Jump to content
Game-Labs Forum

GhastlyGhost

Members
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

177 Excellent

About GhastlyGhost

 • Rank
  Able seaman
 • Birthday 10/24/1995

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

823 profile views
 1. GhastlyGhost

  Flags Flags Flags

  @admin Its flag used when Commonwealth was ruled by house of Vasa members. We had 3 "Vasa" kings https://en.wikipedia.org/wiki/Sigismund_III_Vasa https://en.wikipedia.org/wiki/Władysław_IV_Vasa https://en.wikipedia.org/wiki/John_II_Casimir_Vasa
 2. I like most of changes but 8 knots is very high limit. All hail to boarding action !
 3. There was lot of people wanted to explain you why DLC ships are bad for RvR and Eco . I`m not intrested to quote them because you dont want to listen them. So ok lets make Consti DLC. THEN I WANT TO SEE A SERVER WIPE. It will be very funny when your nation get rekt by DLC fleet. I want to see how you defend your ports in frigates. Mayby then you will understand why big ships are unhealthy for a game.
 4. There is nothing to belive in it. Lot of players just know this that such a big ship DLC will kill this game. If not yet it would do this after server wipe. The best option is replace this old ugly model. At least it will look like a ship.
 5. If we get DLC Connie it will be even more OP than Herc and LeBroken. There should be no premium ships above 5th rate
 6. Well if idea of BR is that it will be dynamic we should test current set of BR and wait for update. At least we will have som fresh in PB. Anyway I like this idea.
 7. GhastlyGhost

  Polska nacja w grze!

  To wiesz bardzo mało na temat tego co się dzieje w tej nacji... Jeszcze kilka dni temu się kłócili między sobą kogo atakować. Zresztą efekt był widoczy w PB NAVOCu. Jedyną nacją która działała jako organizm to była Szwecja z silnym klanem przodującym HRE. Wszystkie inne zawiodły. Francuzi: Całe EDR się wyniosło na drugą stronę mapy bo nie mogli się dogadać z resztą. Efekt był taki że duża część graczy uciekła z nacji która została rozjechana przez Szwecje. Piraci..... zostawmy bez komentarza VP: DASy, które sabotowały flotę Pellasgosa. Doprowadziły do tego że 50-60% graczy sobie poszła po wipie a sama nacja została wymazana do 1 portu. Hiszpanie: pomyłka oni działali dobrze. Więc mamy dwie nacje. Ale też był klan ARMED, który nie zgadzał się z resztą i w efekcie wyemigrował. WB: 🤣 nacja pomyłka z solą wylewającą się z czatu i klanami kopiącymi pod sobą dołki do tego stopnia, że nie bronili strategicznych portów ponieważ były zajęte przez klan z drugiej opcji. Duńczycy: DNP i RDNN przestały się dogadywać w momencie gdy ci drudzy chcieli wojny ze Szwecją. Efekt jest taki, że przeszli do Rosji a DNP zostało praktycznie same i są protektoratem Szwecji. A polityka ma to, że zawsze będzie obecna i musi być (w aspekcie gry oczywiście), ponieważ jest jej siłą napędową. Wystarczy Jedna osoba z charyzmą która zdobędzie poparcie w nacji i mamy przepis na rozłam. Niestety to prawda w samym NA mieliśmy już dużo przypadków.
 8. GhastlyGhost

  Polska nacja w grze!

  W których ?
 9. GhastlyGhost

  Polska nacja w grze!

  Huh gdyby to tak działało to nie mielibyśmy w dzisiejszych czasach różnych opcji politycznych. Ale to już temat na książkę albo i kilka. A wipe zapowiedzieli z 4 miesiące temu więc zanim go wprowadzą poczekamy jeszcze 4 pewno. Lepiej nich się zajmą się modami do statków a następnie ich balansem. Zwłaszcza LBroken vs reszta shallow łupinek oraz 3,2 klasa vs 1 klasa
 10. GhastlyGhost

  Polska nacja w grze!

  Usunięcie klanów nic nie da. To jest ludzką naturą, że tworzymy własne małe zgrupowania. Prędzej czy później i tak powstaną grupy o własnych poglądach wzajemnie się zwalczające. A w obecnej chwili gdy już od X lat klany mamy w grze nie da się ich tak po prostu usunąć 😉.
 11. GhastlyGhost

  Polska nacja w grze!

  Hej, spokojnie, nie jest idealnie ale to nie powód rzucania mięsem w Devsów. Forum jest publiczne trochę kultury musimy zachować. GameLabs ma też dobre gry więc jest szansa że NA zostanie jednak kiedyś ukończone. To nie jest mały projekt tylko taki który wymaga lat. A sami gracze nie są lepsi. Jest duża część która zdaje się nie używać mózgu już nie wspominając o tych którzy bronią niektórych chorych pomysłów. W pełni popieram. NA powinno bazować wyłącznie na klanach w aspekcie RvR. W obecnej formie nacje bardziej szkodzą niż pomagają. Toksyczność niektórych jest na takim poziomie, że lepiej zostawić grę niż w nich grać. Niestety w tej kwestii admin jest nieugięty i raczej przełomu nie będzie.
 12. GhastlyGhost

  RvR "Frontlines" Discussion

  huh with Buena Vista that block Dariena its almost Impossible. Especially if you face a zerg that will wait to screen you. Nice thing will be that with frontlines we get more important ports that could be used as a fortress with good defence ability or as a base to attack anoter ports. But do we really need this atm ? Devs should work on more important things.
 13. GhastlyGhost

  RvR "Frontlines" Discussion

  With frontline there will be lot of important ports that are unreachable for some nations.
 14. GhastlyGhost

  Deep Portbattles and Small ships

  No you got the example of battle when one side is outnumber and have no SOL. It have nothing to smallersize. Boardingaction is just strategy. I remind you that IRL were no circle and points . Mayby we should test PB with one circle in front of port and team that win with BR advantage cap the port.
 15. GhastlyGhost

  Deep Portbattles and Small ships

  https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Cape_St._Vincent_(1833)
×