Jump to content
Game-Labs Forum

Nicole Dulay

Members
 • Content count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Excellent

About Nicole Dulay

 • Rank
  Able seaman
 • Birthday 04/11/1993

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

238 profile views
 1. Polska nacja w grze!

  Nie było aż tak źle, uczymy się na błędach i wyciągami wnioski. Wszystko przychodzi z czasem. Najważniejsze że Azue jest nasza!
 2. Sonda na temat polskiej flagi

  No właśnie nie jest losowe... Lista flag Polski, to chyba powinno wyjaśnić sprawę. Z drugiej strony nie rozumiem, co niektórym nie pasuję w naszej obecnej fladze. Mam nadzieję że tego nie zmienią.
 3. Polska nacja w grze!

  Dokładnie tak, z tego co widzę to niektórzy narzekają, bo lubią narzekać a na coś muszą. Nie ważne jak gra byłaby zajebista to narzekaliby, tam ten przycisk bym dał w innym miejscu, tu muzyka za głośno... To by nie wypaliło. Nie wyobrażam sobie walczyć w jakiejś bitwie czy PB, tu fajna grafika 3D, wychodzisz na OW i widok jak z Piratów z Karaibów czy innych Sid Meier's Pirates z 2004 roku. Tym bardziej że to ponoć jest symulator.
 4. Polska nacja w grze!

  Najważniejsze, że to zawracanie dupy i dulczenie (Mamo kup mi cukierka) nie poszło na marne. Teraz pełna mobilizacja i jedziemy z tematem.
 5. Polish-Lithuanian Commonwealth PvP EU

  That's great news! Finally We will sail under Polish flag!
 6. To wspaniała wiadomość! Tyle lat czekania. Wydaję mi się, że powinniśmy zrobić jakieś większe zebranie liderów wszystkich Polskich klanów w NA. Próbować się porozumieć między sobą i zjednoczyć siły, teraz nie będziemy pływać pod banderą Szwedzką, Piracką czy Brytyjską tylko pod Rzeczpospolitą! Lepszej sytuacji w tej grze już chyba nie będzie na zjednoczenie się... Bart orientujesz się kiedy chcą wprowadzić nację, albo jakieś ploteczki?
 7. Fakt o tej porze jest od nas kilku chłopaków, tylko problem jest taki że jego jeszcze nie spotkałem na teamspeak'u. Może mnie nie widać na tsie, ale często mam odpaloną stronę i widzę kto w danym momencie siedzi. Jego jeszcze tam nie spotkałem, chyba że siedzi pod innym nickiem. Masz pretensje, że nikt mu nie pomógł... skąd w ogóle wiesz czy ktoś mógł mu wtedy pomóc? Nikogo w NA nie niańczymy, każdy robi co chce. Jeżeli masz taki problem jak na filmie to radzisz się na TS'ie, pod warunkiem że na nim jesteś. Bo z tego co widzę jest nowy, więc raczej wątpię żeby umiał odpalić czat podczas bitwy i napisać do kogoś z klanu. Ta zasada obowiązuję praktycznie od zawsze, a najbardziej było widać to po tym jak rozpadło się PFK za czasów Holendrów. Wystarczy spojrzeć ile przez ten czas było klanów. Nikt nikogo nie trzyma na siłę, ale żeby później specjalnie przypływać i atakować swoich rodaków... Zresztą u niektórych do tej pory się to nie zmieniło (Nie chodzi mi o ciebie), no ale cóż taki człowiek. Liczę na to, że wprowadzą Polską nację do gry i w końcu będziemy mogli grać wszyscy razem bez jakichkolwiek podziałów.
 8. Pomoc - pytania i porady

  Hahahaha, Chwile mnie nie było, a tu już takie cyrki Jakby to powiedział Piłsudski "Raz się skurwisz, kurwą pozostaniesz!"
 9. Aktualności - opinie i komentarze

  No to już się wyjaśniło dlaczego spotkałem piratów pod Basse-Terre xD
 10. Ta pierwsza wersja mi się podobała, ale ta obecna jest jeszcze bardziej kozacka
 11. Naval po wipie.

  Lepsza chyba dla gankerów, wychodzisz i znasz sytuacje czy jesteście jeszcze w stanie komuś wpierdzielić ze swoją grupa czy też nie. A jak przeciwników jest więcej to zabierasz manatki i wyjazd...
 12. Spotkanie na TS

  Będę na spotkaniu.
 13. Aktualnosci

  Wiem, to nie zmienia faktu że przydałoby się go przetłumaczyć...
 14. Aktualnosci

  Jest ktoś kto może przetłumaczyć patch 9.98, nie chce robić to translatorem
×