Jump to content
Game-Labs Forum
Sign in to follow this  
Jan Marten

Naval Action - Polska Flota Kaperska - [PFK] PvP EU

Recommended Posts

kqrRHak.png

W imieniu admiralicji Polskiej Floty Kaperskiej mam przyjemność zaprosić wszystkich Kaprów do zrzeszenia się pod

naszą banderą.

Polska Flota Kaperska (PFK) jest największą i prawdopodobnie najlepiej zorganizowaną flotyllą zrzeszającą graczy

Naval Action polskiej narodowości.

Marka PFK jest doskonale rozpoznawana i szanowana na całych Karaibach.

Historia powstania naszej floty sięga 2009 roku kiedy miało miejsce jej założenie. Wtedy to grupa pasjonatów

tematyki morskiej założyła flotę bawiąc się na innej niż Naval Action platformie, która była utrzymana w podobnej

konwencji. Jak zawsze w przypadku organizacji dobrowolnie zrzeszających znaczną liczbę osób w latach kolejnych

dochodziło do zmian i reorganizacji, z których PFK wyszło silniejsze i lepiej funkcjonujące niż kiedykolwiek wcześniej.

Niestety część osób z pierwszego założycielskiego składu z tych, czy innych przyczyn nie jest już z nami. W każdym

razie pamiętamy o nich i życzymy im wszystkiego najlepszego, gdziekolwiek by teraz nie byli i czymkolwiek by się

nie zajmowali.

Dlaczego warto przyłączyć się do braci kaperskiej?

Przede wszystkim dlatego, że Karaiby ery wielkich żaglowców nie są bezpiecznym miejscem i każdy samotny kapitan

nieuchronnie skazany jest na zostanie pokarmem dla krabów. Co więcej nasza kadra oficerska stara się profesjonalnie

podchodzić do zarządzania flotą zwracając jednak bacznie uwagę żeby nie przesłoniło to głównego celu gry jakim jest

czerpanie przyjemności z żeglugi, udziału w działaniach militarnych i ekonomicznych czy wreszcie zrealizowania swoich

ambicji jako budowniczego lub kupca. Aktywności jest dużo i każdy znajdzie właściwe miejsce dla siebie.

Wychodząc temu na przeciw flota działa kompleksowo umożliwiając wszystkim kaprom skupienie się na tym co sprawia im największą

przyjemność. Jesteśmy również otwarci na nowe propozycje i każdy nawet szeregowy członek floty wychodzący z propozycja dostaje

przyzwolenie na realizację i rozwijanie swoich pomysłów, które jeżeli okażą się trafione stają się rutynowym obszarem działalności floty.

Posiadamy również tworzone przez entuzjastów sprawnie działające zespoły, składające się na łańcuch dowódczy PFK:

Admiralicja - odpowiedzialna z dowodzenie flotą oraz operacje militarne pvp oraz trening bitewny.

Ekonomia i budowa okrętów - cała gildia tworzy jedną z najlepszych stoczni w całej nacji.

Dyplomacja - w naszych rękach znajduję się serce szwedzkiej dyplomacji.

Akademia - każdy kapitan niezależnie od stopnia zaawansowanie może liczyć na pomoc

naszych instruktorów.

Nasze cele:

Na pierwszym miejscu stawiamy dobrą zabawę zarówno w grze jaki i na naszym serwerze teamspeak.

Zachowanie dobrej atmosfery we flocie, co staramy się uzyskać przez utrzymanie kultury osobistej
oraz działanie w poszanowaniu do wszystkich pływających pod nasza banderą kaprów.

Dbanie o wizerunek floty i polskiej społeczności Naval Action.   

Jak największa aktywność pvp przejawiająca się w czynnym udziale i organizacji
operacji militarnych prowadzonych przez kolonistów szwedzkich na Karaibach.

Stworzenie silnego zaplecza ekonomicznego i najlepiej prosperującej stoczni na Karaibach.

Budowa i organizacja wokół PFK polskiej społeczności Naval Action, a w przyszłości być może
udany lobbing w przedmiocie zaimplementowania do gry polskiej nacji jako jednej
z oficjalnych nacji na Karaibach.

REKRUTUJEMY:

Jeśli chcesz tworzyć świat epoki żaglowców to gorąco zapraszamy.

Strona www: http://www.polskaflotakaperska.pl/

Forum: http://www.polskaflotakaperska.pl/forum

Teamspeak: ts3server://deadecho.pl:9988

QVuIitQ.jpg?2

Szala wojny ze Szwedami dziś przeważyła na nasza stronę. Odzyskaliśmy dzięki sile i organizacji całej nacji wiele portów oraz rozbiliśmy super flotę wroga w niezdobytym jak do tej pory Macanao. Szczegóły poniżej. 

W walce starły się największe dotychczas foty jakie udało nam się zebrać. Szwedzi na początku weszli polową sił (2 połowa pomyliła bitwy przed portem) co dało nam możliwość zniszczenia większości wież. 

Gdy przeciwnik objawił się w pełni sił i BR wyrównał się 1:1 rozpętał się huragan pełny stali, dymu i krwi. Po  90 minutach  wynik był następujący:

xxru5ef.jpg?1

Sukces był możliwy tylko i wyłącznie dzięki organizacji całej nacji koordynowanej przez naszą admiralicje, oraz nasz dział ekonomii który aktywnie wspierał flotę PVP.

Nieco prywaty : Straciliśmy okręt flagowy PFK ale nie tanim kosztem:

zhYfhpf.jpg

AdgX4Yd.jpg

Edited by icceman

slow_clap_citizen_kane.gif

Żałuję, że nie mogłem wziąć udziału w bitwie :( . Niemniej gratuluję świetnej bitwy i zasłużonej wygranej  :D .

Edited by e1mo

W dniu wczorajszym piracki klan BlackWater postanowił wybrać się na wycieczkę do Zjednoczonych Prowincji. Niestety po przepłynięciu drogi od wolnego portu Coquibacoa do Maracaibo nie potrafili nikogo zatopić,

311310scr_ssnanhp.jpg

a na samym końcu swojej przygody zostali niemalże zatopieni przez flotę NPC i zmuszeni do ucieczki. Część z nich nie pojawiła się już na morzu a niedobitki zostały przechwycone przez flotę klanu PFK i zatopione:

JutmVOu.jpg

Również nasza flota eskortujące okręty handlowe bezpiecznie doprowadziła je do portu docelowego i na sam koniec przestraszyła przed portem zarówno Black Water jak i grupę szwedzką, która bała się wyjść z portu.

Cóż za wielki dzień :)

Edited by Neith

Kolejny dzień z życia klanu PFK. Wielka flota BlackWater postanawia wypłynąć na wody Zjednoczonych Prowincji i niestety ich plan ataku z zaskoczenia obraca się przeciw im samym i napotykają na flotę Holenderską co kończy się tak:

pirate_victory.png

Cóż za udana obrona i piękny ruch ze strony Holendrów i członków klanu PFK !

Brawo chłopaki dobra robota fakt moja wina popełniłem kilka błędów i pokonaliście mnie, jak bym miał włączony monitor to nie było by tak łatwo, jeszcze raz wielkie graty i pełen szacun z mojej strony.

Szczerze gratuluję zatopienia Ciasnego. Domniemam że to jeden z większych sukcesów Pfk w ostatnich tygodniach ;)?

Szczerze gratuluję zatopienia Ciasnego. Domniemam że to jeden z większych sukcesów Pfk w ostatnich tygodniach ;)?

Nie, największym w ostatnim czasie było odbicie Macanao Szwedom, aaaach zapomniałem, że PB dla BW raczej nie istnieją :)

Wolicie pływać w kółeczko i łapać pojedynczych bidulków na terenie najsłabszej Waszym zdaniem nacji, bujając się na szarych consti i chowając się w pseudo bitwach pirat-pirat. Bohaterstwo poziom max!

PS. Dopaść kogoś z BW to jak zabić komara, ani to ekscytujące ani zabawne, ot bzyczy to można pacnąć, albo zignorować.

PPS. Skoro Nornica uważa, że mój post w wątku BW był agresywny (phi, taką agresję, to w żłobku można napotkać), to tutaj zapytam o definicję zaprzyjaźnionych Szwedów, których widzieliście pierwszy raz, w kontekście cyt. "Bijemy każdego kto się naiwnie pod Coqi, Polaków, Amerykanów, Etiopczyków i Eskimosów, nam wszystko jedno". :)

Edited by Glazo

Ok tak jak wiele razy podkreslalismy - wszelkie utarczki i pyskowki od teraz tylko na czacie w grze. Na forum nie bedzie miejsca na takie posty jak i offtop. Moderuje. Jak bedziecie dalej tak postepowac poleca bany na forum. Dziekuje za uwage.

Ok tak jak wiele razy podkreslalismy - wszelkie utarczki i pyskowki od teraz tylko na czacie w grze. Na forum nie bedzie miejsca na takie posty jak i offtop. Moderuje. Jak bedziecie dalej tak postepowac poleca bany na forum. Dziekuje za uwage.

Zatarczki i pyskówki? Po prostu żądam natychmiastowej reakcji, albo odbanowania mego czatu i to jest jedna z głównych dróg by ów problem został rozwiązany, ale jak widzę najlepszą jego metodą jest zatarcie wszelkich śladów... 

Szczególnie gdy trzymam poziom postów w przeciwieństwie do wielu osób obecnych na forum, niekoniecznie  mowa tu o polskim.

Jako moderator powinieneś załatwić to od ręki, a nie straszyć tutejszych ludzi banem. tym bardziej że są na to niezbite dowody... ciekaw jestem czy gdyby ciebie obrażali to siedziałbyś równie bezczynnie jak  w tejże sprawie.

Wyłącznie proszę o jedno, chociaż bardziej mi zależy by CiasnyPL został zbanowany na czacie tak jak ja..

Polecam zapoznać się z regulaminem forum, w szczególności działu "Trybunal". Od zgłaszania tego typu zachowań ingame jest przycisk "Repot" , klikasz na użytkownika i zglaszasz. Takie sprawy nie się są załatwiane poprzez forum.

Ze stwojej strony mogę obiecać, że porozmawiam z Ciasnym, aby takie sytuacje nie miały w przyszłości miejsca :ph34r: .

Pozdrawiam,

Edited by Otto Kohl

Polecam zapoznać się z regulaminem forum, w szczególności działu "Trybunal". Od zgłaszania tego typu zachowań ingame jest przycisk "Repot" , klikasz na użytkownika i zglaszasz. Takie sprawy się są załatwiane poprzez forum.

Owa osoba została już zgłoszona, ale dziwnym trafem ja zostałem zbanowany na czacie w bardzo szybkim tempie, gdy wystarczy spojrzeć na jego wypowiadane słowa, dlatego licząc na jakąś tutejszą sprawiedliwość, chciałem by zostało to szybko rozwiązane.

Nie wyzywam i nie zachowuje się chamsko, lecz wykładam sprawę jasno podając dowody.

Nie może być tak, że niewłaściwa osoba zostaje zbanowana... Jako osoba z tego samego klanu powinieneś choć trochę się tym zainteresować.

Po resztą niby jak mam to załatwić sprawę skoro nie mogę pisać w grze? Forum i email pozostaje.. 

Edited by TrissMerigold

Swoją drogą jak na owym temacie mowa jest o wszelakich walkach to gratuluje najbardziej najmądrzejszemu graczowi świata - Ciasnemu. 
Mężczyzna wykazał się obszerną znajomością taktyk i sprytu na rzadko wysokim poziomie.

Sądząc iż jestem łatwym łupem, dzielnie stanął w szranki w momencie gdy go zaatakowałem i by jeszcze bardziej dobić śmiechem - sam też odpalił walkę.
Początkowo dzielnie szło mu bicie mojego ruddera, sytuacja zmieniła się jednak w momencie zmienienia mojego podejścia i kolega zaczął mocno obrywać.
Czasami jego geniusz polegał na stawaniu burta w burtę licząc, że powali swoim consti , ingermanlanda!

Przewrotną akcją okazało się niespotykane dojście surprisa z holendrów. Przeciwnik wydawał się potem lekko zmieszany, przestraszył się surprisa i bezwładnie atakował raz mnie, raz jego byle jak byle siak. Dogodną okazją było potrollowanie jego w celu zmniejszenia morali co okazało się wyśmienitym sukcesem! Prócz błędów ortograficznych pokazał swą kulturę tłumacząc jakim jestem szczawem, a klan PFK to "debile" niemniej urażony i zdenerwowany zaczął uciekać. O swej przegranej mówił w krótkich acz prostych słowach "TO WINA SURPRISA, JAKBY NIE DOŁĄCZYŁ, BYM WYGRAŁ!", choć pewnie uważał, że atakowanie kogoś pod samym miastem jest wręcz wybitną taktyką!

Tutaj z powodu dwojakich myśli było różnie. Po ucieczke surprisa był pewien że wygra! Powalczył chwilę i zaczął niczym waleczny mężczyzna uciekać, by wkrótce ponownie stanąć do walki przez chwilę, która nie trwała długo.

Flint, Barbossa, Jack Sparrow, a nawet Czarnobrody ukłoniliby się przed takim mocarzem jak on. Flint przy nim to słaby strateg, Barbossa może naskoczyć, Jack to pechowiec, a on to szczęściarz, a Czarnobrody chowa się przed jego krwawymi atakami.

W skrócie, dzięki bogu, że są jeszcze tacy ludzie ;) Opowiadanie pisała dla was Śmietanka wśród Rudych Kobiet ;), skromna acz potężnie magiczna osoba!