Jump to content
Game-Labs Forum

Cr33D

Members
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About Cr33D

 • Rank
  Landsmen

Profile Information

 • Location
  PL
 1. PvP - opisy walk

  Nie mogliśmy mieć innego wiatru przy tej PB wiatr wiał od lądu tak poza tym dobra walka
 2. Polska nacja w grze!

  Jest ok u nas w klane ok 50 osob sie zalogowało w ciagu ostatnich 24h.
 3. Caribbean Invasion News

  Rumors are saying that there is an increased demand for cotton in Polish ports to make new flags for yesterday captured ships in Barahona area from British and Pirates. Rumors are also saying that well refitted surprise with copper plating unknown so far renomee and Wasa with crooked refit has been captured yesterday by Polish forces.
 4. Caribbean Invasion News

  Assuming that you already have north haiti, missing part is south boom target achieved, whole Haiti belongs to Russian Empire. Deal done with Danes ? "Kill Poles, give us back south Haiti, or open ports and you can have north and west and we will never go against you."
 5. Polska nacja w grze!

  Meh, nie ma za co, nie przesadzajmyNie wiem czy był to prześmiewczy komentarz, nie wydaje mi się że taki był cel tego komentarza. Niestety komunikacja pisana nie przekazuje emocji i dość często słowa mogą być rozumiane w zły sposób a jeżeli chcemy się postrzelać to zawsze się można umówić na wyrównaną bitwę w przyszłości Z przyjemnością wezmę udział i na pewno wiele się nauczę.
 6. Polska nacja w grze!

  Mój prześmiewczy komentarz, który ?
 7. Polska nacja w grze!

  Dzięki Vazco, wracaj szybko
 8. Szkoda ze linku do tego filmiku nie wrzucił A tez jestem nowy
 9. Polska nacja w grze!

  Panowie, z racji ze plywalem lub plywam prawie ze wszystkimi z Was (oprocz Otto I Peter) czy moglbym Was prosic o ograniczenie personalnych wybiegow przynajmniej odrobine ? Temat ten ma sluzyc zacheceniu innych do grania pod wspolna bandera, a jak na razie to tylko odpycha. Zawsze beda zwolennicy I przeciwnicy wspolnego plywania lub budowania polskiej nacji. Trzeba to zaakceptowac I grac dalej, kazdy moze wybrac co chce robic. Tym ktorym nie pasuje to co robimy w polskiej nacji zawsze moze dolaczyc, pomoc I podzielic sie swoim doswiadczeniem, a jak nie chce to pisanie jakichkolwiek komentarzy jest zbedne I nie na miejscu. Dzisiaj mobilizacja przy obronie Azua I bedzie dobrze. Z gory wielkie dzieki.
 10. Polish-Lithuanian Commonwealth PvP EU

  "Polska Flota Kaperska"
 11. Sweden and France

  Mario that sailed victory was already late to work thats why he turned towards you guys. Anyways from what I've heard it exploded ? Unless my info is not up to date ? Not aware of any frigates, although I am aware of consti that we've captured 2 days ago and surp we got last night.Maybe I should also mention a pirate frigate that I am sailing now for a week and another 5-10 french ships we sank in OW within last few days... or maybe not.
×