Jump to content
Game-Labs Forum

FranciS_UPN

Members
 • Content count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

About FranciS_UPN

 • Rank
  Ordinary seaman
 • Birthday 04/11/1993

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kutno, Poland

Recent Profile Visitors

149 profile views
 1. Pomoc - pytania i porady

  Hahahaha, Chwile mnie nie było, a tu już takie cyrki Jakby to powiedział Piłsudski "Raz się skurwisz, kurwą pozostaniesz!"
 2. Aktualności - opinie i komentarze

  No to już się wyjaśniło dlaczego spotkałem piratów pod Basse-Terre xD
 3. Ta pierwsza wersja mi się podobała, ale ta obecna jest jeszcze bardziej kozacka
 4. Naval po wipie.

  Lepsza chyba dla gankerów, wychodzisz i znasz sytuacje czy jesteście jeszcze w stanie komuś wpierdzielić ze swoją grupa czy też nie. A jak przeciwników jest więcej to zabierasz manatki i wyjazd...
 5. Spotkanie na TS

  Będę na spotkaniu.
 6. Aktualnosci

  Wiem, to nie zmienia faktu że przydałoby się go przetłumaczyć...
 7. Aktualnosci

  Jest ktoś kto może przetłumaczyć patch 9.98, nie chce robić to translatorem
 8. AHOY - Wielka Brytania

  Nie nazwałbym się nieletnim... w NA gram od 2 lat gdzie jeszcze nie było otwartego świata, tylko Sea Trials. A to że nie udzielam się na forum to tylko dlatego że nie operuje aż tak angielskim. Ponadto po niektórych akcjach na forum nie widzę sensu wypowiadania się i wyrażania swojej opinii, bo gdy jest ona negatywna to zaraz zostaniesz zmieszany z błotem... Wolałbym aby te patche dodawali do gry, bo jak wchodziło coś nowego to gracze wracali... A Jak tak dalej będą testować to najbliższy patch zobaczymy za rok, tylko wątpię czy ktoś jeszcze będzie pamiętał o tej grze. Sami sobie wbijają gwóźdź do trumny. Co do dramy nie wiem nawet o co chodzi...
 9. AHOY - Wielka Brytania

  Większość Polskich klanów (jak nie wszystkie) jest nieaktywna z tego względu że miał być wipe, o którym jakikolwiek słuch zaginął... Ponadto od początku grudnia nie doświadczyliśmy żadnego patcha, które niby miały wychodzić co miesiąc. Więc nic dziwnego że ludzie nie grają.
 10. Offtop - rozmowy o wszystkim i niczym

  Masz może więcej informacji na temat tej gry, bo u mnie z angolem słabo. Widzę projekt jest tak konkretny że aż się zastanawiam czy to w ogóle wyjdzie. To ma być Single Player czy MMORPG bo się pogubiłem... Coś wiadomo w jakim stanie jest aktualnie gra Pre-Alpha / Alpha. Czy będzie jakiś dostęp typu tester, bo coś tam zrozumiałem że chyba demo jest póki co.
 11. Offtop - rozmowy o wszystkim i niczym

  Dobrze powiada, flacha rumu dla tego majtka xD Ja od siebie polecam Nie mam nic do Murray Head ale według mnie akurat tą piosenkę powinna śpiewać kobieta a Robey zrobiła to wręcz rewelacyjnie. A co do bajek, to mam wielki sentyment do Zaczarowanego ołówka Soundtrack w tej bajce mnie kładł na łopatki, był taki świetny że chyba nie ma drugiej takiej bajki.
 12. Long02PL z racji tego że jesteś w nowy, mogłeś nie widzieć albo nikt ci nie powiedział co się działo wcześnie ale takie miejsce na PS NA miały już miejsce. Pierwszą Polską gildią była PFK założoną przez Barta i Maria od lutego 2015 [sea Trials]. Pierwszymi osobami jakie dołączyły byłem ja i Tomasz.P razem w 4ke znaliśmy się z starej gry POTBS potem doszedł Nornica, Adrik i tak powoli szło aż do początku marca 2016 gdzie nie wiem co się doj***ło ale zrobił się straszny burdel i ludzie zaczęli jeździć po sobie jak po burej su*e. Doszło do wielkiego rozłamu w których powstały wszystkie klany jakie mamy obecnie czyli BW, WAR a później CMD. PFK reanimował Mario a dowództwo objął Neith, dużo osób tacy jak ja i Tomek byliśmy przeciwni rozłączaniu się i zostaliśmy w PFK. Od tego momentu zaczęły się cyrki, wybuchła wielka wojna między PFK i BW wyśmiewali i jechali na siebie w NA, na subforum w zasadzie to wszędzie. BW nawet nagrywały rozmowy na tsie PFK i upubliczniało przez co się gotowało. Non stop docinki z obu stron, cały czas były interwencje Adminów Barta i Nornicy. Był nawet temat "Polskie bagienko" gdzie w zasadzie toczyła się wielka wojna na posty między PFK vs BW a także WAR vs BW. Ogólnie takiej zawieść w grze i na forum to jeszcze nie widziałem. PFK z WAR mają dobre relację ze względu że prowadzi to Bart. CMD raczej jest tutaj neutralny. Na obecną chwilę wszystko się uspokoiło ale PFK i BW raczej się nigdy nie pogodzą i czasem są takie małe spiny, ale jest bardzo spokojnie niż to było wcześniej. Teraz przedstawiłem ci całą historie Polskiej Sceny Naval Action. Proszę o klan BW aby nie spinali się i przyjęli to na luzie nie pisałem tego żeby znowu robić burdel i wszczynać rozróby od nowa, kolega jest nowy więc przedstawiłem jak to wyglądało wcześniej. Mam nadzieję że nie będzie znowu gówno burzy... Pzdro
 13. Patch 9.7 PL 13/04/16

  Wydaję mi się że jest taki sam, a jeżeli byłby większy to minimalnie. Od nas jedna osoba w tej bitwie miała spadki do 3fps'ów. Ja również zauważyłem skoki fps z 60 na 45.
 14. Aktualności - opinie i komentarze

  Mam nadzieję że nie zmienią licznika osób w bitwie, bo mi procek tego nie wytrzyma
×