Jump to content
Game-Labs Forum

slik

Moderators
 • Content Count

  1,700
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

slik last won the day on December 13 2017

slik had the most liked content!

Community Reputation

870 Excellent

5 Followers

About slik

 • Rank
  Commander
 • Birthday May 30

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,848 profile views
 1. Каждому игроку доступны 20 миссий, они одинаковые для всех в одном порту, но берутся индивидуально, воровство миссий невозможно.
 2. Якщо питання саме про пожежу, то та, вогонь може перекидатись з корабля на корабель, а ще є шанс вибуху крюйткамери..
 3. slik

  TESTBED - MISSIONS FEEDBACK

  Missions are generated for ports, different players in the same port see the same list of missions, but they are taken individually, so there can't be "mission stealing", even more, if you find a mission with a good reward you can tell your friend where to find it, and they will take it too.
 4. Книжки дають якийсь бонус капітану, раз і назавжди. Деякі бонуси можуть не працювати/працювати за деяких умов (є книжки накі працюють лише для первних класів корабля).
 5. Раніше можна було нападати на своїх, тоді автоматично ставав піратом, зараз взагалі не можна на своїх нападати, не можна заходити в вже існуючий бій проти своїх; пірат же може заходити за любу команду, при умові що бій не почав інший пірат. З цього виходить, що якщо є можливість напасти - то це залізно і ніяких штрафів за то не буде.
 6. Колись давно була можливість голосувати за дружбу/ворогування з різними націями, гравці хотіли точно бачити "зелених" і "червоних", але то не прижилось, бо політика в грі - річ чисто соціальна, тобто як договорились, так і роблять (або не роблять, і потім розборки проводять). З технічної сторони - всі всім вороги (крім своєї нації).
 7. Да Во время майнтененса мисии обновляются Можно больше путешевствовать
 8. НПЦ зараз чисто рандомні по силі, тому якогось конкретного місця де можна знайти конкретний клас НПЦ немає, а розпізнаються просто: клікаємо по кораблю, і там пише що це за корабель і хто разом з ним (флот). Найслабші 7 клас, найсильніші 1 клас. Трейдери завжди порівняно слабші.
 9. slik

  TESTBED - MISSIONS FEEDBACK

  Testbed server has no usual maintenance, so missions list may be updated not that regularly
 10. slik

  TESTBED - MISSIONS FEEDBACK

  Every port has limited list of missions, refreshed once a day. Each mission can be done only once.
 11. Думаю треба соціалізуватись, знайти друзів, які допоможуть
 12. Відправте багрепорт (F11)
 13. Та думаю є, просто не дуже активні на форумі
 14. The servers are turned off
×