Jump to content
Game-Labs Forum
Sign in to follow this  
Jan Marten

Naval Action - Polska Flota Kaperska - [PFK] PvP EU

Recommended Posts

Ale Ty jesteś uparty z tym tematem .

A ty byś nie był gdyby ci zablokowali czat za nic? Po resztą przyjacielu chciałem pochwalić się bitewką, zdeczka w niestandardowy sposób opisując co dokładnie było ;)

Lubie takie smaczki w postaci opowiadań, zawsze to ciekawiej brzmi i bardziej oryginalniej

Edited by TrissMerigold

Glazo    52

Ze stwojej strony mogę obiecać, że porozmawiam z Ciasnym, aby takie sytuacje nie miały w przyszłości miejsca :ph34r: .

Bardzo mnie to cieszy, Podobne zachowanie, chociaż łagodniejsze w słowach prezentuje Xaturas. Możemy rywalizować, możemy sobie robić podśmiechujki i gitara, ale jak komuś piksele rzucają się na mózg i zaczyna się personalne obrzucanie gównem, to niepotrzebnie robi się szambo, a tego, mam nadzieję, nie chce żadna ze stron.

Edited by Glazo

Ja ze swojej strony mogę podziękować, jeśli zamierzasz zareagować. Swoją drogą wystarczy już jadu i wróćmy do tematów jakie wcześniej przedstawiał ten post  ;). Mam raczej odmienne zdanie dotyczące tychże walk (polak vs polak), ale to raczej jest na całkowicie inny temat.

Edited by TrissMerigold

Neith    40

Po tygonidu kupowania fałszywych flag na Nasze porty. Piraci postanowili kolejny raz zaatakować. Skończyło się to niestety dla nich tragicznie...

eRN345u.jpg

KPG9oUx.jpg

Była niezła zabawa :) Oczywiście brawa dla PFK za gotowość bojową i stawienie się na obronę, która nie była zapowiadana :)

Edited by Neith

icceman    60

Neit nie wiem czy nie urażasz uczyć wewnętrznych piratów takimi agresywnymi postami,

zaraz przyjdzie ktoś z piratów i napisze ze walka w przewadze jest zla, chyba ze akurat piraci maja przewagę :)

mam nadzieje ze mam prawo do aroni czy moze ironi ?  w naszym temacie :)

Btw gratuluje Pirata odwagi  i ladna i szybka bitwa.

Edited by icceman

marcmb    29

Dwoch piratow lapalo tradera zeby uciec statkami po dzisiejszym przegranym ataku. Niestety zdemasztowany juz pavel zapalil sie od strzalu w stern : wJcIGc5.jpg

Edited by marcmb

Lecz inni wrzucali ciesząc się (albo płacząc) z takiego losu. Osobiście to tylko pokazuje, iż nie warto zapuszczać się w nasze wody.
Swoją drogą wy to robicie celowo i zamiast trzymać się razem mimo odmiennej nacji jako Polacy to tylko pływacie i zbieracie jakieś tam stateczki w okolicy coco.

e1mo    42

Ja chciałem tylko podziękować piratom za świetną bitwę i za exp (oraz gold) jaki dzięki tej bitwie dostałem :D.

sUSTrgo.jpg

Wyspa    89

Nie tyle w obronie PFK bo mogą się sami wypowiedzieć ale ogólnie nacji. 

Ta przewaga "taktyczna" wynika z zapnlanowania strategicznego... znowu w wczorajszym ataku mało was nie było, wg naszych scoutów (nie wiem na ile dokładnych) mieliście 3 floty a patrząc na statki to co najmniej jedną flotę ciężka.

Daliście się po prostu rozdzielić co w sumie było zaplanowane u nas (rozbić na mniejsze grupki i wyłapać). Jeżeli się spodziewacie że atakując nasze terytorium nie będziemy wykorzystywać przewagi to trochę myślenie naiwne. Wiadomo że port na południu daje wam przyczółek na przyszłość a na to Holendrzy sobie pozwolić nie mogą. Chcecie więc wygrać? No to wyślijcie więcej ludzi, aż dziw że do tej pory tego nie zrobiliście Piraci to jedna z największych nacji na serwerze a Holendrzy jedna z mniejszych... :)

My zresztą mamy dokładnie taki sam problem atakując was, więc zobaczymy jak to się potoczy...tak czy inaczej ta gra to nie World of Warships, na otwartych wodach, należy wykorzystywać każdą dostępną przewagę, szczególnie w obronie własnego terytorium.

Śmieszne zresztą jest posądzanie jedynej nacji która gra fair o brak honoru (nie bawimy się timerami czy innymi tego typu dziwnymi rozwiązaniami które przez community są postrzegane jako exploity, z tego co wiem wszystkie inne nacje miały tego typu epizody w swojej historii, tylko nie my)

Edited by Wyspa

Goly    11
"chyba że ktoś lubi wozić matsy z portu do portu i klepać boty"
Śmiechłem, to że ty tylko klepałeś boty i woziłeś materiały to tylko świadczy o Tobie. Może powinieneś wybrać serwer PVE?

PFK nie gra PVP?

20160421144407-1.jpg

20160421025058-1.jpg
20160421031246-1.jpg

Screeny z przedwczoraj, bardzo fajny dzień 5 przejętych piratów: Fioletowy Paweł, 2x Consti, Złote Trinko, Złota Renoma.
Możesz powiedzieć swoim kolegom żeby nie robili tych pawłów na Buildzie ze Stiffnesem? - są kompletnie nieprzydatne na port bitwy

Edited by Goly

Qusso    52

Gratulacje zdobycie portów :) Mam nadzieje ze będziecie ich bronić . Do zobaczenia na PB , wreszcie będzie okazja pograć  :)

Edited by Qusso

Glazo    52

Gratulacje zdobycie portów :) Mam nadzieje ze będziecie ich bronić . Do zobaczenia na PB , wreszcie będzie okazja pograć  :)

Tylko  niech jacyś piraci się pojawią, bo dzisiaj, w weekend, serwer przyzwoicie zaludniony, a od Tiburonu do Saint-Louis ani jednego pirata. Nawet pojedynczy brytole się pojawili zaciekawieni sytuacją, a o piratach fale tylko szumiały, ze podobno jacyś są, ale pewnie gankują kolejnego nieruchomego liniowca w pięciu czy sześciu (epickość max). Szczerze mówiąc liczyliśmy na solidną obronę i ostrą jatkę, a tu d..a blada.

PS. Jakoś tak tydzień temu pisaliście, że jak wypowiecie nam wojnę, to zobaczymy jak piracka potęga nas zmiażdży na naszym terenie, well.... przez tydzień nawet flagi nie postawiliście, kolejny zawód. Może te kilka zajętych portów Was zmobilizuje, bo czekaliśmy na Was z nadzieją za każdym razem jak kupowaliście flagi.

Bart Smith    1,613

Przypominam ze to temat rekrutacyjny i wszelkie offopy i zaczepki beda usuwane badz moderowane. Piszcie na temat bo co 2 post na tym podforum jest reportowany przez kogos. Jak nie potraficie zachowac sie do zasad na subforum poprostu je zlikwiduja bo nikt nie bedzie marnowal na to czasu. 

Bart Smith    1,613

CiasnyPL i Glazo po 1 pkt - brawo ! Przypominam po raz ostatni ze jak macie jakies problemy miedzy soba to rozwiazywac je na privie albo w grze a nie publicznie na forum. Kazdy nastepny post nie w temacie bedzie karany ostrzezeniami. Dziekuje za uwage.

marcmb    29

Ktos kiedys sie smial ze pod motrimerem nie poplywalibysmy wiecej jak kilka minut. Dzisiaj stalismy tam caly dzien(6 godzin) a piratow ani widu ani słychu :( Jedyne co piraci zebrali to kilka fregat 

ljiyRDh.jpg

Przejeta Victory.

lHYzVh2.jpg

Edited by marcmb

Myślę iż piraci pogubili gry, przecie to Steel Ocean! Rozgrywka powinna być zbalansowana, jeśli atakujemy w 5, proszę o walkę z 5 graczami, nie 10.
Naval Action stara się odzwierciedlać realistyczne morze i tak też robi, choć jak wiadomo w wersji alfa jest masa niedociągnieć. Niemniej wystarczy przywołać bitwę pod trafalgarem i przewagę jednej strony nad drugą. Tamten kapitan nie płakał, lecz zwyciężył z przewagą wroga! Z pewnością dobry dowódca w jakiś sposób podołałby walkę z liczniejszymi okrętami.

Bart, moim zdaniem jako moderator to ewidentnie przesadzasz. Nie działasz jak trzeba, a na każdy report kasujesz jedno po drugim zamiast przemówić ludziom do rozsądku lub w pewien sposób nakierować ich. A zamiast pogodzić to wiszą posty jedynie zaogniające kłótnie pomiędzy obie strony, co jest karygodne.

Swoją drogą jak zostać moderatorem bo chętnie bym aplikował o owe stanowisko.

icceman    60

Jak już gdzieś pisałem mogliśmy rzeczywiście urazić uczucia  piratów i się obrazili... w końcu przejcie pirackiego le grosa  z materiałami na prawie kompletne Santi pod piracka stolica może zaboleć :)

a tak serio piraci walcza z Brytyjczykami, Wiec nie pokazali jeszcze pełnej siły

Szkoda jedynie ze kolejny raz słowa/obietnice BW/ KOTO o tym ze piracka potęga ich kolegów stanie do walki o porty południa jest bezpodstawna.

Tak samo jak poprzednia obietnica ze Polacy z BW nie będą atakować w przyszłości (co słyszalem osobiście)  PFK. Nie wspomnę też o Achmedzie i jego flocie pożyczonych statków (w tym też oddemnie osobiście).

Szkoda (albo inie )  ze PFK nie miało tak dobrych specjalistów od nagrywania rozmów i tego typu oświadczeń.

Edited by icceman

Xaturas    46

Jak już gdzieś pisałem mogliśmy rzeczywiście urazić uczucia  piratów i się obrazili... w końcu przejcie pirackiego le grosa  z materiałami na prawie kompletne Santi pod piracka stolica może zaboleć :)

a tak serio piraci włącza z Brytyjczykami, Wiec nie pokazali jeszcze pełnej siły

Szkoda jedynie ze kolejny raz słowa/obietnice BW/ KOTO o tym ze piracka potęga ich kolegów stanie do walki o porty południa jest bezpodstawna.

Tak samo jak poprzednia obietnica ze Polacy z BW nie będą atakować w przyszłości (co słyszalem osobiście)  PFK. Nie wspomnę też o Achmedzie i jego flocie pożyczonych statków (w tym też oddemnie osobiście).

Szkoda (albo inie )  ze PFK nie miało tak dobrych specjalistów od nagrywania rozmów i tego typu oświadczeń.

Gros był prawdopodobnie gleavsa, prawdę mówiąc go nie zabolało dostał ode mnie już parę dni temu victory.

Co do samych piratów wiele osób jeśli nie znaczna większość nie gra. Wszystkim się znudziła gra lub tak to wygląda. Albo cała koalicja czeka na patcha lub tak jak ja i kilka innych osób gra w inne gry.

Mimo to gratuluje jakichś tam sukcesów, pozdrawiam.

Można by rzec, że panowie z PFK "ugłaskali pirata".
Takimi wielkimi, ciężkimi kulami.

Co do wątku rekrutacyjnego:
Nie ważna jaka gra, zawsze jest ten jeden rodzaj gracza 

1. Prowokuj innych graczy na forum i w grze.
2. Wraz ze swoimi psiapsiółkami spuszczaj w nierównej walce okazyjny łomot innym graczom.
3. Chwal się tym na forum i ciesz się chwilowym wzrostem swojego pseudo-prestiżu.
4. Zacznij dostawać łomot od innych graczy.
5. Ściemniaj, że to wina gry i tylko leszcze teraz w nią grają. 
6. ...
7. Profit???

Takich graczy do PFK nie rekrutujemy.  :)

Gleaves    0

Gros był prawdopodobnie gleavsa, prawdę mówiąc go nie zabolało dostał ode mnie już parę dni temu victory.

Mój Ventre zatonął podczas nieumiejętnej próby przejęcia przez kogoś z DAS i jakiegoś bezklanowca :) No i z tego co wiozłem Santi byś raczej nie złożył :D

Co do "ugłaskania pirata", łatwo ugłaskać kogoś, kto nie gra. W obecnej chwili pirackie porty świecą pustkami, nawet na obrony portów pływa mało osób. Inna sprawa, że jak się wczoraj przekonaliśmy to nawet z mniejszymi siłami dajemy radę wygrać bitwę i nie był to pierwszy raz, gdy pokazaliśmy pazur. Count, oczywiście widać, że mimo słów "piraci" masz na myśli głównie Black Water. Jest to poniekąd zabawne, bo jeszcze niedawno pisaliście jak bardzo mało znaczymy wśród piratów :rolleyes: Pozdrawiam i do zobaczenia ma morzu.

Edited by Gleaves

Ibhiz    2

Co do samych piratów wiele osób jeśli nie znaczna większość nie gra. Wszystkim się znudziła gra lub tak to wygląda. Albo cała koalicja czeka na patcha lub tak jak ja i kilka innych osób gra w inne gry.

Mimo to gratuluje jakichś tam sukcesów, pozdrawiam.

Jakie to słabe: "wszystkim się znudziła gra" - nagle :))) Btw w niedzielę widziałem jak PFK parodiuje sobie przed MT. Pisałem na czacie, aby zaatakować i.... cisza, nikt, dosłownie żodyn się nie odezwał, ba widziałem jak Pirat w 3rd rate wiaaaał do portu. Takich Piratów to ja nie znałem. Nie jestem za Holendrami a teraz to gram po stronie Piratów i czekam na patch i nowe rozwiązania. Na pewno nację zmienię, bo nie zamierzam grać po stronie tchórzy!