Sign in to follow this  
Followers 0
Jan Marten

Naval Action - Polska Flota Kaperska

120 posts in this topic

Posted (edited)

Coraz bardziej sklaniamy sie ku jednej nacji w wyborze tej dla ktorej bedziemy walczyc po planowanym wipie. Wszystkich zainteresowanych poinformujemy odnosnie naszego wyboru na naszej stronie: http://www.polskaflotakaperska.pl/ , tutaj - na forum, na naszym TS-ie oraz grupie Steam aby nikt nie przeoczyl tej waznej decyzji. 

Po wipie zagramy pod bandera Szwecji. Oto projekt flagi na czas trwania nowej uni polsko-szweckiej:

Po wiecej informacji zapraszamy na nasz TS oraz strone.

G4WGDYa.png

A oto projekty sygnaturek na forum (do uzytku dla wszystkich zainteresowanych):

LsbH6PM.png

F6RYKFj.png

maYqX5X.png

Edited by Bart Smith
1 person likes this

Wow. Nie spodziewalem sie takiego odzewu po wipie i takiej ilosci graczy PFK online. Super! Czekamy na reszte!

Ja tym razem poprobuje pobawic sie z ekipa Otto pod bandera szczurow. Troche mierżą mnie te zmiany, szczegolnie teleport i wypluwanie po walce na OS. Allle zobaczymy jak to bedzie, moze tym razem sprobuje sie troche socializowac i poplywac w grupie, choc mam pewne obawy aby nie wyjsc na debila. solo to solo, w grupie troche inaczej trzeba podejsc do tematu: ]

Edited by Rychu Karas
1 person likes this

A my rekrutujemy dalej. Wczoraj w pierwszy dzien po wipie mamy juz 37 graczy. Na co czekac dolacz juz dzis😉

1 person likes this

Po komplikacjach wracamy do orginalnej nazwy - stary klan z Holandii trzeba bylo usunac recznie zebysmy mogli odzyskac nazwe. Wysylam zaproszenia dla wszytskich 41 ktorzy wczoraj dolaczyli. 

1 person likes this

Wczoraj PFK wraz z HRE zaatakowalismy 2 regiony przeciwnikow i doprowadzilismy do 2 bitew o porty. W akcji bralo udzial okolo 20 naszych kaprow. Zdjecia dodam po pracy.  Cala akcja odbyla sie z wzorowa organizacja z jakiej chcemy aby nasza gildia byla znana. 

1 person likes this

Ciekaw jestem czy jacyś Brytole się pojawią, w końcu to świetna okazja na zdobycia darmowych conquest marków :).

No właśnie jak się nie pojawią to może być lipa. Zostaje bić po fortach, pytanie czy wszyscy się na nie załapią.

1 person likes this

Ale po co chcecie bić forty ? Z tego co pamiętam to obowiazuje system PB z przed wipe, czyli zajmujesz strefy, punkty lecą i GG.

1 hour ago, Otto Kohl said:

Ale po co chcecie bić forty ? Z tego co pamiętam to obowiazuje system PB z przed wipe, czyli zajmujesz strefy, punkty lecą i GG.

W łatce 10.0 bodajże wyczytałem, że jeśli jest "pusta" port bitwa to nie dostaje się marków. Trzeba atakować okręty przeciwnika żeby dostać conq marki. W przypadku kiedy jesteś atakującym i nie ma obrońców wystarczy atakować forty ( nie wiem czy potrzeba xx dmg czy trzeba zniszczyć ) i wtedy dostaje się marki. Samo przejęcie stref wygrywa port bitwę, ale niekoniecznie upoważnia do zdobycia marków ( dobrze, że nie jestem Markiem. :) ).
Poszukam notki z łatki i wkleję tutaj.

Victorious port battle defenders now properly receive conquest marks. To receive conquest marks you have to damage any enemy ship (any ship even one ship) above a certain threshold. Empty port battles will not give conquest marks. Conquest mark distribution. 3 for lineship ports, 2 for frigate ports, 1 for shallow ports

To raz.
Dwa szukam wypowiedzi gdzie była mowa o zabijaniu fortów ... ale to była gdzieś wypowiedź admina o ile dobrze pamiętam i kurde nie wiem w którym temacie to dokładnie było ...

Edited by Leku

Just now, Bart Smith said:

Bryci oznajmili podobno ze beda bronic kazdego regionu wiec liczymy ze sie pojawia😃

Być może. Po za tym skąd taka wiadomość? No i mówiłem bardziej o bonevenwinds albo jak to się tam nazywa :)

OMG to sobie wymyślili... przy obecnym stanie gry spróbuj indefatigable uszkodzić fort  :lol: (nawet na longach). No chyba że zaatakuje się flotą Mortar Brigów :P.

Ok mam oficjalną odpowiedź admina :D cytuję :D

ask everyone to shoot forts. to get rewards you must do some damage to enemies (i think forts are included)

Nie grałem przez 2-3 miechy i odzwyczaiłem się od ich partactwa :D

Niech ktoś streamuje albo nagra filmik i wrzuci na YT, chętnie zobaczę jak to będzie wyglądać :).

Jeżeli się dostanę to mogę streamować i nagrać na yt. Ale biorąc pod uwagę moją aktywność i fakt, że nabiłem raptem 100pkt na jedną z prowincji to pewnie nie będzie mi to dane :)

Ja bede dopiero wieczorem wiec pewnie sie nie zalapie🤔 a co do brytow ktos z HRE taka mial informacje 

1 person likes this

No mi jeszcze żona zafundowała dzień otwarty w szkole to może będę w domu na 19-20 .... To zaszaleję na tych port bitwach!!!! :D

Grupa PFK (8 kaprow) dolaczyla do floty na port bitwe o St Johns. Brytyjczycy niestety nie pokazali sie na obrone wiec mielismy okazje poplywac i pocwiczyc linie oraz inne manewry. Wpadlo pare conquest markow dla graczy ktorzy zaliczyli kila na wiezach.

RWVwwtT.jpg

eRgXEB2.jpg

Mdf8N1N.jpg

jQSo1lU.jpg

FQB3UtG.jpg

1 person likes this