Jump to content
Game-Labs Forum
Qusso

BlackWater - Polski piracki klan PVP1EU

Recommended Posts

Xaturas    46

vVZEHi7.jpg

MVHzTBq.jpg

Holendrzy aby wyrównać szanse są w stanie przekroczyc limit 25 statków na stronę, o ile mi wiadomo w tej walce było około 43-44 holendrów ^^.

Mimo to nie udało im się złapać mojej santi pomimo, ze próbował robić to pawel z marinsami który well lol.

stc4zOL.jpg

Btw mam chyba Santi mephistona, proszę nie róbcie już statków na plankingu -_-.

Edited by Xaturas

Otto Kohl    2,034

Pragnę podziękować wszystkim biorącym udział we wczorajszych walkach, niewątpliwie dostarczyliśmy sobie nawzajem dużo rozrywki.

Myślę, że w najbliższym czasie będziecie mieli wiele okazji, by wyciągnięte wnioski wprowadzić w życie i przetestować, ku wspólnej uciesze grania w NA - bo o to przecież chodzi :). Postaramy się o to z Koalicją Piracką i zatroskanym Kutharą oraz nic nie znaczącym w Koalicji klanem [blackWater] ^_^ .

PS: Goły - Twoje Victory nie zostało zatopione tylko przejęte, no chyba że mówisz o jakiejś innej bitwie niż TA.

Edited by Otto Kohl

vVZEHi7.jpg

MVHzTBq.jpg

Holendrzy aby wyrównać szanse są w stanie przekroczyc limit 25 statków na stronę, o ile mi wiadomo w tej walce było około 43-44 holendrów ^^.

Mimo to nie udało im się złapać mojej santi pomimo, ze próbował robić to pawel z marinsami który well lol.

stc4zOL.jpg

Btw mam chyba Santi mephistona, proszę nie róbcie już statków na plankingu -_-.

Krocząc w ciemną otchłań i przepływając przez wąskie cieśniny styksu, musisz liczyć się z demoniczną tam flotą, która przedstawi swą bezlitosność. Jakkolwiek by to brzmiało, każdy uczestniczący tam użytkownik jest zobowiązany do zniszczenia każdego obiektu bezprawnie przekroczającego teren . W skrócie, pływak tam dalej, a spotkasz jedynie śmierć:-P

Goly    11

Myślę, że w najbliższym czasie będziecie mieli wiele okazji, by wyciągnięte wnioski wprowadzić w życie i przetestować, ku wspólnej uciesze grania w NA - bo o to przecież chodzi :). Postaramy się o to z Koalicją Piracką i zatroskanym Kutharą oraz nic nie znaczącym w Koalicji klanem [blackWater] ^_^ .

Nikt nie mówi że nic nie znaczycie, sporo osób u nas was szanuje. Z pewnością jesteście ogarniającymi graczami pływającymi cięgle jedną małą paczką, dzięki czemu możecie się świetnie zgrać. U nas przy 110 osobach zajmie nam to trochę więcej czasu.

PS: Goły - Twoje Victory nie zostało zatopione tylko przejęte, no chyba że mówisz o jakiejś innej bitwie niż TA.

Tak, zostało przejęte, źle napisałem. Swoją drogą, na końcu wywaliło mnie z gry, dlatego tak szybko mnie dopadliście :)

Jakieś 15min później je odzyskałem....

PS. Przeproś QBS ode mnie, myślałem że jest kolejną szują i bez słowa poszedł napierdzielać swoich. Musiałem sobie poszczekać, bo pływałem z nim dzień wcześniej. Nie wiedziałem, że przyszedł się po ludzku pożegnać, a to zmienia postać rzeczy.

Powodzenia na nowej drodze życia, abyś nigdy nie zawisł na szubienicy, za swoje pirackie występki ;)

Edited by Goly

Otto Kohl    2,034

Krocząc w ciemną otchłań i przepływając przez wąskie cieśniny styksu, musisz liczyć się z demoniczną tam flotą, która przedstawi swą bezlitosność. Jakkolwiek by to brzmiało, każdy uczestniczący tam użytkownik jest zobowiązany do zniszczenia każdego obiektu bezprawnie przekroczającego teren . W skrócie, pływak tam dalej, a spotkasz jedynie śmierć:-P

Polecam odstawić na jakiś czas środki psychoaktywne.

pr0zac    19

Tak, zostało przejęte, źle napisałem. Swoją drogą, na końcu wywaliło mnie z gry, dlatego tak szybko mnie dopadliście :)

Jakieś 15min później je odzyskałem....

o wypraszam sobie zdobyliscie najgorsze Victory z naszej floty(czyt. moje B) ) . twoje jest lepsze Goly i chwalę sobie taką wymianę ;p

Goly    11

Masz racje, czuje jak mi twoi marynarze naszczali po kątach ze strachu. Śmierdzi na kilometr.
Po wyczyszczeniu będzie to pełnoprawna złota Victoria na Buildzie :)

pr0zac    19

błędnie to wydedukowałęś, moi marynarze posikali się ze śmiechu widząc jak sobie wszyscy na wzajem przeszkadzacie i wyrzucacie się na brzeg. Było warto ;)

Polecam odstawić na jakiś czas środki psychoaktywne.

Dobre są, aż szkoda odstawiać ;). Po resztą ja to napisałem w formie komicznej tak samo jak osoba, która była zdziwiona walką z 40 statkami pływając w okolicy wrogich wód.

Xaturas    46

Dobre są, aż szkoda odstawiać ;). Po resztą ja to napisałem w formie komicznej tak samo jak osoba, która była zdziwiona walką z 40 statkami pływając w okolicy wrogich wód.

Nie chodzi o 40 statków.

Nie wiem czy mi się chce robić raport czy łaskawie jeden z panów moderatorów prześle screen do administracji.

Mianowicie maksymalnie na stronę w bitwie może być 25 statków, czyli np 25vs1 lub 25vs25, nie może być sytuacji w stylu 4 9vs 1 nawet jeśli 100 graczy zaatakuje 1.

Dla tegoż było moje i innych zdziwienie jak i zarazem śmiech  kiedy zobaczyli bitwę 45 vs 5.

Co do victory Pr0zaca odnosi się do stiffnesu, nie lubimy stiffnesu.

Bart Smith    1,613

Nie wiem czy mi się chce robić raport czy łaskawie jeden z panów moderatorów prześle screen do administracji.

Reportowanie w razie jakis watpliwosci nie nalezy do obowiazkow moderatorow tylko lezy w interesie gracza. Jezeli nie chce Ci sie robic raportu to tylko i wylacznie twoja sprawa. Limit na bitwe jest 50 graczy niezaleznie od strony - kiedys mielismy 36 szwedow na nas 14 wiec tak to dziala - teraz mamy BR 1.5 wiec nie wiem...

Wyspa    89

No gdyby wasi kumple tak szybko nie spierdzielali to by to inaczej wyglądało :D. Flota która łapaliśmy była większa, ale że dopiero co wyszliście z bitwy prawdopodobnie część z was podczas ataku była jeszcze nietykalna. 

Tak przynajmniej wywnioskowaliśmy ze streama pewnego Niemca co z wami pływał, bo jak was wyłapano to on mimo że był w zasięgu miał jescze timer i po prostu uciekł z innymi do Coco :D

Następnym razem radze przyprowadzić więcej chłopaków bo widzicie... jak Szwedzi nas atakowali gdzieś na wschodzie to w większości to nie obchodziło nikogo. Niestety uparliście się aby atakować w naszej strefie eco więc parafrazując wczorajszy tekst pewnego ziomka:

"Holender po kieszeni trzepać się nie da"

Albo zakatujcie gdzieś gdzie znowu to wywoła wzruszenie ramion u większości Holendrów :D

Edited by Wyspa

marcmb    29

o wypraszam sobie zdobyliscie najgorsze Victory z naszej floty(czyt. moje B) ) . twoje jest lepsze Goly i chwalę sobie taką wymianę ;p

Jaki crafter taki statek. Swoja droga niech xaturas zajmie sie crafceniem tych santisim a nie trollowaniem na forum tak jak bart napisal bo opis ma od ponad miesiaca a santisim u was tylko 2 sztuki. Ps. Potrzebujesz poradnik do boardingu ? Wczoraj ci slabo poszlo.

Xaturas    46

Reportowanie w razie jakis watpliwosci nie nalezy do obowiazkow moderatorow tylko lezy w interesie gracza. Jezeli nie chce Ci sie robic raportu to tylko i wylacznie twoja sprawa. Limit na bitwe jest 50 graczy niezaleznie od strony - kiedys mielismy 36 szwedow na nas 14 wiec tak to dziala - teraz mamy BR 1.5 wiec nie wiem...

sfV1KQq.jpg

1,5 br dotyczy tylko dołączania do bitwy po jej stworzeniu. W powyższej bitwie br jest jakieś 10:1.

Jaki crafter taki statek. Swoja droga niech xaturas zajmie sie crafceniem tych santisim a nie trollowaniem na forum tak jak bart napisal bo opis ma od ponad miesiaca a santisim u was tylko 2 sztuki. Ps. Potrzebujesz poradnik do boardingu ? Wczoraj ci slabo poszlo.

A dziękuje dziękuje kolejka się nie kończy. Nie każdy lubi pływać santisimą.

Co do craftera zgadzam się w 100%, wciąż płaczę nad tą waszą santi na plankingu, ale cóż będzie na zatopienie jako, że dziś robię sobie normalną prawilną a nie holenderską.

Pamiętaj, że do was pływamy 4fun, często mamy po kilka 1 rat zostawionych na prawdziwego przeciwnika jakim są bryci. Do was to w głównej mierze lecą wycieczki krajoznawcze.

Edited by Xaturas

Otto Kohl    2,034

Dobra już się nie tłumacz Xaturas, jesteś cienki jak popelina, że ich wszystkich nie ogarnąłeś. Jeszcze jeden taki numer i wylot !

Xaturas    46

Dobra już się nie tłumacz Xaturas, jesteś cienki jak popelina, że ich wszystkich nie ogarnąłeś. Jeszcze jeden taki numer i wylot !

Tak jest panie generale.

Melduje, że również poprawie swoje eco, zamiast robić złotych pickli będę robił złote brigi.

Za piratów!

Xaturas, a co w tym jest śmiesznego? To jest walka, wkraczasz do kogoś to wiesz licz się z porządną walką. Nie ma tak że 1 statek cię zaatakuje i powalczy 1 vs 1 gdy reszta co, ma przerwę na kawkę i piwko zrobić? Jak wszyscy to wszyscy, nie ma jakiś podziałów. Dla mnie to nie jest zdziwienie, lecz co innego, jednakże nie zastosuje na forum bezprośrednich słów bo nie wypada.

Trzeba się liczyć  z czymś takim

Xaturas    46

Xaturas, a co w tym jest śmiesznego? To jest walka, wkraczasz do kogoś to wiesz licz się z porządną walką. Nie ma tak że 1 statek cię zaatakuje i powalczy 1 vs 1 gdy reszta co, ma przerwę na kawkę i piwko zrobić? Jak wszyscy to wszyscy, nie ma jakiś podziałów. Dla mnie to nie jest zdziwienie, lecz co innego, jednakże nie zastosuje na forum bezprośrednich słów bo nie wypada.

Trzeba się liczyć  z czymś takim

Ale mi to nie przeszkadza, po prostu jestem zdziwiony, że 1 strona może mieć ponad 25 jednostek, myślałem, że jest cap na poziomie 25 na stronę.

Może jednak zmotywuje to holendrów do wypadów na nasze wody. 49vs1 daje szanse na wygraną na poziomie 75% :).

W żadnej grze nie ma uczciwych walk ;D Rozumiem

A przy okazji to ja jestem lekkko zdziwiony że tak polacy między sobą zażarcie się leją.
Lejcie niemców ;)

Edited by TrissMerigold