa jestem rozgoryczony...

Też za bardzo nie rozumiem czemu chcą usunąć PVE zamiast je porządnie rozwinąć ...

Cenzura dziala na calego widze na tym forum: zamiescilem posta w jezyku angielskim o tresci:

"Hej devsi: z pustego to i salomon nie naleje. Dla mnie plan na nastepne 6 miesiecy wyglada jak:

one-step-forward.jpg

i zgadnijcie co? po 1 minucie zostal usuniety - bez podania jakiegokolwiek powodu...komunoPIS

Edited by Rigor Mortiss

nic nowego: ] Dlatego nawet juz sie nie wysilam moim lamanym angielskim co kolwiek doradzac czy komentowac. bo jesli nie jest to zgodne z linia partii to od razu na sybir: ]
 takie to bolszewicie zabawy: ]

Edited by Rychu Karas

Gra z ogromnym potencjałem ale devsi niestety ją spieprzyli.

Bart a co do PotBS'a to żyje, ta gra chyba będzie nieśmiertelna :P

Nawet Verg gra :D

A to prawda

Expienie w idiotycznych questach, zbyt długie potyczki i marnowanie czasu na pływanie po OSie gdzie do najbliższego portu jest 10 minut ... zrobiłem sobie przerwę już jakiś czas temu, będę zaglądać co jakiś czas żeby sprawdzić czy da się w to grać, ale już po statystykach widać że z miesiąca na miesiąc ludzie odchodzą http://steamcharts.com/app/311310. Za to w Pirates of the burning sea rozrywka w najlepsze: pełne port bitwy pvp itp Brits the best :) fajnie jakby przynajmniej część osób wróciła (na serwer Antigua) zamiast marnować tu czas

ps: zaraz jakiś mały bezzębny zreportuje jako zachwalanie konkurencji :P

Edited by verg

Wiem jaka jest sytuacja w NA, ale proszę o  nie pisanie w tym temacie o innych grach gdyż jest to naruszenie regulaminu (pk.12 Regulaminu ). Jeśli chcecie podyskutować na temat innych gier to zapraszam do Taverny. Wszystkie posty naruszające regulamin będą usuwane, a jeśli to nie pomoże polecą ostrzeżenia (przykro mi, ale regulamin to regulamin).